Świetliste UFO sfilmowane nad Czelabińskiem

Kategorie: 

Źródło: http://earth-chronicles.com/anomalies/in-the-sky-over-chelyabinsk-strange-lights-appeared.html

Mieszkańcy Czelabińska doświadczyli dziwnego zjawiska, gdy na niebie ponad miastem pojawiły się dziwne świecące punkty. Naoczni świadkowie są przekonani, że było to UFO.

Mężczyzna, który sfilmował to niesamowite zjawisko jest przekonany, że udało mu się uchwycić UFO unoszące się nad miastem. Zdania internautów, którzy widzieli nagranie są jednak podzielone. Na nagraniu widać trójkątne, migoczące obiekty, pozostające w nieruchomej pozycji na niebie.

Странные огни в небе снял на видео житель Челябинска

Rosyjskie miasto Czelabińsk znajdujące się w górach Ural i jest znane ze względu na ilość zjawisk paranormalnych, które tam występują. Istnieje wiele przekazów dotyczących obserwacji UFO w okolicy miasta. W 2013 roku, nad Czelabińskiem przeleciał nawet słynny meteor o średnicy 17 metrów i masie rzędu 10 tys. ton, który wstrząsnął światową opinią publiczną.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika eat

Tallin daj spokój, najpierw

Tallin daj spokój, najpierw rybka teraz oototo, toż to nie przypadek. Spier... liło sie akwarium kosmitom i wywalili, beszczele wprost do wody. Tallin ty sobie chłopie weż coś, nie publikuj  wstydu oszczędz

Portret użytkownika Corn

Takie same przelatywały nad

Takie same przelatywały nad Szczecinem w 2011r. koło września godzina około 22--przelatywało około 40 szt. z południa na północ przez  pól godziny w odstępach 1-2 km, wiele osób to widziało ale tu nikogo to nie rusza.

Portret użytkownika Homo sapiens

Zjawisko UFO jest realnie

Zjawisko UFO jest realnie istniejącym, jednak nie ma zgody co do tego skąd pochodzi i jaki cel mają ufonauci by się objawiać. Możliwe, że część to duchy połączone z technologią, a część to istoty z innych krain odmiennych rzeczywistości. Wiadomo natomiast, że przerwać UFO porwanie można jedynie poprzez wzywanie Jezusa Chrystusa. Tą tajemnicę skrywała cała elita ufologów ! Zbawiciel jest prawdziwym Zbawicielem ! Na kompilacji zdjęć historia ludzkiej rasy

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj