Szamani spalili pięć wielbłądów, aby wzmocnić Rosję

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Buriaccy szamani przeprowadzili rytualne spalenie pięciu wielbłądów w Angarsku w Obwodzie Irkuckim. Film z ofiarowania opublikowano na YouTube. Jak stwierdzono w opisie filmu, rytuał Jen Tengeri Yaba odbył się po raz pierwszy we współczesnej historii. Miał rzekomo wzmocnić Rosję i jej narody.

 

W nagraniu zastępca najwyższego szamana Artur Tsibikow wyjaśnia, że ceremonia została przeprowadzona w celu „pomocy naszemu państwu, naszemu narodowi, narodom". Poświęcając się bogom, szamani Buriaci przywracają „niewzruszone wartości kulturalne, które doprowadzą do odrodzenia naszego kraju".

 

W rytualnym pożarze zginęło pięć zwierząt. Według organizatorów ceremonii wielbłąd jest „wyjątkową propozycją o wyjątkowych celach, do której dążą tylko szamani najwyższej inicjacji".

 

Tylko bardzo silny szaman przyjmuje odpowiedzialność za wyposażenie „rajskiej karawany" dla dobra państwa i narodów. Z reguły Buriaci z klanu Tajlagans ofiarowują drób, owce, rzadziej konie. Wielbłądy są wyjątkową propozycją o wyjątkowych celach, do których dążą tylko szamani o najwyższej inicjacji. Zwykli szamani po prostu tego nie robią.

„Nie mamy takich rytuałów, to jest szalone. Wszystko, co widzisz, to szaleństwo i bluźnierstwo, obraza dla bóstw "- komentuje ktoś pod filmem.

W ośrodku szamanów Tengari w Buriacji rytuał został również potępiony. „Istnieje manifestacja Boga - znaczenie, sekciarstwo, oszustwo wierzących" - głosi organizacja Regnum. W 2017 r. Duma Państwowa zaostrzyła kary za okrutne traktowanie zwierząt na podstawie art. 245 kodeksu karnego. Maksymalny okres więzienia dla sadystów został wydłużony z dwóch do pięciu lat. Teraz kara dotyczy także tych, którzy nadużywają przemocy wobec zwierząt w Internecie.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Lupita Mascarpone Duro

Ale czad! Zwykłego

Ale czad! Zwykłego obszczanego wielbłąda nie można sobie spalić, a Polonem 210 albo innym Nowiczokiem zabić, to już jak najbardziej tak! Ludzie - zagrożony gatunek!

Portret użytkownika Ida

Mam dar podobny jak Jackowski

Mam dar podobny jak Jackowski a może i dalej mogę wejrzeć. To co jest przedstwione w tym opisie ma wspólnego z tym co czeka nas ziemian. Chciałabym podzielić się z Państwem też moimi spostrzeżeniami/ tylko urywek /. Przedstawię na podstawie Biblii ale w inny sposób niż państwo sobie możecie wyobrazić. Nie ma znaczenia kto ją napisał. A więc zaczynam: Narody pojadą na wojnę przeciwko Iranowi. Polska nie pojedzie. To Bóg sprawi że tam pojadą gdyż, nie szatan popycha ludzi do przemocy lecz Bóg Izraela ,,Gdyż ja popycham wszystkich ludzi jednego przeciwko drugiemu’’ Zachariasza 8:10. Iran nie zostanie zdobyty. Na stolicę Syrii zostanie użyta broń jądrowa gdyż Izrael zostanie zaatakowany od strony Syrii i Palestyny / Izajasza/ . Żydzi opuszczą USA i Europę przed zagładą będą mieli 1 rok/ Jeremiasza 51:45, Zachariasza 2: 7 /. Palestyna uzyska niepodległość na krótki okres. / Izajasza/. Jeremiasza 50 ,,Strzały z wielkich narodów na północy spalą USA''. Joela 2:2-3 to islam zniszczy całą Europę / spalą i zabiją ludzi /. Rosja zostanie zaatakowana przez Chiny. Aggeusza 2:21-22 Chwała zjawi się na okręgu / orbicie / i zniszczy królestwa ziemi oraz siłę tych królestw . Zachariasza 14:12 Użycie broni przeciwko ludziom i ich skutki ,, Gnić będzie ciało człowieka, gdy jeszcze będzie stał na nogach i oczy mu zgniją w oczodołach, a język zgnije mu w ustach’’. Człowiek zostanie zgładzony z powierzchni Ziemi a nasza planeta będzie bezludnym pustkowiem Jeremiasza 4:27-28. To jest zapisane i przedstawiłem w skrócie ale ludzie tego nie widzą.

Portret użytkownika Kmieciu

Zwyrole z widłami do gnoju,

Zwyrole z widłami do gnoju, którym dźgali ciężarne Polki w brzuch (jakiś "tryzub" czy inny ch*j Bandery), od matuszki SSamoiSStnej Łukrajiny to ludzi żywcem palili na ofiarę - i to nie tylko podczas II wojny, całkiem niedawno w Odessie też. Do jakiej psychuszki trafią, skoro i na Łukrajinie i w Polsce dostaliby za to medale? Ci powinni trafić nie tylko do ruskiej psychuszki, ale do ruskiego łagru!

 

Skomentuj