Szyszynka – jedna z największych tajemnic skrywanych przed ludzkością

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Ludzki mózg posiada pewien gruczoł o nazwie szyszynka, który w niektórych wierzeniach jest nazywany „trzecim okiem”. Powodem naukowej nazwy jest jego kształt – przypominający szyszkę sosny. Mały stożek jest odpowiedzialny za produkcję melatoniny, pochodnej serotoniny, która ma isotny wpływ między innymi na ludzki sen.

Uważa się, że szyszynka może być dla ludzi portalem pośredniczącym między światem fizycznym a światem duchowym. Ma odpowiadać za specjalny zmysł, który jest w stanie odczuwać rzeczy, których nie da się zobaczyć. Aktywność obszaru daje człowiekowi poczucie euforii, wypełnia umysł poczuciem sensu. Wiele praktyk duchowych, takich jak joga oraz medytacja, może stymulować szyszynkę.

Osoba z aktywnym „trzecim okiem” jest ponoć w stanie przemieszczać się do innych wymiarów, inaczej postrzegać otaczający ją świat, poprzez silne czucie się jego częścią. Już starożytne metody i zaawansowane praktyki duchowe starały się zgłębić te doznania.

Badania prowadziły także często władze, skrywając uzyskiwane informacje przez opinią publiczną. Ponoć powodem, dla którego nie jesteśmy w stanie osiągnąć pełni możliwości szyszynki jest ilość fluorku sodu, którą codziennie spożywamy. Szyszynka absorbuje większość fluorku sodu, który wnika do organizmu, a to znacznie osłabia jej funkcjonowanie. Fluorek sodu znajduje się przede wszystkim w wodzie z kranu. Filtry do wody nie są w stanie pozbyć się fluorku, a jedynym na to sposobem jest przeprowadzenie odwróconej osmozy lub destylacji wody.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kliper

Odnośnie melatoniny i

Odnośnie melatoniny i szynszynki prowadzę własne naukowe badanie. Polecam ciekawy film słoneczna karma na youtub gość miał powiększąną szynszynkę od patrzenia w słońce, ja osobiście leczę skutecznie sobie układ pokarmowy melatoniną bez żadnych leków. Człowiek jak roślina im więcej słońca i im dłuższy dzień tym więcej nektaru i pyłku  wydaje, a słońce u człowieka stymuluję melatoninę i wit D. Zauważcie że latem( o ile co dzień nie pijemy i grilujemy) mija dużo chorób które jesienią i zimą wiosną nam doskwierają.Coś w tym słońcu jest. Jak umierać to spełniony w słońcu i z uśmiechem na twarzy.

Portret użytkownika OCoTuChodzi

Eony lat temu Szyszynkę

Eony lat temu Szyszynkę otrzymaliśmy od innych cywilizacji, prezent, świadomość tego że istniejemy, symboliczna szyszka (jabłko) z drzewa poznania. Tajemniczy Gene of Isis (Genesis), Isis bogini lub też Is - Is, jest - jest, dwoistość świata jak dobro i zło ale razem i jednocześnie.

Portret użytkownika ka

oj to dlatego tyle uniesień i

oj to dlatego tyle uniesień i oświecenia przyniosło średniowiecze. wszyscy podrózowali w astralu dlatego mieli ten ziemski padół w doopie. to wiele wyjaśnia. Dzięki fluorowi zatem mamy cywilizację jaką znamy, bośmy zaczęli twardo po ziemi chodzić a nie gdzieś tam w... smuty takie piszecie panie... 

Portret użytkownika zibi1973

Ja podejrzewałem że to któryś

Ja podejrzewałem że to któryś z organów mózgu,to teraz wystarczy zamrozić człowieka za życia i skończy się męczenie dusz w piekiełku,zamrażając organ,osłonę szyszynki to i zablokuje się też duszę,moje podejrzenie to dusza ma jakiś skład skupiska powietrza które się nie miesza z naszym składnikiem tlenu,przy śmierci mózg uwalnia ten skład i jak ma niższą wagę to unosi się w górę,a tam z górnych sfer odbierają

Strony

Skomentuj