Świnia z "ludzkimi" rękami znaleziona w USA

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Jeden z obywateli Stanów Zjednoczonych natknął się na truchło nietypowej świni z ludzkimi kończynami. Dotychczas żaden ekspert nie odważył się na skomentowanie tego niezwykłego odkrycia. Film, dokumentujący zdarzenie, opublikowano na youtubowym kanale Disclose Screen prowadzonym przez Neala Evansa. Tytuł brzmiał: „Czy potrafisz zidentyfikować to martwe stworzenie znalezione w jeziorze z głową świni i ludzkimi rękami?"

 

Mężczyzna  powiedział, że nagrywając padlinę w wodzie odczuwał strach i potrzebę ucieczki z miejsca tak szybko, jak było to możliwe. W danym momencie nie obchodziło go nawet, że dziwny mutant dryfuje na powierzchni akwenu.

 

Niektórzy eksperci sugerują, że naukowcy pracujący dla państwa, mogli stworzyć świnię z ludzkimi kończynami dla celów bojowych, donosi dziennik Daily Star. Użytkownicy sieci z kolei uważają, że niespotykanych kształt świńskich kończyn jest wynikiem rozkładu. Co prawda są to tylko założenia, ale sprawa wzbudza uzasadnione kontrowersje.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika vesolly

Przecież wystarczy spojrzeć

Przecież wystarczy spojrzeć na kształt ogona (bardzo gruby u nasady) i na kształt "ryja" (za wąski jak na świnię) i jasne staje się że, ta świnia to nie świnia, więc dlaczego miała by mieć raciczki?

Skomentuj