Syrena z Beninu - sieć obiegły zdjęcia martwej syreny

Kategorie: 

Źródło: twitter

W sieciach społecznościowych pojawiły się dzisiaj zdjęcia czegoś, co jest nazywane "syreną z Beninu". Niestety nie wiadomo zbyt wiele o tym znalezisku poza tym, że zostało znaleziona na jednej z plaż Beninu, czyli w Afryce.

 

Jednak nawet lokalizacji nie można być pewnym. Faktem jest jednak, że szokujące zdjęcia są przeważnie opisane jako wykonane na jednej z plaż tego afrykańskiego kraju.

[ibimage==22386==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Większość komentatorów skłania się do tego, że nie jest to realna istota, tylko dekoracja stworzona po to, aby szokować. Jednak wśród Afrykańczyków panuje przekonanie, że może to być istota zamieszkująca morskie głębiny.

[ibimage==22387==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Norbert Frond Thomaschewski

Syreny: Nowo odkryty i

Syreny: Nowo odkryty i jeszcze oficjalnie niepotwierdzony gatunek morskiego hominida, jednak wyglada zupelnie inaczej. Ogon ma podobny do manty, niema wlosöw ani bujnych falowanych odrostöw. To co jest na tym zdjeciu definitywnie wyglada na cos sztucznego. Wyrzucone zwloki tak niewygladaja. Zwykle morze wyrzuca je po dluzszymczasie,nawet gdyby minely tylko 3 dni od zgonu to cialo by tak niewygladalo i nie byla by taka powyginana.

Portret użytkownika kokain

A co, nie może? Przecież

A co, nie może? Przecież widac, że ją ktoś przełożył na drzwi id łazienki. Pewnie już miała stężenie pośmiertne więc i na patelnie możnaby ją było upchać...

ale serio- nikt nie widzi ciekawych szczegółów? Serio? Biggrin

Strony

Skomentuj