Świetliste UFO zostało zarejestrowane nad Kalifornią

Kategorie: 

Źródło: Rugers Dad

Niezwykły świetlny dysk emitujący z siebie zieloną poświatę został zaobserwowany nad miastem Mirada w amerykańskim stanie Kalifornia. Czy jest to jedynie błędnie zinterpretowane zjawisko optyczne uchwycone przez kamerę czy może coś ponadnaturalnego?

Zdarzenie zostało zgłoszone 30 marca br. Ponieważ autor nie poinformował w opisie swojego filmu o niczym innym niż miejsce i czas obserwacji interpretacja tego zjawiska jest dość trudnym zadaniem. Nie wiemy na przykład, czy świadek widział niezwykły obiekt na własne oczy, czy też może był on dostrzegalny jedynie na nagraniu? Ta informacja bywa bardzo pomocna w przypadku określaniu wiarygodności danej obserwacji bądź wykluczaniu jej naturalnych wyjaśnień takich jak błąd kamery lub odprysk świetlny od latarni.

Na filmie widać wyraźnie jak zielonkawy obiekt w samym centrum kadru, powoli przesuwa się w lewo. Trudno stwierdzić czy zaobserwowany ruch jest rezultatem ruchu kamerą czy rzeczywistym dowodem na przemieszczanie się tej niezwykłej anomalii. Niemniej jednak, obserwacja zainteresowała sobą wielu ufologów co jest chyba najlepszym wskaźnikiem tego, iż zdecydowanie jest ona warta głębszej uwagi.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Alojzy

Ludzie chcą od ufo nowej

Ludzie chcą od ufo nowej filozofii, rozumienia świata, rozwiązania problemów, technologii, a ci błyskają sobie na niebie i latają za samolotami jak psy za rzuconym kijkiem. Nie za wiele wymagamy od tego całego ufo?

Skomentuj