Szczątki dziwnego zwierzęcia przypominającego chińskiego smoka

Kategorie: 

Rzekomy szkielet "smoka" - foto kadr z Youtube

Rybacy z prowincji Shandong odnaleźli w zeszłym tygodniu coś niezwykłego. Były to szczątki ogromnego zwierzęcia przypominającego wyobrażenie azjatyckiego smoka.

 

Dziwny szkielet został znaleziony 28 marca przez chińskich rybaków. Gdy zorientowali się, ze to nie są pozostałości czegoś im znanego powiadomili dziennikarzy z lokalnych wiadomości, którzy przybyli tłumnie, aby sfotografować stwora, studiując dokładnie wszystkie jego kości.

Odkrycie wzbudziło wielkie zainteresowanie opinii publicznej, a wiele osób podkreślało, że idealnie oddaje kształt smoka. Pojawiły się nawet pomysły, że ​​to mistyfikacja a kości mogły zostać wykonane ręcznie. Naukowcy nie potwierdzają takich wątpliwości, sugerując, że jest to szkielet ssaka a z pewnością nie dużej ryby, bo i takie sugestie padły.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika taurus

To nie jest szkielet gada ani

To nie jest szkielet gada ani ssaka, w pewnym momencie pokazany jest ogon stworzenia i jest on typowy dla ryb przydennych przypomina wielkiego jesiotra...stawiam że jest to swzkielet dużej ryby (może nieznany gatunek nawet) ale jest to wg mnie ryba...tyle. Jestem wędkarzem od 30 lat i znam się deczko na rybach
 

Portret użytkownika taurus

Niektórzy tutaj zaczynają

Niektórzy tutaj zaczynają naśladować styl pisowni Bacy i marnie im to wychodzi....drobna rada niech każdy pisze tak jak jemu w serduchu gra czy tam w mózgu jak kto woli..czy w dzuszy jak ja wolę..:) nie naśladujcie stylu innych bo to bardzo małostkowe jest.....więcej inwencji i wyobraźni.....

Portret użytkownika azsv

Tak to jest z tymi

Tak to jest z tymi wieśniakami - bo spójrzcie kto tam jest, zwykli prości ludzi. 
Widziałem w internecie filmik, jak telewizja w chinach przyjechała, bo rzekomo odnaleziono dziwnego grzyba. Tymczasem, to była sztuczna pochwa dla mężczyzn. 

Portret użytkownika Homo sapiens

To może być pozostały

To może być pozostały dinozaur, ludzie nie chcą wierzyć w Biblię i jej przekaz dlatego ludzkość jest ciągle w stanie nieświadomości co do własnej historii...
Ludzkość i jej historia jest czymś skomplikowanym. Tu w tym filmie możemy zobaczyć do czego może doprowadzić brak wiary. Na tm filmie jest pokazane okrucieństwo hitlerowców , którzy wymordowali 6 milionów (sześć milionów) Polaków !
Najnowszy film "amatorski" o straszliwych rzeczach dokonanych na Polakach i Żydach:
Zbrodnie Niemieckie - "Unsere Mütter, Unsere Väter "
http://www.youtube.com/watch?v=DRVkyjNUzs0

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Panteista

  Matko Naturo większych

 
Matko Naturo większych bzdur to dawno nie czytałem, czy ty naprawdę myślisz, że III Rzesza była krajem ateistycznym. Jak zatem wytłumaczysz fakt, że już w pierwszym rozdziale Mein Kampf Hitler pisał, że eksterminując żydów wypełnia Boską wolę. Czy nie faktem jest, że każdy oficer armii musiał złożyć przysięgę „W imię wszechmogącego Boga przysięgam, że będę lojalnie służył Fuhrerowi.  Dlaczego na klamrze każdego nazistowskiego żołnierza było napisane „Gott mit uns”, czyli „Bóg po naszej stronie”? Dlaczego pierwsza umowa międzynarodowa została zawarta z Watykanem? Jak to jest, że kościół co roku celebrował urodziny Hitlera.
Jeśli naprawdę twierdzisz, że III Rzesza była środowiskiem ateistycznym to ja nie zamierzam tego więcej czytać, a Państwo nie powinni w to wierzyć. Oczywiście była krajem zbrodniczym ale nie pozbawionym wiary.
Pozdrawiam

Portret użytkownika Lemur

często przy temacie trzeciej

często przy temacie trzeciej rzeszy, Hitlera czy Stalina pojawia się ktoś, kto twierdzi, że byli ateistami i tylko ateistyczny umysł mógł wyrządzić tyle krzywd. z automatu zapominane są powiązania między tymi ludźmi a wiarą i kościołami, więc mnie ta wcześniejsza wypowiedź nie dziwi, ale fajnie, że zwróciłeś uwagę.
Pozdrawiam,
Lemur

Portret użytkownika dąb

Przecież to jest ryba , która

Przecież to jest ryba , która w obronie nadyma się . Jest to tak popularny obiekt na filmach przyrodniczych , że naprawdę trzeba być mało spostrzegawczym żeby tego nie wiedzieć. Podobno znasz 6 języków a nie przeczytałeś w komentarzach , że to pufferfish. Jeżeli wszystkie twoje komentarze opierają się na tak wnikliwej wiedzy to gratuluję .

Strony

Skomentuj