Świetliste UFO zostało uchwycone w Kalifornii

Kategorie: 

Źródło: Rick Lee

Kamera bezpieczeństwa zamontowana na zboczu wzgórza w Dolinie Simi w Kalifornii zarejestrowała dziwną trójkątną anomalię świetlną. Obiekt poruszał się powolnym jednostajnym i ruchem, kierując się w lewy górny róg kadru.

Właściciel kamery bezpieczeństwa twierdzi, że zdarzenie to miał miejsce 3 marca 2019 roku. Mężczyzna, dodał przy tym iż tej samej nocy gdy doszło do tej obserwacji, w okolicy miała miejsce wielka burza z piorunami. W ciekawy sposób, łączy się to z teoriami, zgodnie z którymi obiekty UFO korzystają z tego typu zjawisk atmosferycznych do zasilania swoich pojazdów.

Warto jednak nadmienić, że nie wiemy wystarczająco wiele na temat tej obserwacji aby ocenić co tak naprawde zostało tu zaobserwowane. Nawet czas obserwacji przedstawiony w samym filmie, wskazuje zupełnie inną datę niż ta podana przez jej właściciela. Najpewniej, wiąże się to jednak bardziej z jego lenistwem i nie wprowadzeniem poprawnej daty do urządzenia aniżeli złą wolą. Niestety, wiele wskazuje na to iż nie dysponujemy wystarczającą ilością informacji, aby określić czym może być ten obiekt.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj