Świetliste UFO zostało zaobserwowane w Kalifornii

Kategorie: 

Źródło: Ashley McAdams

Kolejna interesująca obserwacja obiektu UFO miała miejsce w amerykańskim stanie Kalifornia. Świadkowie zdarzenia, twierdzą iż widziany przez nich obiekt w dużym stopniu przypominał kształtem klasyczne latające spodki. Jednak co najważniejsze zdołali oni wykonać jego nagranie.

Zdarzenie miało miejsce 10 Maja 2018 roku w Orange County. Autorka nagrania wideo udostępnionego poprzez serwis Youtube to niejaka Ashley McAdams. Kobieta nie udostępniła żadnych informacji na temat konkretnego miejsca zdarzenia, ale nawet bazując na samym nagraniu możemy stwierdzić kilka istotnych faktów.

Wyraźnie widać, że film został wykonany spontanicznie za pomocą telefonu komórkowego. Świadek zdarzenia musiał zatem widzieć ten obiekt na własne oczy a co za tym idzie, nie może on być zwykłym odbiciem w oknie samochodu. Tą wersje wspiera dodatkowo fakt, że UFO wyraźnie znika za linią drzew. Nie świadczy to oczywiście o tym że mamy tu doczynienia z definitywnym pojazdem obcej cywilizacji, ale że autentyczność tego zajścia wydaje się bardzo prawdopodobna.

 

Jednak biorąc pod uwagę niewielką liczbę informacji podanych przez świadków zdarzenia, trudno byłoby stwierdzić, czym tak naprawde może być ten obiekt. Nie wykluczone, że świadkowie mogli mieć doczynienia zarówno z dronem, jakimś wojskowym pojazdem powietrznym nowej generacji jak i faktycznym pojazdem obcych. O ile nie poznamy więc jakichś nowych faktów takich jak emitowane przez niego dźwięki czy inne jego obserwacje w tym regionie, ten niezwykły obiekt pozostanie zaklasyfikowany jako UFO.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika @156

Co się dzieje ze ze stroną

Co się dzieje ze ze stroną zmianynaziemi?

Już drugi dzień jest niedostępna,  przeglądarka daje komunikat, że strona niebezpieczna!
Widocznie było tam za dużo prawdy i ktoś coś zrobił.tL4x

Portret użytkownika Zenek ;)

ZNZ... komuś bardzo zaszła za

ZNZ... komuś bardzo zaszła za skórę...

"Podejrzenie oszustwa!

Strona 198.211.102.155 została zgłoszona jako przypadek oszustwa i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.

Witryny tego typu próbują wyłudzić dane prywatne, takie jak hasła, numery telefonów i kart kredytowych lub nakłonić do instalacji niebezpiecznego oprogramowania.

Wprowadzanie jakichkolwiek informacji osobistych na tej stronie może skutkować kradzieżą tożsamości lub inną malwersacją."

ZNACZY NAZI INTENSYFIKUJE WYCINANIE KONKURENCJI

Portret użytkownika Zenek ;)

Niniejszym wypada dokonać

Niniejszym wypada dokonać podziękowania adminowi za jego próbę dokonania SAMOZAORANIA portalu "Zmiany Na Ziemi" w celu

DOSTOSOWANIA GO DO WYMAGAŃ GIODO

czego jako podmiot zagraniczny pewnie czynić nie musi

a co i tam ma ZNACZENIE GÓWNOWARTE zwane za komuny "PAPIER-PODKŁADKA" gdyż ŻADEN czytelnik JAKIEGOKOLWIEK portalu NIE MA ŻADNEGO WPŁYWU na to gdzie są dokonywane MANIPULACJE JEGO DANYMI OSOBOWYMI czy PREFERENCJAMI odnośnie aktywności w necie

z uwag na chociażby "ZGODY UDZIELANE TAKŻE NASZYM PARTNEROM BIZNESOWYM"... takiemu WYTRYCHOWI pozwalającemu w majestacie prawa na HANDEL DANYMI OSOBOWYMI.... bo każdy AKT SPRZEDAŻY jest czyniony pomiędzy OWYMI BIZNESOWYMI PARTNERAMI.... (nawet na JEDNĄ SPRZEDAŻ)....

Co zaś do wymaganej formułki to prościej się nie pierdolić w ciasteczka tylko wzorem portali o treściach zakazanych dołożyć na starcie dodatkową stronę iż STRONA NA JAKĄ CHCESZ WEJŚĆ ZAWIERA TREŚCI....bla bla bla..... i klikniecie YES traktować tak jak to sobie ujebało stado zmurszałych staruchów owo GOIDO wprowadzające... z okienkiem pozwalającym dla danego IP na pomijanie w przyszłości tego "POWITALNEGO GIODO SCREENU"

Oczywiście jak się nadal chce "Zmiany Na Ziemi" prowadzić Z czytelnikami....

bo przecież może jak muły i osły z wiejskiej ryczeć sobie a korytu....

Skomentuj