Świetliste UFO pojawiło się nad Kuźnieckiem

Kategorie: 

Źródło: http://earth-chronicles.com

W zeszłym tygodniu mieszkańcy Kuźniecka zostali zaskoczeni niespodziewanym widokiem na niebie. 21 kwietnia, użytkownik Nikita Kuznetsov opublikował film, na którym widać dziwne rozbłyski. Zaczęto podejrzewać, że może to być UFO.

Ufolog, Vladimir Kukolnikov wypowiedział się na temat filmu:

– Obejrzałem nagranie i skontaktowałem się jego z autorem. Poprosiłem go o zdjęcia nieba w nocy i w ciągu dnia oraz o screeny z filmu. Po przeanalizowaniu materiału doszedłem do kilku wniosków. Błysk to prawdopodobnie piorun, który podświetlał chmury. Burza była daleko, dlatego świadek nie słyszał grzmotu. Potwierdzeniem tego jest pogoda, ponieważ po chwili zaczęło padać.

Ufolog zwrócił jednak uwagę na coś innego:

– Na filmie znajdują się dwa świetlne punkty, których autor nagrania nie zauważył, ponieważ skupił się na dziwnych rozbłyskach. Jest to najciekawszy moment nagrania, gdyż znajdują się one bardzo wysoko nad linią horyzontu. Dwa światła, które pozostają w bezruchu dłuższy czas nie mogą pochodzić ze źródeł naturalnych. Jednak żadne urządzenie również nie może pozostawać w jednym miejscu tak długo, więc istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że jest to UFO w klasycznym znaczeniu tego słowa.

Паранормальное явление в Кузнецке 20.04.2017

Паранормальное явление в Кузнецке 20.04.2017

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj