Szokująca nocna obserwacja istot hylemorficznych w Rosji !

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

W roku 2020, w Rosji, kamera samochodowa nagrała coś bardzo dziwnego na nocnym Niebie. Może to przypominać jakiś cudowny pojazd "kosmiczny", ale może to być coś jeszcze bardziej dziwnego, a nawet strasznego. Jeśli mamy do czynienia z duchowymi inteligencjami, to jest to przykład ukrywania się tych stworzeń przed wzrokiem ludzi.

Już święty Ojciec Pio opowiadał, że widzi byty nadprzyrodzone, których nie mogą dojrzeć zwykli śmiertelnicy ! Święty mówił, że to dobrze że ich nie widzimy, bo byśmy mogli umrzeć od ich widoku. Biblia pełna jest opisów istot anielskich, które nagle pojawiały się prorokom, czyniły cuda.

Pamiętamy jak anioł, duchowa istota Boga, uwolnił z więzienia św. Piotra, w nocy Boży Posłaniec otworzył drzwi więzienia i powiedział: "Wstań szybko!" równocześnie z rąk Piotra opadły kajdany. "przepasz się i włóż sandały" – powiedział mu anioł. A gdy to zrobił rzekł do niego: "Narzuć płaszcz i choć ze mną". Wyszedł więc i szedł za nim, ale nie wiedział, czy to co czyni anioł, jest rzeczywistością; zdawało mu się, że to widzenie. Minęli pierwszą i drugą straż i doszli do żelaznej bramy, prowadzącej do miasta. ta otwarła się sama przed nimi. (Dz 12:1-10)

Istoty nadprzyrodzone istnieją, to jest pewne, niestety nie ujawniają się z różnych przyczyn. Niektóre z tych bytów mogą przybierać materialną, albo częściowo materialną formę, byśmy mogli ich ujrzeć, by mogły coś tu realizować. Coś podobnego mogło mieć miejsce w Rosji w roku 2020, zostało to nagrane i wygląda niezwykle.

Jakieś byty ukrywają się w postaci chmur, by w pewnym momencie przeobrazić się w odpowiednią formę, wszystko to szczęśliwie jest nagrane i wygląda cudownie, widać jak jakieś energetyczne formy poruszająsię w czymś wielkim co może miećrozmiar 30 metrów, a może i więcej. Ile takich duchowych konstrukcji przemieszcza się po ziemskim niebie ?! Czy nadzorują ludzkość ? A może zgodnie z Apokalipsą przygotowują się do przyjścia Pana Jezusa Chrystusa ?

Niezwykła manifestacja niebiańskiej struktury - przykład hylemorfizmu ponadświatowych inteligencji?

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ziwk2

Kropla wody na szybie. W niej

Kropla wody na szybie. W niej widać obraz (zniekształcony i 2x odbity) świateł z balkonów bloku. Czyli wieczór jak codzień. Do tego pseudoreligijny bełkot i doszukiwanie się głębszych treści w interpretacjach interpretacji interpretacji zniekształconych tłumaczeń Sad .

W sumie zawartość informacji 0.

Skomentuj