Szybkie UFO zarejestrowane w okolicy samolotu pasażerskiego lecącego nad Australią

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Bardzo ciekawe nagranie UFO pojawiło się 7 stycznia bieżącego roku. Zostało ono wykonane tego samego dnia podczas lotu samolotu w okolicy Canberry.

 

Na wideo trwającym niewiele ponad minutę widać jasny obiekt, który przelatuje z dużą prędkością poniżej samolotu. Niezidentyfikowany obiekt jest widoczny od 5 do 7 sekundy nagrania. Jest to jasny punkt, który z pewnością nie jest innym znanym pojazdem latającym.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika fantejstrony

Niech zgadnę juska: 1/ twój

Niech zgadnę juska:
1/ twój koszerny posiłek
2/ twoja głupia maska
3/ twoja podpaska
4/ twoja zona
5/ ręka palestyńskiego dziecka urwana przez zydowski pocisk
6/ twój mozg
7/ twoja nieodparta chęć dominacji tutaj

Portret użytkownika sio

Australia posaiada bardzo

Australia posaiada bardzo szybli samolot - nie wiem ile dokładnie machów 5 czy 8 czy więcej.
Nawet oficjalnie podali to niegdyś w wiadomościach.
Samolot pasażerski ma ponad 1. Myśliwce do 3.
Najgorsze w tym wszystkim jest przeciążenie- chyba że to bezzałogowiec - nie wszyscy wytrzymują - lub faktycznie ufo z nową technologią gdzie grawitacja wynosi zero lub nie jest szkodliwa dla ufoludków bo w połowie są duchami a w połowie ludźmi

Portret użytkownika Homo sapiens

Może w trakcie lotu też

Może w trakcie lotu też zabierają na pokład, duchowo porywają, a ciało jest w samolocie, bo przecież ludzie śpią podczas przelotów.  Te działania muszą być prowadzone już od czasów Adama i Ewy, najnowsze badania poraz kolejny potwierdziły obce, nie ludzkie DNA wielkich czaszek z Paracas ! Dwa zespoły genetyków niezależnie od siebie ustaliły obcą informację genetyczną u istot wielkoczaszkowych !
https://www.youtube.com/watch?v=DNBUQGdZ8Qg

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika zielonawyspa

Zgadza się sapiensie ! 

Zgadza się sapiensie !  WSZYSCY HOMOSEKSUALIŚCI, BISEKSUALIŚCI, SADOMASOCHIŚCI, MIŁOŚNICY„BONDAGE” ZOSTALI STYMULOWANI PRZEZ REPTYLIAN BY ULEC TAKIM AKTYWNOŚCIĄ ! PEWIEN PROCENT LUDZI JEST PODDAWANY GADZIM MACHINACJOM W FORMIE MANIPULACJI ASTRALNEJ RZECZYWISTOŚCI SENNEJ I SEKSUALNEJ MANIPULACJI, KTÓRA SPRZYJA SKŁONNOŚCIOM DO ZAADOPTOWANIA TYCH ALTERNATYWNYCH STYLÓW ŻYCIA. PODOBNIE NIEKTÓRZY UPROWADZANI, MOGĄ ZOSTAĆ ZMANIPULOWANI W KIERUNKU WYROBIENIA SKŁONNOŚCI DO PEDOFILII.
 
Dzięki ostatnim ujawnieniom masowej pedofilii na całym świecie na wysokich szczeblach religii, rządów, sądów, itd. oraz w obliczu zeznań wideo Arizony Wilder, jak można wątpić w realność gadziej manipulacji poprzez hosting(zasiedlanie ofiary obcą świadomością, przejęcie – przypis tłum.) lub inne środki do opanowania i molestowania dzieci, kobiet i mężczyzn? Ofiary Montauk, również były kontrolowane poprzez „sny” i cały projekt opierał się na elektronicznej kontroli pola astralnego i energii orgonu, bazował też na badaniach Wilhelma Reicha. Z drugiej strony, Alestair Crowley udało się to osiągnąć bez użycia elektroniki. Cały scenariusz „przejęcia” jest podstawą tego, co religie nazywają „demonicznym opętaniem”. Czy demony są reptylianami, czy nie?
Brutalne i socjopatyczne zachowania mogą być promowane poprzez astralną manipulację rzeczywistości sennej. Dzieciom, młodzieży i dorosłym mogą być wyświetlane obrazy krwi i okrucieństw w astralnych marzeniach sennych, a nawet mogą być zmuszani do uczestnictwa w gwałtownych scenariuszach, w których uprowadzony jest przymuszony- albo do oglądania -lub brania udziału w straszliwych aktach przemocy.

Portret użytkownika mrnice

Jedynym problemem jest to, że

Jedynym problemem jest to, że ludzie lubią zrzucać winę za własne błędy, słabości i nedociagniecią, nie potrafia sie zmierzyć z samym soba na innych, teraz modni sa reptilianie znowu co?? Więc niech ci reptilianie wam koscia w gardle staną.....
 
Nikt wam nie karze ogladać ani słuchać, człowiek ma mózg i rozum ,wole świaodmość, to, że na to pozwala to jest jego problem jego defekt, wieć test jakości oblany. Fajna zabawa co??
 
A no tak lepsze jest  amnezja z życia na życie jaką wasz "bozio" wam zafundował. Konieć tej libacji na ziemi bedzie wielki...

Strony

Skomentuj