Świetlisty obiekt UFO został nagrany na Białorusi!

Kategorie: 

Źródło: P A

Całkiem interesująca obserwacja z udziałem niezidentyfikowanego obiektu latającego, miała miejsce u naszych wschodnich sąsiadów, na Białorusi. Niezwykły obiekt, został nagrany telefonem komórkowym a nagranie tego zdarzenia udostępniono na serwisie Youtube.

Zgodnie z opisem filmu, zdarzenie miało miejsce 17 lutego br. na trasie pomiędzy Mińskiem a Soligorskiem. Patrząc na mapę i położenie obydwu miast, nie jest to szczególnie precyzyjne określenie, ale możemy chyba założyć że autor nagrania miał na myśli autostradę pomiędzy obydwojgiem miast. Obydwa miasta dzielą około 2 godziny drogi.

Samo zdarzenie, prezentuje się dość interesująco. Obiekt nie może być odbiciem światła w oknie samochodu, ponieważ wyraźnie widać, że porusza się on za drzewami. Na pewno nie jest on również samolotem lub myśliwcem ponieważ tego typu pojazdy nie latają na tak niskich wysokościach. Z kolei standardowe wyjaśnienie każdego ze sceptyków w postaci uznania tego z drona również nie ma sensu ponieważ obiekt porusza się zdecydowanie zbyt szybko. Na ten moment o ile nie uznamy tego nagrania za fałszerstwo, jest to jedna z lepszych obserwacji obiektów UFO ostatnich miesięcy.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Piotrek

Coś się zaczyna również na

Coś się zaczyna również na Białorusi ifo obserwują początek zdarzeń prawdopodobnie wojska albo jakieś wojskowe instalacje rosyjskie, dzisiaj atak tureckiej łodzi na statek grecki, ataki Iranu i wojsk Asada na rejon Syrii dużo zamordowanych cywili. Zaczyna się ..... 

Skomentuj