Szybkie jasne orby zaobserwowano w Kanadzie

Kategorie: 

Źródło: Youtube/dwayne hegelheimer

Ogromny orb pojawił się na niebie nad prowincją Manitoba w Kanadzie. Zdarzenie miało miejsce 19 listopada 2017 roku. Tajemniczy obiekt został nagrany, a na filmie widać, że w pewnym momencie pojawia się również drugi, mniejszy punkt świetlny. Obiekty poruszały się z ogromną prędkością.

 

Po chwili nagrywania szybko poruszającego się punktu świetllnego, na niebie pojawił się drugi, podobny obiekt, który jednak po chwili zniknął. Więszy pojazd wydaje się być silniejszym źródłem światła. Póki co nie istnieją żadne wyjaśnienia pochodzenia zagadkowego obiektu.

 

Mało prawdopodobne, żeby był to dron emitujący mocne światło, ponieważ poruszał się zdecydowanie zbyt szybko dla nowoczesnych bezzałogowców. Oprócz tego, obiekt wydaje się „śledzić” ruch nagrywającego. Przypomina to orby, które widywano nad polami, gdzie potem odnajdywano kręgi w zbożu. 

 

Na nagraniu wyraźnie słychać podekscytowanych świadków pytających czy jest to UFO. I trzeba odpowiedzieć, że przynajmniej formalnie, tak. Dopóki ktoś nie udowodni, że był to dron jest to niewątpliwie Niezidentyfikowany Obiekt Latający. Poniżej znajduje się oryginalne nagranie tej obserwacji.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeśli to nie sprawka

Jeśli to nie sprawka technologii ziemskich sił militarnych, a raczej na taką nie wygląda to moim zdaniem są to kolejne nagrania pokazujące istoty hylemorficzne. One mogą przybierać różne formy, są w kokonach energetycznych, albo jeszcze innych nieznanych nam elementach natury. To wyższe byty, nazywane także "Niebiańskimi Intelektami". Można tu zatytować urywek artykułu pt "Rozmowa ufologów - czy religijny tzw. 'ciemnogród' rozumie zjawisko ?":

"jeżeli są duchami z innej rzeczywistości, to planety są im raczej niepotrzebne (spoza światów - "ponadświatowe"). Można rozważyć kwestię ich „ciał” jako niematerialnych i uważać te stworzenia jako „(poza kosmiczne) - ponadświatowe inteligencje”, ukazujące się często ludziom jako ”dziwaczne formy”, „przedziwne zjawy”, "bliżej nierozpoznane zjawiska", a nawet „kształtne lub bezkształtne masy energii”..."

Cywilizacja anielska może zamieszkiwać "Tritos uranos", to znaczy inny wymiar. Przedostanie się z tamtego miejsca do wymiaru Ziemi nie jest łatwe, ale dla aniołów Boga YHWH nie stanowi to problemu, natomiast dla ludzi jest to możliwe tylko kiedy człowiek jest święty, obdarzony łaską Boga. Są i inne istoty, które jak wspominał L.A. Marzulli muszą się posługiwać technologią bo prawdopodobnie nie mają już możliwości aniołów...

Przepowiedziano nadejście takiego momentu w historii świata, w którym Chrystus przyjdzie „w chwale Ojca”, dokona sądu nad człowiekiem i kosmosem. Możliwe, że będzie się wtedy na Ziemi dziać wiele dziwnych rzeczy...Teologowie nazywają tę chwilę „dniem powtórnego przyjścia Chrystusa” albo „paruzją”. Ostatnie słowo pochodzi z języka greckiego i oznacza tyle co „przyjście”, „obecność”. Anioł w Dziejach Apostolskich zapewnia Apostołów, iż „Jezus [...] przyjdzie tak samo, jak widzieliście Go wstępującego do nieba” (Dz 1, 11) ! A Zbawiciel w ostatnich chwilach wzniósł się do nieba... ! Czyli "zejdzie" z Nieba, czy go ujrzą wszyscy ?

Jest coś bardzo ciekawego związane z przyjściem powtórnym Jezusa na Ziemię... ale może napiszę dla Innemedium o tym tekst.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj