Sygnalista UFO, który twierdzi, że rząd USA odzyskał rozbity statek kosmiczny, twierdzi, że ludzie byli odwiedzani przez obcych od „tysięcy lat”

Kategorie: 

Źródło: innemedium

Były oficer wywiadu USA, David Grusch, weteran Sił Powietrznych i były członek National Geospatial Intelligence Agency (NGA) oraz National Reconnaissance Office (NRO), w rozmowie z Joe Roganem na jego podcast "The Joe Rogan Experience", ujawnił sensacyjne informacje dotyczące UFO. Grusch twierdzi, że rząd USA odzyskał szczątki różnych rodzajów nie-ludzkich "bytów biologicznych" z rozbitych obiektów latających i zasugerował, że wielokrotnie już mogło dojść do "interakcji" z żywymi istotami.

 

Grusch, który był przedstawicielem NRO w zadaniowej grupie Unidentified Aerial Phenomena (UAP) i współkierował analizą UAP w NGA, po raz pierwszy ujawnił się publicznie w czerwcu, twierdząc, że rząd USA tajnie odzyskał pojazdy pochodzenia pozaziemskiego i ciała obcych — i że przekazał "dowody" na ten rzekomy tajny program Kongresowi oraz Inspektorowi Generalnemu Wspólnoty Wywiadu (ICIG) jako część skargi sygnalisty.

 

Podczas rozmowy z Roganem, Grusch przyznał, że nie widział osobiście rzekomych pozaziemskich statków kosmicznych ani ciał, ale rozmawiał ze świadkami z wyższych szczebli wywiadu i wojska, którzy mieli się do niego zwrócić. Grusch zasugerował również, że mógł rozmawiać z co najmniej jednym prezydentem USA na temat tego zjawiska, które, jak powiedział, trwało "tysiące lat".

Grusch zeznał, że "absolutnie" wierzy, iż rząd posiada UAP oraz szczątki ich pozaziemskich operatorów. Twierdzi, że rząd ma w posiadaniu "dwucyfrową" liczbę rozbitych statków, ale nie może ujawnić dokładnej liczby. Podał również, że liczba odzyskanych ciał jest "tak samo wysoka, jak liczba odzyskanych wraków".

 

Na pytanie, skąd pochodzą te istoty, Grusch odpowiedział: "Nikt, z kim rozmawiałem, nie wyraził żadnej konkretnej teorii na ten temat. Możemy to wiedzieć, ale nie jesteśmy niczego pewni".

W ubiegłym miesiącu Grusch pojawił się na przesłuchaniu Kongresu USA w sprawie UFO wraz z Ryanem Gravesem, byłym pilotem US Navy i dyrektorem wykonawczym organizacji Americans for Safe Aerospace, oraz Davidem Fravorem, byłym wysokiej rangi pilotem myśliwca US Navy, który twierdził, że ścigał UFO w kształcie "Tic Tac" u wybrzeży San Diego w 2004 roku.

 

Dr Sean Kirkpatrick, szef Biura Rozwiązywania Anomalii We Wszystkich Domenach (AARO) Pentagonu, ogłosił, że zrezygnuje ze stanowiska w grudniu po stwierdzeniu, że kilka zgłoszonych obserwacji obiektów latających po niebie nad USA jest dziełem innych krajów lub obcych, ostrzegając, że ten ostatni scenariusz byłby preferowany. Po zbadaniu ponad 800 przypadków podczas krótkiej kadencji jako dyrektor, dr Kirkpatrick ostrzegł przed obecnością UFO, i choć do tej pory nie ma twardych dowodów na obcych, powiedział, że alternatywa jest znacznie bardziej przerażająca.

 

„Jeśli nie udowodnimy, że to obcy, to co znajdujemy to dowody na to, że inni ludzie robią rzeczy na naszym podwórku,” powiedział Politico. "I to nie jest dobre."

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj