Szczątki dziwnego zwierzęcia przypominającego małego nosorożca znaleziono na plaży w Estonii

Kategorie: 

Źródło: tg

Na plaży Pirita w Tallinie na dzień przed Bożym Narodzeniem zimowe fale  Zatoki Fińskiej wyrzuciły na plaże coś niezwykłego. Są to szczątki małego zwierzęcia przypominającego spasioną krewetkę, miniaturowego nosorożca lub małą zdeformowaną świnię, choć gdyby nie jego rzeczywiste rozmiary, można byłoby mówić o przedstawicielu gigantycznych roztoczy.

 

    
Dziwny stwór został znaleziony 23 grudnia br. przez parę spacerujących ludzi. Gdy zorientowali się, ze to nie są pozostałości czegoś im znanego powiadomili dziennikarzy z lokalnych wiadomości, którzy przybyli licznie, aby sfotografować stwora, studiując dokładnie jego wygląd.

Odkrycie wzbudziło wielkie zainteresowanie opinii publicznej, a wiele osób podkreślało, że idealnie oddaje kształt małego monstrum z filmu pt. Piraci z Karaibów. Pojawiła się nawet sugestia, że to mistyfikacja, a krewetka mogła zostać wykonana ręcznie. Raczej jest to mało prawdopodobne. Być może mamy do czynienia z fragmentem jakiegoś większego zwierzęcia, albo po prostu mutanta, których spotyka się coraz więcej na całym świecie po katastrofie, jaka miała miejsce w Fukushimie.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika tymczasem

Droga Redakcjo, nijak

Droga Redakcjo, nijak rzeczonego hipopotama nie uwidiel. Nawet tyci, tyci. Gratuluje wyobrazni. Jak dla mnie to jeden z pasozytow, zerujacych na wielorybach. Wesz wielorybia. Ale bez organoleptycznego eksprymentu wiecej ciezko powiedziec.

Portret użytkownika Johann

Blaczego ci "reporterzy"

Blaczego ci "reporterzy" pokazuja to z odleglosci pol kilometra??Wydalo by sie,gdyby podeszli bkizej,lub co prostsze uzyli teleobiektywow???  Dla mnie to totalna bzdura nie warta uwagi!!!

 

Skomentuj