Świecący człowiek na niebie nad Michigan

Kategorie: 

Źródło: http://www.anynewsbd.com/squatchin-on-heaven.html

Pod koniec ubiegłego roku mieszkańcy amerykańskiego miasta Hamburg w stanie Michigan mieli okazję obserwować na ciemnym niebie pomarańczowy księżyc w pełni. Niezwykłe zjawisko przyciągnęło uwagę mieszkańców, ale przy okazji wydarzyło się jeszcze coś bardziej interesującego. Wielu świadków nie mogło uwierzyć własnym oczom, gdy niedaleko świecącej tarczy pojawiła się jasna sylwetka człowieka.

 

 

Fotografię wykonał Kyle Fisherman. Na zdjęciu widać ludzką postać, idącą wzdłuż wierzchołków ciemnych drzew z dala od linii energetycznej. Zdaniem fotografa, wszystko działo się blisko Ziemi. Nikt nie wie i nie umie wyjaśnić, co to za tajemnicza anomalia.

 

Obraz udostępniono szerszej publiczności w World Wide Web. Szybko rozprzestrzenił się on w różnych portalach społecznościowych, witrynach rozrywkowych i portalach dedykowanych niewyjaśnionym zjawiskom. Dziwny obiekt wygląda dokładnie jak Wielka Stopa (Bigfoot).

 

 

Niektórzy komentatorzy sugerują, że ludzie widzieli ducha lub zjawę. Wielu uważa, że była to chmura, albo odbicie światła w obiektywie aparatu. Do sceptyków nie dociera jednak fakt, że niezwykły spektakl widziało kilkudziesięciu świadków. Nie da się tego prosto wytłumaczyć z materialistycznego punktu widzenia.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Cesiek

Dajta pokój. Dla mnie jest

Dajta pokój. Dla mnie jest czymś oczywistym, że jest to zwykła przeróbka zdjęcia na programie graficznym, a nie żadne cuda.To ciekawa, że wszystkie niestworzone historie, znaki na niebie, obcy, itd. mają miejsce akurat w USA, jakby Pan Bóg poza nimi świata nie widział. Jest to to same działanie propagandy medialnej, jak hollywoodzkie produkcje w których Amerykanie zawsze ratują świat przez zagładą i są ostatnimi sprawiedliwymi na tej naszej ponad wszelką wątpliwość płaskiej ziemi.

Portret użytkownika demik

Czlowiek z innego wymiaru

Czlowiek z innego wymiaru moze co jakiś czas nasze światy sie łączą co samo sie tyczy latajacych miast naukowcy jak coś nie potrafia wytłumaczyc  zwalają na miraże fatamorgana albo duchy sa rzeczy niezrozumiałe dla ludziego oka i umysłu.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj