Świniokoza przeraziła przesądnych wieśniaków na Filipinach

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Zmutowane koźlęta urodziły się w gospodarstwie w filipińskiej prowincji Sultan - Kudarat. Informacje o zdarzaniu opisano w Daily Mirror.

 

Dwie kozy urodziły się w wyniku cesarskiego cięcia. Zwierzęta żyły krótko. Padły zaraz po przyjściu na świat. Jedno z koźląt było bez sierści i według rolnika wyglądało jak skrzyżowanie świni z człowiekiem.

„Nikt nie wie, co to jest, ale to nie koza" - mówi. „To przerażające. Zastanawiamy się, jak to się mogło wydarzyć i czy czasem potwór nie przyniesie nam nieszczęścia?”

Według dr Agapity Salces z Uniwersytetu Filipińskiego dziwny gatunek stworzeń jest spowodowany mutacją genetyczną. Jej możliwą przyczyną może być gorączka doliny Rift (RVF, wet. enzootyczne zapalenie wątroby), która jest przenoszona przez komary. W lipcu ogłoszono, że w Chinach urodziła się zmutowana świnia o ryju przypominający ludzką twarz. Zwierzę zmarło dwa dni później.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

No i się zaczęło, jak w

No i się zaczęło, jak w kawale o Stirlitzu... Ale i tak szacun, Tallinn - jak na ciebie to i tak rekordowo długo wytrzymałeś bez odbierania nam apetytu pomutowanymi i podegenerowanymi w cholerę płodami ze stron  świata znanych z poziomu 10 x bardziej skażonego środowiska niż nawet na Ślónsku... Byłbyś w stanie jeszcze raz ten wyczyn powtórzyć Blum 3 ? Zanim się ob. H.S. wryje z "dowodami", że to na pewno jakieś szatany zdiełały, albo choć masony (+ milion odnośników do "pisma" na potwierdzenie tezy)...?

 

Skomentuj