Tajemnica złego oka, czyli jak walczyć z nienawistnikami

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Zapewne każdy z nas doświadczył na własnej skórze zdarzenia, które było dla was nieprzyjemne, ale macie podstawy podejrzewać, że wystąpiło, dlatego, że ktoś sobie tego życzył. Niektórzy nazywają to zjawisko "złym okiem", bo wystarczy, że ktoś popatrzy i można narobić kłopotu.

 

Ludzie są niestety pełni negatywnych emocji. Większość zamiast wziąć się do pracy i zarobić sobie na dane dobro rozpamiętuje, dlaczego ktoś inny ma więcej. To coś, co George Lucas opisał, jako słynną "Ciemną Stronę Mocy". Zawiść i zazdrość przeważnie sprowadza nieprzyjemności na takiego niczego niespodziewającego się nieszczęśnika. Złe oko to znana od zawsze zdolność do wpływania na innych ludzi. Tylko od tych ostatnich zależy czy się temu poddają nieświadomie, czy też nie.

 

Gdy weszliście w posiadanie czegoś, na czym wam zależy i wiecie, że będzie przyczyną zazdrości, czy też zawiści, lepiej być gotowym do stawienia temu czoła. Najłatwiej stosować wtedy jakieś totemy. One mają z założenia zneutralizować złą energię, która może być kierowana w naszą stronę. Najpopularniejszym znanym w naszej szerokości totemem zabezpieczającym przed "złym okiem" jest czerwona wstążeczka.

 

Można dojść do wniosku, że kluczem do zrozumienia skuteczności agresji za pomocą "złego oka" jest pojęcie tego, że zarówno myśli jak i słowa są w stanie wpływać na wiele rzeczy dookoła nas, nawet, jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy. Niektórzy są tego świadomi i używają tej wiedzy z premedytacją prąc przez życie po przysłowiowych trupach. Takich ludzi trzeba się wystrzegać, bo emitują w trybie ciągłym negatywne wibracje, które prawie zawsze są kierunkowane w stronę innych ludzi, często włącznie z nami.

 

Jeśli jednak nie da się ograniczyć relacji z takimi typami, to trzeba być przynajmniej emocjonalnie i duchowo przygotowanym do stawienia im czoła. Najlepiej w takiej sytuacji próbować budować wirtualną emocjonalną ochronną powłokę nad swoim życiem i sama świadomość czegoś takiego wraz z pozytywną werbalizacją z pewnością spowoduje, że nie będziemy bezbronni w stosunku do takiej złej magii werbalizującej się poprzez rozmaite negatywne oddziaływania.

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Koniecznie obejrzyjcie tą

Koniecznie obejrzyjcie tą audycję ! Pisowcy przed wybuchem pandemii wzięli od Bila Gatesa miliard dolarów za szczepionkę i zamordyzm na terenie Polski !

Do tego mamy wojnę w USA pomiędzy Deep State a Trumpem i patriotami, dochodzi do strrzelaniny w serwerowni  ! Portal Argonauta dziwnie się rozsypał po tym jak umieściliśmy teksty o szczepionkach lucyferian ! Czy to przypadek...

PILNE! Nowe szokujące INFO ws. wyborów w USA!? Wojsko prosi Trumpa o stan wyjątkowy i nowe wybory?

https://www.youtube.com/watch?v=czjw9UO_ROI

W polityce, ale i w normalnym życiu, jak ktoś nie wierzy w duchy to jest na niskim poziomie, ale jeśli ktoś nie wierzy że duchy sterują całym światem to całkiem jest nisko w rozumieniu świata ! Ktoś kto jest w polityce powinien stosować takie rozumienie, zwłaszcza politycy chrześcijanie. Polscy politycy powinni wiedzieć, że uratować ich może tylko Jezus Chrystus, a gdy się spotykają z wysłannikami diabła jak Bill Gates to powinni mieć na sobie Krzyż Chrystusa żeby taki Gates dostał od aniołów Bożych nauczkę ! W ogóle przy spotkaniach z iluminatami politycy polscy powinni mieć przy sobie obraz Maryi Dziewicy ale i obrazy Jezusa Miłosiernego, do tego wodę egzorcyzmującą i pokropić miejsca spotkań, również w spotkaniach powinien uczestniczyć ksiądz egzorcysta, silnie wierzący w Ducha Świętego !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika laczniczkakropek

<p>Gdzie ta audycja o tym, że

<p>Gdzie ta audycja o tym, że Pisowcy przed wybuchem pandemii wzięli od Bila Gatesa miliard dolarów za szczepionkę? Można prosić o linka? Może być inne źródło - gdzie piszą, że przed pandemią i przez rząd?</p>

Portret użytkownika Kazek12

Ludzie ogólnie w większości

Ludzie ogólnie w większości nie znaja zasad działania  mysli, słów , przekonan , intencji i trudno im bronic sie przed "złym okiem", a wystrczy wiedzieć, że cos takiego jest, aby ono nie było skuteczne

Portret użytkownika ssAK

osberwatorku a czy ty się nie

osberwatorku a czy ty się nie przemodlił czasem czy  może komunistyczne światłości się tobie przypomniały  w modlitewnym zapomnieniu i post pokutą  acz kolwiek wiedz że cymbał to nie jest ktoś kto gra na cymbalkach     A kto pamięta scene z psów 1 jak mlody do franza -spotykając kumpli na rakowieckiej nie wiedziałem co z oczami zrobić -no i franz się upewniając mu doradził-ich?wykuć ! i nie chodziło o metafore z metalurgii ale chirurgiczny dział rzeźby 

Portret użytkownika Obserwator 2

Czerwony kolor oznacza STOP,

Czerwony kolor oznacza STOP, a czarny NIEWOLNICTWO.
Wszystkie plemiona prasłowińskie wiedziały, że np. zła energia wpływa do ciała poprzez wszystkie otwory w odzieży np. rękawy, nogawki itp. To dlatego do dnia dzisiejszego w niektórych strojach tzw. ludowych dominuje biała (świetlista) koszula z czerwonymi lamówkami lub koronkami. Poza odzieżą, symbolika ta jest najbardziej widoczna w czerwonych koralach, malowaniu ust czerwoną szminką i in. Niestety ciemne siły wmówiły nam, że prastare ludowe prawdy i stroje, to wieśniactwo. Daliśmy sobie wmówić, że odzież czarna jest najmodniejsza, że wyszczupla itp. manipulacje. Tymczasem jest dokładnie odwrotnie. Kolor czarny, to zasłona, to filtr mający na celu odcięcie, szczególnie młodzieży światła i światłości. Na to jaka odzież nosimy, ma duży wpływ prostego mechanizmu, który jest często przedstawiany: jak na górze, tak na dole lub jak wewnątrz tak na zewnątrz. To dlatego ludzie o niskich wibracjach zazwyczaj wybierają odzież i obuwie czarne, gdyż siły magnetyczne powodują, że podobne przyciąga podobne. Podobnie wygląda sprawa z czarnymi strojami zawodowymi np. togi lub czarne sutanny duchownych, które z daleka wskazują, że w osobach tych nie może być jakiejkolwiek prawdziwej duchowości (światłości). Światło to życie. To m.in. dlatego na poziomie systemu słonecznego odcinano dopływ do Ziemi niektórych pasm widma światła słonecznego, a na poziomie atmosferycznym rozpylona m.in. ok. 20 mln ton nanocząstek aluminium, które, szczególnie w dni słoneczne tworzy lustro odbijające światło słoneczne. Najgorsze jest jednak to, że czas nagli, co jest przedstawione np. w Biblii, że „Szatan szaleje, bo wie, że ma mało czasu”, więc ów Szatan (cała konfederacja drakonian) uznał, że dotychczasowe metody są zbyt powolne, toteż zatrzymał procesy zachodzące na naszym Słońcu. Jeżeli przepływ prany na Słońcu nie zostanie odblokowany, to spowoduje jego szybkie wygaszanie. Wg przekazów za ok. 200 lat. Jest to stosowana już wielokrotnie na różnych planetach taktyka spalonej ziemi. Jeżeli planowany na święta bożenarodzenia (z małej litery, bo fałszywy jest zewnętrzny sens, a nie data) wielki spektakl na całym niebie nie pomoże dalej utrzymywać na Ziemi systemu niewolniczego, to możemy się przygotowywać do ewakuacji.
Może warto się przyjrzeć tym kilku kwestiom, właśnie w tym czasie.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zibi

Wiesz baca ja tu zaglądam

Wiesz baca ja tu zaglądam przeszkadza ci ta wiara,ty nie masz lepszej,ta wiara przetrwała tysiące lat,a twoja ??? w nic ile,pocieszę cię słyszałeś co pisze w Bibli rzeki i większość mórz zamienią się w krew,starożytni myśleli że czerwona woda to krew, oczywiscie teraz została sprawdzona i okazało się że to zanieczyszczenie, dobrze to skąd w Bibli wiedzieli o tej czerwonej wodzie,w ich oczach krew, ale jeszcze pisze że ryby wyginą  i głód nastanie a potwierdziły  się ich słowa o tej czerwonej wodzie masz tutaj   Morze Azowskie stało się krwisto czerwone  albo W Holandi płynie rzeka w kolorze krwi ,czy przez te zanieczyszczenia mogą wyginąć ryby ,to co będzie dalej o słowach człowiek człowieka będzie szukał,z pokolenia na pokolenie przeszły wiadomości i wygląda na to że przyszedł ten czas a po za tym innym medium wiesz co się dzieje na świecie wszędzie kataklizmy powodzie,trzęsienia, osunięcia ziemi,wybuchy wulkanów,tajfuny,huragany,i wiele innych anomali,nie jest tobie dziwne że na całym naszym globie tak się dzieje,oczywiście przez nasze słońce które wyglada że zrobi reset w elektronice a do tego zostaniesz w ciemnościach,o ciemnościach jest też mowa, może słońce wygaśnie na kilka dni ja na twoim miejscu bym miał gęsia skórke a nawet bym odziczał, ale i tak ty tego nie zrozumiesz co to wiara i jak łatwo przejść z nią najgorsze,a nawet śmierć,wiesz b@ron ultra jedzie na dwa konta drugie to radzio1970 czyli wygląda że na imię ma Radek ,przemyśl wielki baco nie musisz wierzyć w tą wiare ale nie naskakój  wiesz kiedyś możesz się zamyślić i sam wpadniesz pod autobus

Strony

Skomentuj