Świetlisty NOL pojawił się w pobliżu Ribblehead w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Źródło: Trent Mason i Jack Holdsworth

Tajemniczy, świetlisty NOL został zauważony nad Yorkshire Dales w Wielkiej Brytanii. Trent Mason i Jack Holdsworth obserwowali nocne niebo, kiedy zauważyli tajemniczy obiekt, który poruszał się na niebie. Obserwacja trwała aż dwie godziny.

Mężczyźni znajdowali się niedaleko słynnego wiaduktu kolejowego – Ribblehead, kiedy zobaczyli tajemnicze światło. Trent i Jack byli zdumieni tym, w jaki sposób poruszał się obiekt. Na niebie pojawiały się tajemnicze wzory okręgów oraz trójkątów, które zmieniały kolor z białych na pomarańczowe.

Jeden z mężczyzn powiedział: „Coś dziwnego pojawiło się na horyzoncie, po czym zniknęło. Nie byłem pewny czy mi się nie przywidziało, jednak Jack potwierdził, że zobaczył to samo. Obiekt pojawiał się i znikał z pola widzenia. To było absolutnie niesamowite. Dość ciężko było stwierdzić jak daleko się znajduje, jednak na pewno był w dużej odległości ponad wzgórzami.”

Mężczyźni obserwowali to zjawisko przez ponad dwie godziny. NOLe pozostawiały po sobie dziwne znaki na niebie o kształtach okręgów oraz trójkątów. Jak dotąd, przyczyna tego dziwnego fenomenu pozostaje nieznana.

 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj