Światowe rządy utrzymują stały kontakt z przedstawicielami obcych cywilizacji

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak bumerang powracają informacje o rzekomych spotkaniach prezydenta USA Dwighta Eisenhowera z przedstawicielami obcych cywilizacji. Miało do tego dojść już w 1954 roku. Z biegiem czasu pojawia się coraz więcej informacji na ten temat.

 

Sam Eisenhower wielokrotnie publicznie twierdził, że wierzy w istnienie życia pozaziemskiego. Ten słynny generał był amerykańskim prezydentem w latach 1953 do 1961 zatem rzekome spotkanie w 1954 roku byłoby możliwe.

 

Według świadków doszło do niego w bazie lotniczej Holloman w Nowym Meksyku, a oprócz prezydenta byli tam też oficjele z FBI. Nie wiadomo do końca kto zaproponował to wydarzenie, ale można podejrzewać, że inicjatywa wyszła ze strony obcych. Komunikacja miała się odbywać za pomocą jakiejś formy telepatii.

Rzekomy przedstawiciel gatunku zwanego "nordyckimi" obcymi

Eisenhower miał jego zdaniem trzy tajne spotkania z obcymi. Co ciekawe z informacji wynika, że początkowo na spotkaniach byli obecni przedstawiciele rasy, której wygląd określano jako "nordycki". W tym miejscu przychodzą skojarzenia z białym bóstwem Wirakoczą u Indian, być może należał on do tej samej rasy. Z dostępnych informacji wynika, że została zawarta jakaś umowa, o bliżej nieustalonej treści, którą Eisenhower podpisał symbolicznie z przedstawicielami rasy zwanej "szarakami".

Głównym propagatorem tezy o kontaktach z obcymi jest były konsultant rządu USA, Timothy Good. Napisał nawet na ten temat książkę, w której wyjawia to co wie o tych kontaktach. Poza tym twierdzi on, że kontakty ludzi z obcymi to nic nadzwyczajnego.

"Obcy mają różne rodzaje kontaktów, formalne i nieformalne i to z tysiącami ludzi na całym świecie" dodaje Good

Okazuje się, że wersję Timothego Gooda na temat kontaktów Eisenhowera z obcymi wspiera uczestniczący w stanowieniu amerykańskiego prawa Henry McElroy, Jr. Z jego słów wynika, że widział dokumenty potwierdzające, że do takich spotkań z obcymi rzeczywiście doszło.

Z jego słów wynika, że widział dowód potwierdzający, że prezydent był informowany o tym, że obcy już są w Stanach Zjednoczonych.

 

McElroy stwierdza, że w dokumencie znajdowała się ocena intencji obcych, którzy według jego twórców nie stanowią powodu do obaw, co do ewentualnych prób podboju naszej planety, oraz wywoływania jakichś zakłóceń na Ziemi w przyszłości. Ciekawe na jakiej podstawie wysnuto taki wniosek. Z drugiej strony fakt, że przynajmniej gołym okiem, śladów inwazji nie widać może być potwierdzeniem tej treści.

 

Eisenhower mógł się zresztą spotkać z fenomenem UFO już podczas drugiej wojny światowej. Słynny incydent ze spotkaniem metalowego UFO w kształcie spodka, który raportowali piloci bombowców RAF wracający z nalotów w Niemczech musiał wywrzeć wielki wpływ nie tylko na Winstonie Churchillu, ale i na Eisenhowerze, który został o tym poinformowany, jako potencjalnego zagrożenia.

Wspomniany Churchill nakazał utajnienie incydentu, ponieważ mógłby wzbudzić masową panikę i "zniszczyć wiarę Kościoła". Były to lata wojny więc wszelkie UFO traktowano jako potencjalną nową broń. Incydent lotniczy był z pewnością omawiany na spotkaniu Churchilla i Eisenhowera poświęconym tak zwanym "foo fighters".

 

To, co tak skłoniło Churchilla do utajnienia akt sprawy to bezgłośny pojazd pozostający w powietrzu w zawisie nad jednym miejscem. Wtedy nie było takiej technologii, a śmigłowce dopiero raczkowały i z pewnością nie były bezgłośne. Na dodatek z odtajnionych raportów wynika, że obiekt odleciał tak szybko, że uznano, iż zniknął.

 

O ile nie była to niemiecka technologia powstająca w dzisiejszych Górach Sowich, był to pojazd prawdopodobnie należący do innej cywilizacji. Być może to ze względu na wiedzę o takich incydentach późniejszy generał Eisenhower miał bardziej otwarty umysł na próby kontaktów z innymi cywilizacjami.

 

Na koniec warto wspomnieć, że niedawno podczas jednego z amerykańskich talk show pytanie o kontakty z obcymi zadano byłemu prezydentowi USA, Billowi Clintonowi. Oczywiście roześmiał się na to, ale analitycy mowy ciała twierdzą, że z pewnością coś ukrywał.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika betonowy wiatr

Nordycy ?  Hmmm tak mi się

Nordycy ?  Hmmm tak mi się pare rzeczy kojarzy że ci obcy siedzą wewnątrz ziemi, bo jeden z emerytowanych ministów obrony Kanady mówił że jak zaczeli próby z bombą atomową to obcy się pojawili i chcili wstrzymania prac bo w jakissposób miało im to zagrazać czyli siedzą pod ziemią i im się na łeb wali sufit, druga kwestia jeżeli siedzą pod ziemią i nie mają słonca to są nordykami, skóra nie dostaje słońca całe życie od pokoleń wiec jest totalnie biała.

Portret użytkownika Wojox

Tytuł jest niewłasciwy,

Tytuł jest niewłasciwy, powinno być :
Światowe rządy utrzymują stały kontakt z przedstawicielami sił demonicznych.
Ich "wdzianka" ala szaraki czy inne wężowe plemie jest takie szkaradne ponieważ Bóg skomplikował im możliwość przyjmowania ludzkich ciałek. Dlatego przy okazji zwodzą jak mogą do ostatniego dnia, w czym zawsze byli bardzo dobrzy. Ale nie na tyle aby zwieść wszystkich...
 
Siły te żerują na ludziach. Potrzeba im energii duchowej, ale wyczaiły że miłość daje słabego "kopa", więc wolą pożywkę nienawiści i strachu.
 
Tu ciekawe filmiki :
https://www.youtube.com/watch?v=SmDcmyrqdgs
https://www.youtube.com/watch?v=O6Pxo2E9SPY
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Żadne, ale to absolutnie

Żadne, ale to absolutnie żadne istoty penetrujące nasza cywilizację nie sa nam przyjazne.
Jesteśmy pod panowaniem obcyh naszej rasie istot demonicznych, lecz materialnych, dla których jedynie jesteśmy bydłem podtrzymujacym ich nieśmiertelność poprzez pożywianie ich naszymi zbrukanymi życiem duszami.
To jest własnie ich narzędzie walki z Bogiem, gdyż każdy człowiek niegodziwie żyjący uszczupla źródło boskiego umysłu.
Daletgo entropia Wszechświata rośnie.
Ci Administratorzy Wszechświata ( Aniołowie), którzy nas stworzyli wg receptury boskiego umysłu, albo przegrali wojnę, albo nie mają o co walczyć.
 Droga każdego z nas ku Bogu jest drogą indywidualną, którą musi pokonać wyłącznie sam.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Głupi jestes. Dawno

Głupi jestes. Dawno poprawiłem tą pomyłkę.  W zamierzeniu myslałem o negentropi lokalnej układów gwiezdnych, piszac o entropii.
 Po za tym zjawiska w astrofizyce są złożone. Malejąca entropia układów lokalnych  (oddawanie ciepła) zwiększa entropię globalną, tak, że nie wymadrzaj sie bo masz wiedzę wyłącznie "wikipedyczną"..

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika aron jasnowidz

Tak było do 2012 roku i

Tak było do 2012 roku i dlatego mieliśmy zniknąć wraz z nimi ,ale teraz mamy nową energię i wszystko się zmienia ,wiec popatrz dokoła siebie i a zobaczysz że upada system który nas zniewala i będziesz miał za chwile dowód na istnienie dobrych obcych ,zresztą posłuchaj co mówi semiceto ,dobre rasy były tak samo oszukane jak my kiedy chcieli nam pomóc dlatego teraz piękne będzie to ze my wraz z wszystkimi rasami które były uciskane przez ta zła rasę będziemy mogli razem się ich pozbyć.

Portret użytkownika Alphard z Hydry

No to fakt, do 2025 roku nie

No to fakt, do 2025 roku nie będzie tego państwa, to bardzo prawdopodobne. Wparują tam hordy muzłumanów.
 
Ciekawi mnie mina, tych którzy to będą czytać za + - 20-30 lat Biggrin
o ile w jakiś sposób przetrwają serwery, na których te dane są zapisane.

"no no !"
  - Ktoś, Gdzieś

Portret użytkownika marczaj

...ale teraz mamy nową

...ale teraz mamy nową energię...
qrna za 2 lata znowu sie zmieni energia bo znów nie pójdzie po myśli i po przepowiedniach nawiedzonego, swoją droga jak łatwo wycackać się z bzdur które prawi wystarczy zegnać na inną energie i ot wytłumaczenie czemu zaliczam co chwile zonka.

Portret użytkownika pilip

"Wtedy nie było takiej

"Wtedy nie było takiej technologii, a śmigłowce dopiero raczkowały i z pewnością nie były bezgłośne" są technologie ogólnodostępne dla ludzi i te ukrywane ; ) tak wiec i teraz mozmey byc X lat do przodu z technologią, która nie jest wprowadzona do uzytku powszechnego.
i cięzko mi uwierzyc ze ew. istoty pozaziemskie miałyby tak bardzo przypominac nas ludzi.

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

I to właśnie ci cali nordycy

I to właśnie ci cali nordycy (plejadanie, elohim) przylatują do rządów świata by podpisywać z nimi umowy i przesyłać rozkazy jak hodować tutaj ludzkość i okradać. To właśnie sługusy jahwego i to za ich sprawą mamy na Ziemi ten burdel jaki mamy - przymusowe szkolnictwo, harowanie do śmierci, szczepienia, biedę, głód, długi, choroby i inne świństwa. Nie ma się co łudzić że skoro wyglądają jak ludzie to na pewno są nieszkodliwi, każdy krętacz o niejasnych intencjach zawsze ładnie wygląda i jest ładnie ubrany.
Poza tym nie dziwi was, że to właśnie rasa aryjska, zwana też nordycką jest tak uwielbiana przez nazistów i do niej aspirują? Że Hitler chciał wymordować wszystkich co inaczej wyglądają niż wysokie blondasy? On właśnie z nimi podpisywał cyrograf i od nich miał takie rozkazy. Tak samo nazistowskie projekty UFO - V7, Haunebu, Vril itp. Nawet towarzystwo okultystyczne Hitlera nazywało się Vril. I rasa nordycka też była nazywana czasami Vril. Te wszystkie klocki łączą się w prostą i logiczną całość. Od zarania dziejów jesteśmy tu hodowani, pilnowani i zniewalani przez kosmicznych nazistów.
Gdyby ci nordycy faktycznie chcieli pomagać ludzkości, już dawno by zrobili porządek z tym systemem i zaprowadzili normalność. Ale w ich interesie jest to co obecnie dzieje się na świecie - wyzysk energetyczny (opisany w artykule Maszyneria Orgoniczna), ofiary z dusz zabitych w wojnach i rytualnych mordach masonerii (WTC było takim rytualnym mordem), trzymanie ludzkości w niewoli i ciemnogrodzie, propagowanie pedalstwa i wynaturzeń moralno-biologiczno-płciowych, genderyzmów itp czy islamizacja Europy. Oni wraz z podległymi iluminatami mają zamiar wymieszać całą ludzkość tworząc tępe mikstury genetyczne, z ograniczoną inteligencją, bez własnej tożsamości, bez własnego pochodzenia, no i ostatecznie wszystkich zaimplantować i przerobić na cyborgi na ich kształt by wcielić ludzkość do ich Federacji Światła jak to oni nazywają.

Portret użytkownika Homo sapiens

Demoniczne istoty ufo mają

Demoniczne istoty ufo mają jakieś zadanie, tajemnica ta przerasta wielu badaczy, część z ufologów jest przekonanaa, że oni są dobrzy lub neutralni względem nas, jednak wiele dowodów wskazuje, że tak wcale nie jest.

Implanty wszczepiane porwanym przesyłają dane do ufo, coś robią z rodzajem ludzkim za ich pomocą.

UFO istoty zachowują się względem porwanych bardzo stanowczo, wszystko jest robione na siłę ! Porywa się na siłę, nie licząc się z przerażonymi ofiarami, z ich stanowczym NIE !
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Ich wielki plan stwarzania hybryd jest już znany części badaczy, jednak wielu ufologów jest przerażona tym co odkrywają i wolą zachować milczenie by nie wystraszyć opini publicznej która kupuje ich książki...
http://popotopie.blogspot.com/2014/02/dzisiejsza-paradyzja.html

http://exonews.org/alien-implants-in-people-physical-characteristics-found-12/
Some of the implants  emit FM electromagnetic radiation radio signals  before removal in scalar-related frequencies 93 MHz, 15 MHz, even a frequency used in sattelite space communications.  Seem to have a surface coating, sensitive to phonons in order to retransmit soundwaves.
 
Sir Fred Hoyle i Chandra Wickramasinghe argumentowali w swojej książce "Evolution from Space" (Dent, London 1981), że prawdopodobieństwo spontanicznego powstania żywej materii nie może być większe niż jeden do 10 do 40000, a prawdopodobnie jest dużo mniejsze. Wnioskowali więc, że pochodzenie życia musiało wymagać wcześniejszego istnienia jakiegoś rodzaju superinteligencji będącej źródłem pierwotnej informacji biologicznej. Inteligencja ta zaprojektowała enzymy i inne cząsteczki żywej komórki. Autorzy piszą:

Teoria, że życia zostało złożone przez jakąś inteligencję, ma - jak wierzymy - prawdopodobieństwo znacznie większe niż jeden do 10 do 40000, co jest poprawnym wyjaśnieniem wielu ciekawych faktów analizowanych w poprzednich rozdziałach. W rzeczywistości teoria taka jest tak naturalna, że aż dziw bierze, dlaczego nie jest szeroko zaakceptowana jako oczywista. Powody tego stanu rzeczy są raczej psychologiczne niż naukowe (s.130). Kto i dlaczego się wzdraga przed uznaniem Boskiego Projektanta ?! Kto utrzymuje system niewiedzy ?! Faktycznie przy bliższej analizie dane prowadzą w innym kierunku, mianowicie ku wnioskowi, że pierwsze życie zostało stworzone. Dane z biologii molekularnej, a zwłaszcza szczegóły kodowania genetycznego i układów syntetyzujących białko dostarczają dalszego silnego poparcia dla tego ujęcia. Argumenty probabilistyczne zastosowane do problemu pochodzenia informacji genetycznej także potwierdzają kreacjonistyczne ujęcie pochodzenia cudu życia.
Dane laboratoryjne i argumenty teoretyczne dotyczące pochodzenia pierwszego życia prowadzą do zwątpienia w ewolucję kolejno po sobie następujących form życia. Dane kopalne i inne linie świadectwa potwierdzają to podejrzenie. Krótko mówiąc, kiedy całe dostępne świadectwo jest troskliwie oszacowane in toto, to ewolucyjna opowieść o pochodzeniu wydaje się całkiem nieprawdopodobna.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika xxxxx

Jak zwykle. Obcy czy to w

Jak zwykle. Obcy czy to w filmach, czy w realnym zyciu zawsze zaczynają od USA. A nawet jeśli w filmie obcy zaczynają atak w innym kraju, to zawsze jest tam grupa amerykańskich nastolatków, którzy w końcu rozpracowuja jak zniszczyć obcych, a z całej grupy zostaje dwójka ocalałych. 
Co ci amerykanie takiego mają, że to zawsze oni są atakowani i bronią naszej planety??

Portret użytkownika aron jasnowidz

Świetne pytanie baron ,wiem

Świetne pytanie baron ,wiem ze nie cenisz moje wiedzy ale cieszę się że zgodnie z obietnica będzie nam dane poznać wszystko od tej rasy która tak samo jak my została oszukana przez tych którzy sprzedali się tym z pod ziemi w medytacji dowiedziałem się tego od jednej z istot szarych ze rzady zabrali ich technologie ale pozwolili porywac kobiety do rozrodu ,ale miało to być na zasadzie wy powiecie o tym ludziom ze my istniejemy a my wam damy technologie a rządy zrobiły tak ,wcisneli im bajeczke ze ludzie są nie gotowi na upadek Religi i na taki chaos ,że oni zaopiekuje się tymi porwanymi ludźmi itd a nie powiedzieli nic im o tych dla kogo pracują i kto siedzi pod ziemią w tunelach i ze jest to rasa od której sami się uwalniali i jak istoty szare ZORIENTOWALY się ze zostały szukane (NA ICH PLANECIE NIE WIEDZĄ CO TO OSZUSTWO) rzady zaczęły ich niszczyć i zrobili z rasy szarej wrogów numer 1 ,a ponieważ ras szarych jest kilka wiec wypuścili tych z długimi rękami wysokich i tych gnomow z 3 palcami i zaczęły się bolesna i traumatyczne porwania ,dlatego oni jaki i pozostałe rasy które były uciskane przez tych pod ziemią teraz pomagają nam pozbyć się ich ,a wiem ze jak nie zobaczycie nagrania ze statku lub z obcym nie uwierzycie to poczekaj na to ,wszystko będzie nam dane zobaczyć i się dowiedzieć ,to tylko jedno oszustwo ,a było ich wiele ponieważ wiele dobrych ras odwiedzało ziemię i chcieli nam pomóc ale ci co siedzą pod ziemią karmią się oszustwem ,wojna ,złem i jest to rasa która podbijała i zniewalala rasy inne wiec dokładnie wiedzieli jak podejść każda rasę i co zrobić aby zmanipulowac każdy układ i pakt na swoją korzyść ,jednak nie przewidzieli jednego o czym pisałem wcześniej ,boskiej interwencji i tego ze dana będzie nam pomóc wszystkich istot i to się teraz dzieje .

Portret użytkownika Kontrapunkt

Aron - „rzady zaczęły ich

Aron - „rzady zaczęły ich niszczyć i zrobili z rasy szarej wrogów numer 1 ,a ponieważ ras szarych jest kilka wiec wypuścili tych z długimi rękami wysokich i tych gnomow z 3 palcami i zaczęły się bolesna i traumatyczne porwania” – a co oni tam hodują tych obcych , że sobie ich tak wypuścili, czy co?

Portret użytkownika aron jasnowidz

Pisałem o tym wcześniej ,że

Pisałem o tym wcześniej ,że anunuaki ściągnęli na przystanek zło swoim sprzymierzeńców którzy byli wydalanii ze swoich planet ,dlatego mamy tu nordykow ,raptilian i ich też jest kilka "odmian" ,szarych z gnomami ,pasożyty i wiele wiele innych ,to wszystko żyje w nas ,koło nas i pod nami ,a ponieważ wszyscy pracują dla tych głównych i biorą udział w dezinformacji wiec stąd masz ich wszędzie tam gdzie coś się dzieje złego ,gdzie jest strach ,kataklizm ,wojna ,bo tym się karmią ,wiec nie ma problemu aby porwali i krzywdzili ludzi ,posłuchaj tego http://m.youtube.com/watch?v=Y4GdKSUAz8Y&feature=share pamiętaj ze to było w 2012 a teraz mamy zupełnie inna energię i czas, dlatego łatwiej w medytacji uzyskać informacje jak wiesz jak się bronić ,zabezpieczyć i odróżnić istoty .

Portret użytkownika aron jasnowidz

Ani marna a ani sławna ,rasa

Ani marna a ani sławna ,rasa która żyje na planecie ,rasa której dano takie doświadczenie bo była już bardzo daleko w rozwoju i została z rzucona tu na ziemię jak inne rasy stąd mamy eksperyment z samej góry i fajnie ze dano nam żyć w tych właśnie czasach ,a jak wiesz dusza sama wybiera czas i miejsce rozwoju wiec nikt z nas nie jest tu z przypadku ,ważne aby dowiedzieć się po co przyszliśmy tu i wówczas masz pełen obraz sytuacji .Dobre medytacje w tym pomagają bo nikt ci tego nie powie po co przyszedłeś na ten z świat skoro masz zablokowana pamięć .

Portret użytkownika Ewa

Z tego co czytałam wynika, że

Z tego co czytałam wynika, że kosmici mieli przekazać ziemianom swoje technologie (stąd m.in. taki nagły boom technologiczny od połowy XX wieku), w zamian za to obcy mieli mieć wolną rękę w mozliwości dokonywania eksperymentów na ludziach, co potwierdzają relacje o porwaniach, wszczepianych implantach, wysysaniu krwi, tworzeniu hybryd itd.
Wychodzi na światło dzienne coraz więcej dowodów, które to potwierdzają- wystarczy połazić po necie i poczytać książki. Ja od siebie polecam serię Wojmusa  Galaktyczna rodzina, natomiast w necie np. na stronie  davidicke.pl

Portret użytkownika Juszka1980OGL

A po co np. amerykanie

A po co np. amerykanie podpisuja umowy z meksykanami, arabami, kolumbijczykami czy polakami?? By ich wykorzystać, ich bogactwa i to nie tylko naturalne.
Każda cywilizacja, nawet ta dalece zacofana może mieć coś czego ci wyżej rozwinięci nie odkryli (np. przez przypadek), nie wynaleźli (bo nie szukali tego) itp.... Dlaczego bada się jakieś pierwotne plemiona i ich ziołolecznictwo (pytanie retoryczne)?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka1980OGL

A dlaczego? Kosmici też mogą

A dlaczego? Kosmici też mogą podpisać między cywilizacjami "różne" umowy i to telepatycznie, czy wiesz na 100% że taka umowa nie jest bardziej wartościowa niż ta na papierze?? Czy wiesz, jesteś przekonany że po takiej umowie nie zostaje ślad, że nie da się go odczytać? Czy uważasz że mniej rozwinięte cywilizacje, gatunki nie mają nic do zaoferowania?? To na pewno się mylisz, przykłady: czy wiesz że łodzie podwodne pokrywa się specjalnie wyprofilowanymi płytkami na kształt rekinich łusek, a wiesz ze kit pszczeli to lek, a moze słyszałeś o ziołoterapi, przecież tego ludzie nie wymyślili tylko proste rośliny Biggrin
Takie rozważania teoretyczne a tyle zabawy Biggrin

Strony

Skomentuj