Szczątki dziesiątek ludzi zniknęły z cmentarza w Nowym Orleanie

Kategorie: 

Źródło:

Amerykańskie miasto New Orlean to dość specyficzne miejsce jeśli chodzi o kwestie paranormalnych zjawisk. Bogata wyobraźnia mieszkańców tego regionu jest dodatkowo zasilana historiami z czasów sprzed nadejścia pierwszych kolonistów ze Starego świata dodatkowo wymieszanych przez pierwotne wierzenia afrykańskich plemion. Demony, bóstwa, magia czy słynne rytuały voodoo, skłaniają tamtejszych ludzi do wiary w rzeczy które większości z nas wydawały by się absurdalne.

Mając te wiedze, trudno nie pojąć dlaczego widok kilkudziesięciu pustych trumien rozrzuconych niedbale na cmentarzu w parafii św. Bernarda wywołał dość duże poruszenie. Nawet bez obecności żywych trupów w folklorze ludowym, nasycenie tą tematyką istniejące w dzisiejszej popkulturze skłania do sugestii że zwłoki same wydostały się ze swoich trumien i teraz porządają ludzkich mózgów. Jednak jaka jest prawda?

Jak się okazuje, mimo iż trumny są puste, szczątki ludzi a przede wszystkim kości zostały rozrzucone po terenie cmentarza. Nagranie oraz fotografie zdarzenia wykonane przez ze świadków makabrycznej sceny zyskały popularność w internecie. Policja z Nowego Orleanu bada te sprawę niemniej jednak jak dotąd nie osiągnięto większych rezultatów w tej kwestii.

Na tą chwilę dominująca teoria zakłada że szczątki, zostały wykorzystane do przeprowadzenia jakiejś ceremonii bądź czarno-magicznych rytuałów. Nie można jednak wykluczyć że tajemniczy sprawcy, szukali czegoś wewnątrz grobów i najprawdopodobniej nie zdołali tego znaleźć. Bardzo wątpliwym byłoby to żeby cała akcja miała miejsce wyłącznie w celu profanacji zwłok losowych ludzi niemniej jednak w dzisiejszym świecie, możemy chyba spodziewać się wszystkiego.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Sio

Kmieciu - jest seksualność i

Kmieciu - jest seksualność i rospasanie seksualne.

Jest również coś takiego jak ''czystość'', która nie jest utopią a celem. Coś chyba odróżnia nas od zwierząt.

Nie tylko człowiek chlebem żyje i nie tylko modlitwą.

Dzisiaj człowiek żyje dzięki instynktom i nauce.

Świat jednak rozpoczął się bo kiedyś ktoś był czysty.

Czystość to akt twórczy czyli czysta czy wyższa świadomość. Same hormony nic nie zdziałają. Ale albo jesteś swoim panem albo niewolnikiem hormonów a w tym fiskusa i religii bo lęk też jest związany z hormonami

 

Portret użytkownika Kmieciu

Zgodziłbym się, gdybym już w

Zgodziłbym się, gdybym już w życiu paru młodych cnotek nie widział, co poza kościółkiem świata nie widziały, ale rumieniły się i chichotały o byle co - bo wszystko im się kojarzyło Blum 3 , a jak która w końcu nie wytrzymała bycia zacofaną o 500 lat względem rówieśniczek, i zaczęła nadrabiać zaległości to oczy na wierzch ze zdziwienia mi wychodziły, bo nawet "mocno towarzyskie" koleżanki tak nie umiały Blum 3
 

 

Portret użytkownika Kmieciu

Bo chrześcijanki to niby

Bo chrześcijanki to niby cnotki-niewydymki, a po cichu każda marzy o "porwaniu" jak nie przez ich "oblubieńca Chrystusa" to choć w zastępstwie przez jaką trójcę nieświętą prosto z pustyni - stąd te ciągoty ostatnie kościółka żydokatoniemieckiego do nachodźców... Wyznawana aseksualność maryjna to jedno, a buzujące hormony to drugie, przynajmniej u tych chrześcijanek, u których wszystko działa jak należy, bo tych z defektami wewnętrznymi do chłopów nie ciągnie, ani nawet do innych chrześcijanek - stąd się potem biorą kompletnie popierd*lone zasuszone zakonnice-sadystki... Ot, "zalety" religianctwa i jego "dobroczynny" wpływ na zdrowy organizm, zwłaszcza mózg.

 

Skomentuj