Świetlny spektakl ORBS na niebie nad Mediolanem

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Przed kilkoma dniami w niedzielne popołudnie doszło do obserwacji nietypowego obiektu nad Mediolanem. Był to jakby łańcuch świateł, które zmieniały swoją pozycję tkwiąc nad jednym punktem.

 

Nagranie jest rzeczywiście niezwykłe i trudne do wytłumaczenia. Czy to manifestacja technologii obcych? Trudno powiedzieć. Niewątpliwie jest to jedna z najdziwniejszych obserwacji UFO w 2014 roku.

[ibimage==22095==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Może to być jakaś żywa istota mieszkająca w wyższych partiach atmosfery, lub magnetosfery. Równie dobrze jednak może to być na przykład gość z innego wszechświata, lub innego wymiaru.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dd

Jakaś duża folia powoli opada

Jakaś duża folia powoli opada albo być może jest niesiona przez ciepłe powietrze gdzieś wysoko co trudno ocenić. Odbijając mocne światło słoneczne daje różne ciekawe efekty świetlne, co przy marnym nagraniu ze względu na filmowanie odległego obiektu daje takie a nie inne efekty. I po podniecie;( 

Portret użytkownika pulsar

admin napisał: Może to być

[quote=admin]Może to być jakaś żywa istota mieszkająca w wyższych partiach atmosfery, lub magnetosfery. Równie dobrze jednak może to być na przykład gość z innego wszechświata, lub innego wymiaru.[/quote]

Podobnie wypowiada się też Biblia:

"Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w przestworzach niebieskich." (Efezjan 6:12)

Czyli wychodzi na to że te świecące kule, zwane Orbami, to manifestacja upadłych anielskich duchów, zwanych też demonami. Jeżeli by przyjąć, iż są formą życia z nieznanej nam energii, a sama biblia potwierdza że, Bóg stworzył świat materialny, oraz niematerialny, to mam tu oczywisty dowód, iż ten drugi świat istot niematerialnych istnieje.

"Jeżeli jest ciało fizyczne, to jest też duchowe." (1 Koryntian 15:44)

Jeżeli owe istoty posiadają ciała z jakiegoś rodzaju energii, to równie dobrze mogą podlegać prawom fizyki co do fal i energii. Mogą np: emitować fale elektromagnetyczne o różnej długości, a więc być widocznym dla człowieka pojawiając się w zakresie jego widzialności światła, lub wyjść z poza zakresu tegoż widma, co objawiało by się człowiekowi przez zniknięcie obiektu. Dowodem na zmianę zakresu emitowania fali elektromagnetycznej może być to ,że wiele z tych obiektów orbs, które to nie są widzialne gołym okiem, można z powodzeniem obserwować po przez sprzęt optyczny z filtrem na podczerwień IR, dlatego że długość fali promieni podczerwonych jaką te promienie emitują mieści się w zakresie powyżej 780 nm z tego też względu nie jest widziana dla ludzkiego oka, ale dla sprzętu optycznego już tak.
 
[ibimage==22116==50_procent==Oryginalny==self==null]
 
Na YouTube można znaleźć sporo nagrań orbów z wykorzystaniem tego właśnie filtru IR.
Formę kuli przyjmują zapewne wtedy, gdy są w swej naturalnej 'spoczynkowej' postaci, gdyż jak wiemy z fizyki, każda substancja dąży do tego by zająć jak najmniejszą objętość, a więc cząstki tej energii jako kuli są położone możliwie najbliżej siebie, więc energia potencjalna cząstek jest najniższa z możliwych.
Istoty te mogą także zmieniać swą formę na każdą dowolną, co potwierdza to wiele obserwacji, ale najwidoczniej nie trwają w tym stanie zbyt długo i powracają do swej pierwotnej postaci (kuli). Mogą przyjmować kształty ludzi i zwierząt (lub mieszać te kształty razem [patrz mitologia]), oraz imitować wszelkie materialne przedmioty, jak np: obiekty latające, rózne pojazdy czy przeróżne sprzęty i przedmioty. Niestety, ale są to tylko widmowe (hologramowe) postacie tych przedmiotów czy osób, a nie rzeczywiste ich istnienie. Innymi słowy są zmiennokształtne.
Jako że potrafią mieć wpływ na falę elektromagneetyczną (np: światło widzialne), to potrafią emanować przeróżnym blaskiem, oraz zmieniać dowolnie kolorystykę światła emitowanego przez siebie, w przeróżnych pokazach i formach kształtów.

Portret użytkownika pulsar

@Kroto Pytasz,... "Skąd taka

@Kroto
Pytasz,... "Skąd taka pewność ze biblia mówi prawdę ?
A któraż inna starożytna księga sprawdza się pod względem historyczno-archeologicznym, medycznym, astronomicznym, hydrogeologicznym i każdym innym ?

Strony

Skomentuj