Świat ufo fanów wydobył z video nagrań wygląd UFO stworów "awaryjnego" lądowania w Las Vegas ?!

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Po tym jak coś, jakieś inteligencje, ufo istoty, a nawet niektórzy twierdzą "duchowe bio-roboty", wylądowało na podwórku rodziny z Las Vegas, rozpętała się wielka afera. Pojawiło się kilkadziesiąt filmów analizujących to zdarzenie. Ktoś dotarł nawet do nagrań okolicznych domów, w których są zainstalowane systemy video rejestracji, jak na przykład "video-dmofony", czy "video-dzwonki".

W mediach zawrzało, część stacji stara się dociec prawdy, część traktuje to jako ciekawostkę, a część już rozpoczęła "zaciemnianie całego zdarzenia", twierdząc że był to "meteoryt" i "ośmieszanie lądowania w Las Vegas" w starym dobrym stylu jako wymysł i fałszerstwo jakichś "video oszołomów z silnymi kartami graficznymi".

Na szczęście to co wypłynęło z tego spotkania w formie Video zostało szybko przerobione i zanalizowane przez normalnych ludzi i fanów ufo zjawiska. Po pierwsze na nagraniu widzimy wystraszoną rodzinę której członkowie ojciec i syn posiadają broń, młody chłopak trzyma ją w dłoni, co skomentował jeden z policjantów jako silny argument za tym, że coś poważnego działo się na podwórku tej rodziny ! (Zdjęcia powyżej) Jak wspomnieliśmy są nagrania z video domofonów które potwierdzają, że zielonkawa kula ognia była tym właśnie pojazdem obcych, dodatkowo dzwięk z tych "video-dzwonków" potwierdza potężne walnięcie obiektu o ziemię !

Dodatkowo analiza która możecie obejrzeć poniżej w nagraniu (od 1 minuty i 3 sekundy) ukazuje ufo stwory za szczeblami płotu (jak ten ze zdjęcie powyżej), których rodzina nie zauważyła, a które obserwowały zachowanie wystraszonych ludzi poprzez szczeliny płotu ! Jak byu tego było mało, to co wydobyli internauci z nagrań ukazuje wspomnianego przwez chłopaka "stwora z wielkimi oczami i wielkimi ustami". To nie wszystko, na nagraniach z "video-dmofonów" widać innego stwora ufonautę (zdjęcie powyzej), bardzo podobnego do tego przetrzymywanego w jakiejś wojskowej bazie USA, którego rzekome nagranie wypłynęło w latach 80-90tych i stało się klasyką jako "Przesłuchanie obcego" (zdjęcie z domofony Las Vegas powyżej). Znany wam astronom Bruce Sees All twierdzi, że włądze za pomocą usłużnych mediów rozpoczęły tuszowanie tego przypadku. Natomiast Steven Greer uważa, że możliwe jest tu specjalne ujawnienie tego przypadku, albo specjalnie spreparowanego, jako odwrócenie uwagi od procesu Donalda Trumpa. Wspomniany przez chłopaka Obcy z "wielkimi oczami i ustami" został prawdopodobnie wydobyty z nagrania, oto te kadry:

Wszystko to i zapewne jeszcze więcej w tej sprawie, nie tylko szokuje opinię publiczną, ale będzie miało dalsze swoje rozstrzygnięcia, na które czekamy z niecierpliwością. Ktoś gdzieś w kosmosie zrobił ufo fanom niezłą gratkę..., ufo istoty wykazały się niesamowitym brakiem strachu, obserwowały zachowanie wystraszonych ludzi, posiadały nie tylko wokoło ich ufo statku, ale i w około swoich ciał technologię kamuflażu, a nawet próbowały uruchomić spycharkę..., ale po co ?

Z drugiej strony, zamazany UFO pojazd, jak i zamazane ufo istoty, niekoniecznie mogły być w pełni materialne, ta niewyraźność, jak i zamazanie nie mysiały być efektem super technologii, albo nie całkiem tylko standardowej technologii, mogło to być efektem przesunięcia w czaso-przestrzeni tych istot, jak i "pojazdu-energii", albo działaniem urządzeń innowymiarowych, w tym duchnowych, temat ten jest zbyt skomplikowany i zajmiemy się nim innym razem... (Większość informacji jakie tu podaliśmy znajduje się w dołączonym tu filmie).

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Bardzo w tym temacie polecam

Bardzo w tym temacie polecam ten filmik... o tych istotach z Las Vegas

Jaki gatunek UFO istot przybył do Las Vegas w roku 2023, z jakiego środowiska przyleciały potworaki?

https://youtu.be/yGrXH2_sD64

Moim zdaniem w Las Vegas szef ekipy szaraków to "istota żaba" z Apokalipsy św. Jana, ten sam gatunek hybryd który wylądował w Emilcinie ! "A są to czyniące cuda duchy demonów, które idą do królów całego świata, aby ich zgromadzić na wojnę w ów wielki dzień Boga Wszechmogącego.” Apokalipsa 16:14 Ludzie niedoceniają Biblii, tam jest więcej tajemnic o UFO ! Nad tymi istotami stoją wyższe byty, tam jest hierarchia, Pismo Święte o tym wspomina... Wszystkie istoty humanoidalne myślące mają nad sobą Władzę Totalną, czyli Boga Wszechmogącego... a część UFO istot nie chce o tym informować, a część jest zbuntowana !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj