Świetliste UFO zarejestrowane na Słowacji

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Obywatel Słowacji udokumentował na filmie tajemniczy świecący obiekt unoszący się na niebie. Autor nagrania twierdzi, że był świadkiem absolutnie bezprecedensowego zjawiska, dlatego też udostępnił wykonane przez siebie wideo w sieci, aby poznać alternatywne opinie na temat tego co zobaczył.

Zdrowy rozsądek podpowiada, że widziana na filmie figura to poprostu słońce. Z tym że warto jednak wziąć pod uwagę dość niecodzienny kształt tego obiektu, który przypomina geometryczną figurę czyli w tym wypadku romb. Niemal natychmiastowo pojawiły się głosy że ten świetlisty obiekt to samolot lub inny cywilny pojazd latający, z tym że sposób w jaki porusza się on na niebie zdaje się to wykluczać.

Jakość wideo pozostawia nieco do życzenia, a efekt trzęsącej się ręki nigdy nie pomaga w rzetelnej ocenie tego typu zjawisk. Gdyby nie potężna emisja świetlna dostrzegalna na filmie, ten niezidentyfikowany obiekt, można byłoby uznać za cywilnego drona, który przelatywał za nagrywanym przez świadka drzewem. Jeżeli jednak faktycznie mamy tu do czynienia z niezidentyfikowanym obiektem latającym, to ilość światła generowanego przez ten latający spodek jest co najmniej zastanawiająca.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj