Szef kanadyjskiego programu UFO: Starożytne rasy z innych światów wielokrotnie kolonizowały Ziemię

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Szef kanadyjskiego tajnego projektu Magnet, Wilbert Smith, pracował jako starszy inżynier radiowy w kanadyjskim Departamencie Transportu pod koniec lat czterdziestych i pięćdziesiątych. To dzięki niemu nawiązano wówczas łączność radiową między Kanadą a Stanami Zjednoczonymi. Niewielu ludzi wie, że pan Smith przekonał rząd Kanady do stworzenia programu obserwacji UFO, który zakończył się znalezieniem UFO, które, jak powiedział, były nieziemskie. Pytając Amerykanów o istnienie UFO, otrzymał od nich odpowiedź, że rząd USA postawił ten temat na pierwszym planie i jest on jeszcze bardziej ściśle tajny niż bomba atomowa.

W 1950 roku kanadyjski program badań UFO. Project Magnet został ustanowiony przez Transport Canada pod kierownictwem pana Smitha. Rząd oficjalnie finansował projekt przez cztery lata, po czym otrzymał nieformalne finansowanie. W 1952 roku założył obserwatorium w Shirley Bay, aby badać wyniki obserwacji UFO w ramach Projektu Magnet. Osobiście interesował się geomagnetyzmem, co pozwoliło mu stwierdzić, że UFO są pochodzenia pozaziemskiego, są napędzane siłami magnetycznymi i faktycznie są przedstawicielami wszechświatów równoległych.

„Wierzę, że ludzie z innych miejsc wybierają różne metody kontaktu z nami, a ich technologia i zrozumienie są znacznie lepsze niż nasze, mogą korzystać z metod ... Jedną z najważniejszych rzeczy, z których musiałem zdać sobie sprawę, jest to, że nie jesteśmy sami. Rasa ludzka w ludzkiej postaci obejmuje cały wszechświat i jest niewiarygodnie stara. Ponadto jej pojawienie się w formie fizycznej jest tylko jednym z wielu jej przejawów .. na ścieżce postępu. Ta planeta była wielokrotnie kolonizowana przez ludzi z innych miejsc, a nasza obecna rasa ludzka jest rodzeństwem tych ludzi. Czy można się dziwić, że się nami interesują" - powiedział Wilbert Smith.

W 1961 roku Smith wygłosił przemówienie w Vancouver Area UFO Club, gdzie twierdził, że komunikował się z istotami pozaziemskimi, nazywając ich „chłopcami z nieba”. Ponadto powiedział, że kosmici wyjaśnili mu, że prędkość światła nie jest stała i że czas we wszechświecie działa inaczej, nie w chronologicznym odmierzaniu czasu, jakie ludzie mogą sobie wyobrazić na Ziemi, ale w „funkcji pola”, która zmienia się w trakcie wszechświata i które mogą się zmienić.

21 listopada 1950 r. pan Smith napisał notatkę, która została sklasyfikowana jako „ściśle tajna”, ale została później znaleziona w archiwach Uniwersytetu w Ottawie. Zgodnie z notatką rząd Kanady poważnie potraktował UFO i opracowywał tajną technologię wykorzystującą promieniowanie oceaniczne, radioaktywność atmosferyczną i geomagnetyzm. Ponadto napisał, że jego praca była związana z geomagnetyzmem i energią napędzającą latające spodki.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj