Tajemnice Fatimskie i kłamstwa Watykanu

Kategorie: 

fatima
Źródło: tajemnice-swiata.pl

Niebawem minie sto lat od objawień w Fatimie z roku 1917. Jest to dobra okazja do tego by przypomnieć sobie trzy tajemnice, wówczas przekazane ludzkości, tak zwane Tajemnice Fatimskie.

 

Jest też inna przyczyna, współcześni teologowie i osoby zajmujące się badaniem tego typu zjawisk, sądzą, że po upływie stu lat, od tamtych wydarzeń zatajona część objawień zacznie się realizować w tych najbardziej dramatycznych miejscach przesłania. Innymi słowy, nie wszystko zostało nam przedstawione, Watykan w obawie o prawdę zataił pełną treść przesłania Maryjnego. Tutaj należy jasno napisać, że Maryja poleciła, aby najpóźniej do roku 1960 ujawnić całe przesłanie. Niestety Kościół Rzymsko- Katolicki z papieżem Janem XXIII uznał, że lepiej będzie wszystko zamknąć w dużym sejfie archiwów Watykańskich i sprawa jakoś przycichnie.

 

Czyli spójrzmy. Fatima to przesłanie o znamieniu apokaliptycznym, jest to przesłanie z nieba dla ludzi, wszystkich ludzi. Co w tej sytuacji robi papież? Sprzeciwia się woli nieba, czyli Boga i decyduje nie ujawniać trzeciej tajemnicy Fatimskiej. Dziś papież ten jest ogłoszony świętym. Jeżeli zestawimy jego postępowanie w tej materii i to, że został uznany za świętego to zaiste zachodzi tutaj pewien zgrzyt, o którym się nie wspomina.

 

Kościół tak już ma, że woli milczeć sądząc, iż nikt nic nie zauważy, niestety jest odwrotnie a Watykan na milczeniu tylko traci. Podobnie sytuacja miała się w przypadku Ojca Pio czy wielu innych świętych, gdzie Rzym wydawał się być niczym ślepy błądzący w ciemnościach. Dlaczego? Ojciec Pio za życia był bardzo prześladowany przez Kościół, podobnie sytuacja miała się w przypadku innych świętych, jednak dziś o tym się już nie pamięta, ponieważ ten sam Kościół, który ich prześladował ogłosił po ich śmierci, że są święci. Kolejna schizofreniczna sytuacja.

 

Watykan nakazał też milczenie siostrze Łucji, tak jak gdyby obawiał się, że ta może wyjawić światu prawdę, którą z kolei Papież Jan XXIII postanowił zakopać na zawsze. O niedorzecznościach związanych z tajemnicami Fatimskimi a w zasadzie z tym jak wobec nich zachowywał się Watykan można by pisać bardzo długo, i rzeczywiście w przyszłości poświęcimy temu tematowi więcej czasu, natomiast dziś powróćmy już do setna, czyli do samego przesłania ujawnionych części objawienia Maryjnego.

 

Pierwsza część to wizja piekła. Dzieci dostrzegły morze ognia, które wydawało się znajdować w głębinach ziemi. W morzu tym przebywały demony i dusze będące niczym żarzące węgliki rzucane w ogień. Wszystkie unosiły się w ogromnym pożarze, padały na wszystkie strony jak iskry w czasie wielkich pożarów, pośród bolesnego wycia i rozpaczliwego krzyku. Jak dodają widzący, na ich widok można by ogłupieć i umrzeć ze strachu. Jakiś czas temu na stronie tajemnice świata opublikowaliśmy artykuł pod tytułem ‘‘Wrota do piekła’’. Pisaliśmy w nim, że owe wrota mogą znajdować się tutaj na ziemi, a owe piekło to nic innego jak centrum naszej planety. Wszystkich zainteresowanych tym tematem zapraszamy do zapoznania się z wyżej wymienionym artykułem.

 

Druga część to przestroga przed wojną. Maryja mówi, że jeżeli ludzkość nie przestanie obrażać Boga, wówczas za pontyfikatu Piusa XI rozpocznie się druga, gorsza wojna. Znakiem nadchodzącego wypełnienia się tej części przesłania było światło nieznanego pochodzenia, które oświetliło noc. To był wielki znak. Jest także mowa o prześladowaniu kościoła, Papieży a także zniszczeniu wielu narodów.

 

I te właśnie informacje od lat były ujawnione, świat znał prawdę, natomiast trzecia tajemnica leżała w archiwach i czekała na swój czas, który notabene miał nigdy nie nadejść za sprawą Papieża Jana XXIII, stało się jednak inaczej. Trzecia część tajemnicy Fatimskiej została ujawniona w roku 2000 i sprawiła wielkie zdziwienie lub pisząc dokładniej, rozczarowanie. Dlaczego? Przyjrzyjmy się samej treści.

 

Po dwóch częściach, które już przedstawiłam, zobaczyliśmy po lewej stronie Naszej Pani nieco wyżej Anioła trzymającego w lewej ręce ognisty miecz; iskrząc się wyrzucał języki ognia, które zdawało się, że podpalą świat; ale gasły one w zetknięciu z blaskiem, jaki promieniował z prawej ręki Naszej Pani w jego kierunku; Anioł wskazując prawą ręką ziemię, powiedział mocnym głosem: Pokuta, Pokuta, Pokuta! I zobaczyliśmy w nieogarnionym świetle, którym jest Bóg: ‚coś podobnego do tego, jak widzi się osoby w zwierciadle, kiedy przechodzą przed nim’ Biskupa odzianego w Biel ‚mieliśmy przeczucie, że to jest Ojciec Święty’.

 

Wielu innych Biskupów, Kapłanów, zakonników i zakonnic wchodzących na stromą górę, na której szczycie znajdował się wielki Krzyż zbity z nieociosanych belek jak gdyby z drzewa korkowego pokrytego korą; Ojciec Święty, zanim tam dotarł, przeszedł przez wielkie miasto w połowie zrujnowane i na poły drżący, chwiejnym krokiem, udręczony bólem i cierpieniem, szedł modląc się za dusze martwych ludzi, których ciała napotykał na swojej drodze; doszedłszy do szczytu góry, klęcząc u stóp wielkiego Krzyża, został zabity przez grupę żołnierzy, którzy kilka razy ugodzili go pociskami z broni palnej i strzałami z łuku i w ten sam sposób zginęli jeden po drugim inni Biskupi, Kapłani, zakonnicy i zakonnice oraz wiele osób świeckich, mężczyzn i kobiet różnych klas i pozycji. Pod dwoma ramionami Krzyża były dwa Anioły, każdy trzymający w ręce konewkę z kryształu, do których zbierali krew Męczenników i nią skrapiali dusze zbliżające się do Boga.

 

Sądzono, że trzecia część będzie dotyczyć przyszłych wydarzeń, będzie zawierać przesłanie dotyczące stricte czasów ostatecznych, czy więc owe przekonania były na wyrost, pomylono się? Zachodzi wiele rozbieżności w relacji Watykanu i samej widzącej. Te rozbieżności są często tak radykalne, że można a nawet należy przypuszczać, iż prawdziwa część trzeciej tajemnicy Fatimskiej po dziś dzień nie została opublikowana.

 

Sam fakt, że siostra Łucja w wielu wypowiedziach stwierdzała jasno i wyraźnie, iż trzecia tajemnica dotyczy tego, co dopiero ma nadejść a mówiła to po roku 2000, kiedy to rzekomo prawda w pełni została ujawniona. Natomiast to, co przedstawił nam Watykan jest wizją tego, co już było. Zatem ktoś tutaj kłamie i mija się z prawdą, albo jest to Watykan albo siostra Łucja, która musiała przejść wiele prześladować ze strony Rzymu i zapewne jeszcze wiele przejdzie, mimo iż już nie żyje.

 

Na koniec nie pozostaje nic więcej jak tylko napisać dwie rzeczy. Po pierwsze prawda w dziwny sposób bardzo często przeszkadzała Watykanowi, a to dziwne, ponieważ kapłani jako przedstawiciele Boga na ziemi, powinni kochać prawdę. Sprawa druga, nie powinniśmy się dziwić, że tak właśnie jest, dlaczego? 2000 lat temu na ziemi przebywał Jezus, który skończył na krzyżu, za sprawą ówczesnego kościoła, można by napisać, ówczesnego Watykanu. Można przypuszczać z dużą dozą pewności, że gdyby dziś Jezus stanął przed Rzymem, to jego los nie był by dużo lepszy niż ten z przed dwudziestu wieków.

Artykuł pochodzi z portalu www.tajemnice-swiata.pl

Tajemnice Świata

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)


Komentarze

Portret użytkownika lipka

Gdyby ludzie znali Wedy nie

Gdyby ludzie znali Wedy nie trzeba by wszystkiego w kółko powatarzać.

14 (78). Ale brak chęci pracowania,
zjednoczy Cudzoziemców,
i opuszczą oni kraj Gór rękodzielnych,
i osiedlą się we wszystkich krajach Midgard-Ziemi.
I stworzą oni wiarę swoją,
i ogłoszą siebie synami Boga Jedynego,
i będą krew swoją i dzieci swoje
składać w ofierze bogu swemu,
ażeby istniał krwawy związek
między nimi a bogiem ich…
15 (79). I będą Światli Bogowie posyłać do nich
Wędrowców wielce mądrych,
gdyż nie posiadają oni ani Ducha ani Sumienia.
I Cudzoziemcy będą słuchać Mądrego Słowa ich,
a wysłuchawszy będą przynosić życie Wędrowców,
w ofierze bogu swemu…
I stworzą oni Złotego Tura,
jako symbol swojej potęgi,
i będą kłaniać się jemu,
jako bogu swemu…
16 (80). I poślą do nich Bogowie… Wielkiego Wędrowca,
miłość niosącego, ale kapłani Złotego Tura
poddadzą go śmierci męczeńskiej.
I po śmierci jego, ogłoszą Bogiem go
i stworzą Wiarę nową, zbudowaną
na kłamstwie, krwi i ucisku…
I ogłoszą wszystkie narody niższymi i grzesznymi,
i wezwą przed oblicze przez nich stworzonego Boga
kajać się i prosić o wybaczenie za czyny
dokonane i nie dokonane…

Dziś jest to tylko część prawdy bo dotyczy tylko religii, przez którą również odbywa się manipulacja, jednak główna przyczyna obecnej sytuacji w Polsce i na świecie jest zakryta przed ludźmi i dotyczy świata materialnego, bogactw, pracy, przyrody, z której zyski zawsze wpadają do jednej kieszeni.

 

Portret użytkownika marcurius

Witajcie, podzielę się tutaj

Witajcie, podzielę się tutaj tym, co wiem. Zaznaczam - nie "wierzę", tylko wiem. Od razu też przekazuję, że nie dla wszystkich będzie to wygodne, czy di przyjęcia. Nie namawiam nawet do tego, bo to każdy pojmie sam z siebie jak "dorośnie" - w sensie będzie gotowy.

Otóż - wszystko, cały wielowszechświat jest częścią superświadomości, a każda cząstka tej superświadomości dąży do doskonalenia się i tworzy coraz doskonalsze "światy". Doprecyzuję: czym jest cząstka? każde ziarenko piasku jest cząstką superświadomości, rośliny czy zwierzęta są już istotami bardziej świadomymi, ludzie jeszcze bardziej, itd. wszystko posiada świadomość (na różnym poziomie) nawet planety, czy gwiazdy, czy inne jeszcze twory, o których nic nie wiemy.

Jak tworzymy swoje "światy"? - wszystko co pomyślimy to właśnie kreujemy, przekazując część swojej świadomości, podświadomości lub nadświadomości. Prosty przykład - pisarz pisząc książkę wykreowuje świat, który żyje i ma swoją świadomość.. My możemy oglądać ten wykreowany świat poprzez specjalny interfejs, wrota, czy portal Smile a mianowicie poprzez przeczytanie tej książki.

Nie namawiam i nie zamierzam się z nikim sprzeczać - ale może to co napisałem komuś pomoże wskoczyć na schodek wyżej..

pozdrawiam wszystkich

Portret użytkownika Petrus

Zgodzę się z Angelus Maximus

Zgodzę się z Angelus Maximus Rex co do jego sceptycznego podejścia w kwestii orędzi Fatimskich. Jednak jako Katolik dalej wierzę w Boga w Trójcy jedynego.

Napiszę z punktu widzenia Biblii, bo tak należy rozpatrywać z nakazu Boga w Trójcy jedynego każde orędzie od niego pochodzące. Czyli jeżeli ktoś chce mnie dobrze zrozumieć niech popatrzy z kontekstu biblijnego.

Przypominam, że gdy Jahwe Zastępów chciał wdrożyć w życie swój plan przez wybraną osobę - to zawsze się stało tak jak chciał Bóg. Przykłady, Jonasz był tak długo dręczony i ścigany przez Boga aż zaniesie do Niniwy słowo przestrogi, poddł się i wypełnił wolę Boża. Niniwa został uratowana. Jeremiasz też miał problemy, lękał się miał pod górkę ale Bóg go skutecznie motywował, pomagał mu aby się stało tak jak on chce (słowa Jahwe "nie bój się, bo ja jestem z Tobą"). Mojżesz, też się lekał, opierał ale wypełnił słowo z pomocą Bożą, a Faraon który się upierał był tak długo dręczony przez Boga plagami aż zgieło mu się kolano i ustąpił. Czyli znowu wygrał Bóg i jego chęć pomocy ludziom (w tym przypadku narodowi wybranemu). W Biblii jest masa przykładów jak Bóg intensywnie i często natarczywie działa aby ratować ludzi, bez względu na widzimisie przeciwnika lub sługi który miał daną misje wykonać. Nawet św. Faustynie powiedział że On sam będzie działał i stanie sie jak chce. Po tylu latach jego słowo się ziściło i to dowód z punktu widzenia Biblii, jeszcze raz powtarzam - czyli z punktu objawionej wiernym naturu Boga. Bóg w księdze Ezechiela mówi o sobie, że nie chce śmierci ale życia, więc gdy chce kogoś uratować, przekazać wiadomość to zawsze działa skutecznie, nie ma bata.

Pierdnięcie Papieża, zakaz, cenzura albo bunt nie mogą Boga powstrzymać, bo on łamie każdy opór, po dobroci albo mocą swojego gniewu.

III tajemnica została ocenzurowana, napisano tylko to co już jest opublikowane w Apokalipsie, wizji św. Jana Bosko, proroctwie św. Malachiasza i przepowiedniach Nostradamusa. Ocenzurowano najistotniejszy wątek o którym jest też mowa w Apokalipsie i listach św. Pawła - czyli odstępstwie Kościoła, która wychodzi od głowy kościoła.
Masoneria już od 100 lat realizuje plan lokowania na stolicy apostolskiej swojego papieża, który zrujnuje kościół. Uda im się to, Bóg mówi o tym w Apokalipsie. To jest Petrus Romanus, który maks do roku siądzie na tronie Piotra, idzie na zagłade i to on zginie za to że doprowadzi do zniszczenia kościoła (chodzi o struktury tego co jest obecnie, nie zniszczy kościoła jako takiego). Ks. Malachin Martin mówił o wątku Papieża apostaty w III tajemnicy fatimskiej, która znał. I jasno powiedział, że gdyby ludzie ją poznali (cały tekst) to skończyło by się taką liczbą ludzi w kolejce do konfesjonału, że roboty było by przez długi czas.

Matka Boża pojawia się dzieciom, mówi o piekle że tyle ludzi idzie na zatracenie bo sie nie nawrócili za życia, potem mówi im III tajemnice fatimską która jest adresowana do ludzi a nie paieży - o tym że pojawi się papież apostata oraz konsekwencji tego czyli prześladowaniu kościoła, katastrofach, wojnie i gniwie Bożym za odstępstwo. I każe to opublikować w 1960 przed soborem watykańskim II aby uniemożliwić modernistom zasianie odstepstwa w doktrynie.

I oto papieże nabierają przez tyle lat wody w usta, Jan XXIII mdleje bo prawda niewygodna. Sobór uruchomiony, moderniści sieją zło, shizma wśród tradycjonalistów, zmiana w liturgii itd. Dalej nic. W końcu Jan Paweł II zostaje ranny (o czym jest w wizji św. Jana Bosko). Wola Boża co do publikacji przed 1960 roku została zatrzymana, odstępstwo nie zostaje zatrzymane. Papież apostata zasiądzie na tronie i skończy się to tak jak opisane w Biblii. Czyli wychodzi na to, że każdy z papieży nosi na sobie ciężar nie powiadomienia ludzi za wczasu i przyczynienia się do potępienia dusz i nie zatrzymaniu katastrofy.

Czyli apel Maryji jako posłannika Bożego jest nieskuteczny (bo Bóg wysłał ją aby uratować ludzi, i nie potrafi złamać oporu papieży i kurii). Jej apel nie dochodzi do skutku, nie powoduje zatrzymania zła, które jest opisane w biblii. Boże słowo nie zakończy się uratowaniem ludzkości, w postaci ukręcenia planów masonerii. To ozbacza, że nie jest to prawdziwe objawienie. Maryja (Jonasz) zawodzi, Kościuł (Niniwa) w chaosie, skończy się wojną. Wychodzi na to że Maryja jest mniej skuteczna niż stojący niżej przed nią prorok Jonasz Smile

To nie Maryja się tam pokazała tylko demon.

Portret użytkownika Petrus

Odnosze wrażenie, że nie

Odnosze wrażenie, że nie miałeś logiki formalnej na studiach.

Której św. Rozali?

Dalej podtrzymuje, że Fatima jest dla mnie podejżana i diabeł podszywał się tam pod Maryję.

Napiszę jasno i dobitnie ten post dla Katolików, bo reszta raczej nie będzie zainteresowana.

Objawienie jest jedno Szanowny Kolego. Poza Ewangelią nie ma innego objawienia danego człowiekowi, o czym mówi św. Paweł i inni Apostołowie.

Reszta to orędzia/przeżycia mistyczne/wizje dla dusz wybranych oraz widzenia będące zwodzeniem diabła - papuguje Boga. Te pierwsze są w najmniejszej ilości, bo Bóg z zasady nie odsówa ludzi od Ewangelii, tych drógich fałszywych jest od groma - stanowią zapychacze. Poczytaj o tym w listach św. Jana, gdzie Apostoł jasno wskazuje, że diabeł pojawia się jako Anioł/dobry duch podszywając się pod Boga. To jest wilk w owczej skórze. W Ewangelii masz wyraźne słowa Jezusa. Będzie wielu fałszywych proroków, i wielu w błąd wprowadzą, nawet sprawiedliwych. Zauważ, że diabeł ma moc złowić w iluzje najuczciwszych, świętych. Tak wielką dostał włądze, aby próbować dzieci Boże. Skoro tak, to tym bardziej mamy być ostrożni i jak pisze św. Jan nie ufać każdemu duchowi ani świętemu. Nawet Kościuł po zaaprobowaniu określonego widzenia/orędzia nie nakazuje wierzyć w to, bo istnieje zawsze prawdopodobieństwo pomyłki. Nie masz obowiązku w to wierzyć Smile

Diabeł to duch przewyższający każdego z nas naturą i zdolnościami jak nie 100 to 1000 razy. Zna pisna na pamięć, psychologie, socjologie, i resztę nauk przyrodniczych w jednym palcu. To cała struktura duchów potępionych w hierarchi, mają jeden cel - zniszczyć człowieka - nienawidzą "do szpiku kości" Boga i człowieka. Diabeł potrafi kompilować wiedzę i serwować syf wyglądający na złoto. Dlatego tak bardzo trzeba być ostrożnym. Nawet św. Pio nie ufał temu, co widział, nie dowierzał własnym wizjom. Często mawiał, że mu się Chrystus i Maryja pojawiali a to był diabeł w iluzji. Św. Faustyna to samo. Nie ufała własnym przeżyciom mistycznym, często prosiła o pomoc kierownika duchowego, który patrzył na to z dystansu. Nie wiedziała od kogo to dostaje, czy od Boga, czy szatana. Taką miała też sieczkę. Poczytaj sobie, jak ja diabeł wystawiał na próbę świętych.

Do badania wszelkich widzeń najlepsze jest zawsze porównywanie to z Biblią. Czyli przeczytać ją i zobaczyć jaki obraz Boga tam występuje. Jakie przypadki spotykały innych, jak Bóg do nich mówił a jak szatan. Po drógie, bezwzględnie trzeba zapoznać się z podstawową literaturą o psychomanipulacjach. Polecam Cialdiniego i inne pozycje. Polecam także książki zmarłego o. Gabriela Amortha i ks. Martina Malachina "Zakładnicy diabła". To podstawa zawierająca cenne doświadczenie dla każdego katolika.

Nawet kościół w swojej historii ma na koncie zaaprobowanie objawienia fałszywe, np. La salette.

Dla Chrześcijanina, najważniejsze są słowa Jezusa "miejscie się na baczności przed ludźmi", św. Apostołów, "nie dowierzajcie każdemu duchowi", "wszystko badajcie a co dobre zachowójcie" oraz zdrowy rozsądek, bo w kościele jest Nierządnica i oprócz dobrych kapłanów są też szkodniki, które wiernym podsówają kwas faryzjeski.

Portret użytkownika Reksio

Taki cwaniak a nie znasz

Taki cwaniak a nie znasz objawienia sw.Rozali? Tej od trądu ;)To z szatanem to się zgadzam. Logika? Szkoda ze Ty logiki formalnej nie opanowales bo bys wiedzial ze w zadnym komentarzu nie skupiałem się na Fatimie lecz na wierze w Boga. Czytanie ze zrozumieniem trudna rzecz. W Chrzescijanstwie dochodzi do tego że każdy ma swoje zdanie, wiesz że są wysocy hierarchoeie którzy niewierzą w diabła?

Portret użytkownika Petrus

To ty chłopcze masz problem

To ty chłopcze masz problem ze zrozumieniem. Ja logikę już dawno zdałem. Nie napisałem, że nie znam, tylko zadałem pytanie "której". Temat moich wpisów to Fatima. Jak nie umiesz się ustosunkować w temacie, to nie pisz. Milczenie jest złotem.

Portret użytkownika Reksio

Dobrze panie profesorze

Dobrze panie profesorze Petrus, wezmę sobie to do serca. Tak na serio, mógłbym teraz napisać Ci o tym, że się mylisz, ale zachowam to dla siebie. Z paroma rzeczami się zgadzam o których piszesz. Jeśli chcesz to mogę Ci napisać, że wygrałeś. Pozdrawiam i miłego dnia 

Portret użytkownika Petrus

Oczywiście, mogę się mylić.

Oczywiście, mogę się mylić. To są sprawy nadprzyrodzone i nie ogarne tego. Napisałem tylko jakie mam wątpliwośc. Może faktycznie jest to orędzie Maryji a cała porażka opublikowania orędzia jest wpisane w Borzą Opatrzność, która z kolei prowadzi nas do rozwiązania opisanego w Apokalipsie. Czas pokaże, zostawiam to Bogu. Pozdrawiam serdecznie, jeżeli poczułeś się urażony - przepraszam.

Portret użytkownika Rodak

Każdy człowiek jest częścią

Każdy człowiek jest częścią BOGA, jak kazda rzecz we wszechświecie, ponieważ kazda cząstkas elementarna/subatomowa  zawiera w sobie swiadomość, a swiadomość jest nierozerwalnie podstawą  materii, bo materia z niej powstaje .Człowiek nie potrzebuje żadnych pośredników Boga, bo są to fałszywi pośrednicy, mający na celu tylko własny interes i panowanie nad ludźmi .

Wszyscy jesteśmy Bogami.

Portret użytkownika Reksio

Witam Angelus Maximus Rex

Witam Angelus Maximus Rex

Ciężko mi było pisać z telefonu, ale teraz się wypowiem Biggrin na Pc

Pierwiastek duszy - Tak jak napisałem wyżej dwojakie znaczenie. To prawda, ze Pan Bóg stworzył nas na swoje podobieństwo, mamy dusze dar od Boga, lecz pamietajmy nigdy nie będziemy bogami, człowiek po przez różne manipulacje które pochodzą od szatana, wymysla, że może być taki jak Bóg a to nieprawda. Obecnie jest to bardzo modne mówienie pierwiastek duszy jako nawiązanie do tego, że jesteśmy jak Bóg, co jest nieprawdą. Zauwazyłem również, że bardzo modny teraz w Polsce jest Osho sekciarz z Indii który jakiś czas temu był popularny w USA i na świecie, lecz moda na jego pseudo fiolzofie się skonczyla na swiecie, lecz w Polsce dopiero się zaczyna.

 

Jest tylko jedna religia, tak ja napisalem wcześniej, lecz szatan tworzy inne reigie żeby skłócać ludzi np.Islam, wchodnie wierzenia i inne sekty itp. Troche zalatuje hipokryzją jak widze ze odwolujecie( Angelus i inni) sie do pisma świętego, a po chwili Angelus wyzywa, nasmiewa sie itp itd. Skoro tak nienawidzisz Chrześciaństwa to nie opieraj się w swoich teoriach na biblii.

 

Droga do Boga jest tylko jedna przez Chrystusa Jezusa.

Napisałem o tym,że poprzednik JP2 został otruty i to był Jan Paweł 1, ale Ty myslnie to odczytałeś i zacząłeś się denerwować niepotrzebnie. Jan Paweł 2 zostawił po sobie testament który miał wykonać Kard.Dziwisz, lecz jako mason olał sprawe, pewnie wiesz o co chodzi? Jan Paweł 2 był uzależniony od innych nie mógł sam nic zrobić. Pomyśl dlaczego Benedykt 16 abdykował a jego następca gada takie bzdury o róznych sprawach.

Bawochwalstwo powtarzam nie ma nic wspólnego z Maryją i Świętymi. Opierasz się na stronach zbawienie.com i proroctwa.com tam autor mylnie zrozumiał księge Jeremiasza. Pewnie masz pismo święte w domu to sobie poczytaj fragment o ,,matce niebios".

Jeśli chcesz rozmawiać to zapraszam do dyskusji.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Ja nie opieram się na żadnych

Ja nie opieram się na żadnych stronach. Moja wiedza wypływa wprost jak rzeka z podświadomości i jest krystalicznie czysta. Dla mnie Bóg jest oczywistością a nie ułomną i wahliwą wiarą. Bóg to inteligentna świadomość; umysł  niematerialny,  zdolny kreować materię. Wszystkie pisma świata opisujące boga to szatańskie zwiedzenie. Nasza dusza to kropla z morza umysłu i świadomości Boga wlana w nasze ciało. Mój umysł sięga wyżej , najwyżej ponad niepewnosci i wiarę, bo ma wiedzę, której nie posiadacie zwiedzeni "świętymi pismami" i kapłanami, służącymi Szatanowi nawet o tym nie wiedząc..

 Człowiek nie potrzebuje ani pośredników, ani zasranych zbawicieli, b mają w sobie cząstkę Boga - duszę. Przewrotni w wierze pyszą się sugerują, że w z wiązku z tym są jako Bóg. To następne zwiedzenie i przekręt szatański. To, że tkwi w nas boski pierwiastek, to jest tylko boski terminal jego umysłu i świadomości. Poprzez ten własnie terminal Bóg otrzymuje informację o samym sobie i nic więcej. Nie ingeruje w ludzkie życie w żaden sposób, gdyż posiada wszystkie cechy ludzkie, jak miłość, nienawiść, obłudę, szlachetność prawdę i kłamstwo,  szczodrość i egoizm.  To świadomość i umysł Równowagi. On chce wiedzieć  o sobie kim jest... Lub wykrystalizować w sobie wyłącznie dobro oddzielając ziareno od plew...

 Dlatego wszelkie modlitwy i nawoływania do Boga są nonsensem rozproszonym w eterze. Jedyną modlitwą jest rozmowa z własnym sumieniem, z własną duszą, z którą kontakt ludzie utracilidzięki szatańskiej dezinformacji.. Nie wiesz tego co ja wiem, chociaż Twój stosunek do Boga jest dość zbliżony do mojego. Róznica między nami jest taka, że Bóg dla mnie jest dosłownie jeden i nie ma imienia. Ty wyznajesz szatanską trójcę.

P.S. Nie powoływalem się na Pismo święte nigdy. "Pismo swiete" to zbiór konfabulacji i kopii historii zerżnietych z mitów summeryjskich, egipskich i wed. Nowy testament to już kompletnie bajka spisana przez zydowskich rabinów, którzy obalili Cesarstwo Rzymskie przejmując od niego pałeczkę dowodzenia. To żadne, araczej gówniane chrzescijaństwo. Sam chrzest wodą to starodawny zwyczaj pogańskich plemion Słowianskich, ale już najbliższymi w uznawaniu Boga Jedynego byli gnostycy, których ludoibójca "św. Paweł mordował zawzięcie...

"Cudowne" nawrócenie owego zbója to żydowski majstersztyk obłudy w celu zdobycia władzy w nowej religii panstwowej Rzymu i to by było na tyle prawdy o obecnym chrzescijanstwie

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Reksio

<p>Cześć</p>

<p>Cześć</p>

<p>Jak nabyłeś daną wiedze? Dla mnie też Bóg jest oczywisty, nie ma imiennia, bo jest jeden. Dla Ciebie Bóg jest jak Matrix przepraszam, ale tak mi się skojarzyło. Pismo jest tylko jedno. W Biblii jest napisane na końcu w Apok.Św. Jana, że kto coś odejmie lub zmieni zostanie ukarany.</p>

<p>Przewrostni w wierze.. z tym się zgadzam. Człowiek każdy ja i ty i inny kowalski jesteśmy dziecmi Boga. Na każdym z nas, Jemu zależy, niezależnie czy jestes satanistą, pedofilem, czy dobrym czlowiekiem. Człowiek potrzebuję pomocy, Bóg sie objawił sam On św.Rozali z Włoch i powiedział, że pokaże człowiekowi droge ku niemu. Nie będzie używał swojej potężnej mocy by ingerować i niszczyć twory szatana&nbsp;tak jak podczas potopu, czy gdy ofiarował na własnego syna. Powiedział jeszcze, żeby niewierzyć trikom szatana i ludziom na szczycie bo kłamią i nie ma innych dróg jest tylko jedna droga do zbawienia.</p>

<p>Bóg ingeruje, pomaga ludziom cały czas, ale niektórzy tego nie widzą, powołują się na nielogiczne wywody typu czy jest w stanie stowrzyc kamien ktory nie podniesie, lub czemu jest tyle zła? Obarczają Boga za zło, bo są ślepi. Bóg nas kocha, życie jest jak droga, jak egzamin w szkole czy go zdasz od Ciebie zależy. Droga nie ma być latwa i nie będzie. Łatwa to jest droga do piekla, a tam czeka kazdego wieczny ból. Św Faustyna o tym mówi i obrazy pewnej Koreanki.</p>

<p>Modlitwy nie są nonsensem. Są naszą rozmową z Bogiem. Ludzie są niepoważni myślą, że to działa na zasadzie daj mi porshe i bum spada z nieba. Masz rece i zdrowie to zarób, pracuj a będziesz miał. Mi Bóg pomaga i wiele razy pomagał, nawet przetrwałem sztorm na morzu, kto miał kontakt z morzem ten wie, że z nie ma żartów z tą siłą. Zresztą mam wiele różnych przykladów.</p>

<p>Żadnej szatańskiej trójcy nie wyznaje. Bóg jest jeden w trzech osobach. Jezus jego syn i duch święty. Co było pierwsze chrzest Jezusa czy plemion Słowiańskich? Jako, że lubisz ja też lubię&nbsp; różne teorie, to powiem, że my Polacy czyli Słowianie jesteśmy tym ludem wybranym a nie Ci ktorzy mieszkają teraz na bliskim wschodzie. Odnosiłes się też do tego, że dostajemy w dupe, bo Maryja jest naszą&nbsp; królową. To jest tak,że szatan nienawidzi czlowieka sam mówi, że człowiek to gówno i nic nie znaczy dla niego, nienawidzi też Maryji, bo ona jest silniejsza od niego i dostała moc od Pana Boga by walczyć i&nbsp; niszczyć szatana. Świat chrzescijański jest w dużej mierze zakłamny, pogubiony przez szatan którego nadrzędnym celem jest uderzanie w Maryje, ale on nie wygra nigdy. Jezus smuci się i płacze to samo jego matka, bo miliony dusz w dzien w dzien idzie do piekła, bo odrzucili Chrystusa. Ludzie zarzucają, że nie ma piekla. a na pewno czyśca, bo skąd ludzie mogą mieć taką wiedze? Z objawień, trwa walka non stop, szatan wie ze przegra, ale stara się jak najwiecje dusz pozyskać żeby pokazać Bogu, że ludzie to durnie i może nimi rządzić, a najgorsze jest że gdy dusza trafia do piekla to zdaje sobie sprawę, że już nie ma wyjścia i stracila to co najwazniejse milośc Boga</p>

Tak na końcu możesz zadawać pytania będę podawał źródła skąd biore wiedze. Ciesze się, że przestałeś mi ubliżać w jakims większym stopniu. Walka na argumenty jestem za, są na pewno rzeczy gdzie się zgadzamy i to jest fajne. Pamiętajmy, że ludzie, my obwiniamy nie tych co trzeba. Nie Bóg, lecz ludzie i szatan to oni są odpowiedzialni. Podam sytuacje która mnie śmieszy i wkurza, gdy ktoś popełni samobójstwo to na cmentarzu na nagrobku można nie zawsze ale można zobaczyć napis ,,Bóg tak chciał" zabawne? nie? Nie będę pisał o tym czym to jest i kto to chce a kto nie, bo jak napisałeś masz swiadomosc więc ty już wiesz. Pozdrawiam

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Z tego co piszesz widzę, że

Z tego co piszesz widzę, że jesteś tym dobrym człowiekiem, który jest w Wielkim Zwiedzeniu Szatana.

Albo bóg jest jeden, albo w trzech postaciach. To wielkie zwiedzenie i zamęt w prostym umysle ludzkim, który jako prosty został stworzony do rozumienia DZIEŁA BOGA.

Jesteś w błędzie. Bóg nie ma imienia. Sam osobie powiedział prawdę: "Jestem, Który Jestem" ( jak pisałem już, Pismo jest kłamstwem tylko w połowie a to akurat jest prawdziwe, tak jak stwierdznie, że Bóg jest w nas i wiele innych prawdziwych stwierdzen w rzece pozostałego kłamstwa i manipulacji)

 Nowy testament to kłamstwo w połowie, dlatego jest kłamstwem doskonałym. W tym kłamstwie wypowiadajc słowa, które prosty człowiek chce usłyszeć zawarta jest groźba. Groźba unicestwienia wiecznego o ile wierny nie będzie wierny. To manipulacja Zła. To świadczy jedynie, że Szatan, przybierając postac "miłosiernego" Jezusa każe się nazywac Bogiem, jednocześnie odcinając się od swojej boskości. Jak możecie tego nie widzieć? Jak daleko zostały wasze umysły zindoktrynowane kłamstwem doskonałym?!

 Postacie Jezusa Maryi i innych diabelskich  osobowości nawiązują do wczesniejszych historii Summerów, Egipcjan. Arian.... Znam doskonale CAŁE PISMO "ŚWIĘTE" - TO ZBIÓR KŁAMSTW JAK NAPISAŁEM W POŁOWIE!!

 Znam również dostępne historie Summerów, Egipcjan czy Arian.. Mam to porównanie od co najmniej 35 lat, zanim nie było Internetu...

 I mam swój "wewnętrzny głos".. Przebija ponad każdy fałsz...

 Pozdrówko...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Sio

Reksiu to szatanowi zależy na

Reksiu to szatanowi zależy na tym aby człowiek nie był jak Bóg.

Używa do tego religii i występków.

Religie uczą posłuszeństwa czyli niewolnictwa i odciągają człowieka od boskości wmawiając, że jakichś kilku pastuchów z izraela znało prawdę a cała reszta nie.Oraz występki takie jak żądza, gniew,nienawiść, pycha chciwość i egoizm. Te diabły są w tobie i rzekomych twoich świętych albo inaczej sam jesteś diabłem,który zasłania swoje diabelstwo wiarą

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Tez jesteś w Zwiedzeniu...

Tez jesteś w Zwiedzeniu... Człowiek nie może być jako Bóg, bo Pierwotne Żródło jest oceanem; twoja dusza jedynie kroplą z tego oceanu... Osobowości Boga, czy Szatana tkwią zawsze w sferze niematerialnej umysłu, więc nic odkrywczego nie przedstawiłeś.. pozdrówko

Pastuchy z Izraela, to wyhodowane bydło przez swojego krwiożeczego demona zwanego Jahwe, z rasy neandertalskiej. Hodowla polegała na zmianie ich genotypu, poprzez zmieszanie z Homo Sapiens "kaszką manną spadającą z nieba" lecz niestety neandertale pozbawione są... duszy.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Sio

Angelusie każda iformacja

Angelusie każda iformacja teraz jest prawdą i może ci posłużyć, ale jutro może cię zniszczyć. Nie mówię, że ktoś może być Bogiem, ale może być jak Bóg. Nie oczyściłeś swojego umysłu z toksyn zwierzęcych czy co?

Tak jak Ty bracie rozumują buddyści niewegetarianie. Nirwana jest jedynie miejscem, w którym byt może przebywać w czystej formie.

Nie ma scalania się z oceanem. jesteś zawsze czy tego chcesz czy nie.Fizyczny byt jedynie dla niektórych jest wieczny a dla niektórych to tylko jedno marne życie w Hollywood a reszta to sen głęboki aż do momentu kiedy niebo obróci się w piekło

Portret użytkownika Reksio

Siema Sio

Siema Sio

Własnie odwrotnie, zależy mu żeby być jak Bóg on sam tak chce i chcial. Skoro moge być jak Bóg to moge robic co chce. Zabijac,gwlacic,porywac,troturowac i nic mi nie będzie. Moge tworzyc i zabijac, bez powodu. Być ,,oświeconym", r...ć co popadnie jak sodomici, bo taki kaprys. Zasady muszą być, bez zasad, prawa, byś już dawno nie żył, nawet w dżungli są. Czym jest diabeł? Ja jestem diablem? Dlaczego? Wiara w Chrystusa jest najlepsza i jedyna. Kto by chciał oddac zycie za takiego jak ja czy takiego jak ty co pluje jadem? NIkt, a on oddał za gorszych od nas, żebyśmy nie robili g.ły w piekle szatanowi. Jakim trzeba być ślepym, zeby obrażac i gardzic kims kto dał Ci zycie i chce dla Ciebie jak najlepiej tylko człowiek tak potrafi. Szatan powiedział człowiek to gówno nic nie znaczy.

Portret użytkownika Sio

Reksio - jakbym był jak Bóg

Reksio - jakbym był jak Bóg mógłbym robić co chce, ale na pewno nie zabijać i gwałcić bo Bóg jest bez żądzy i nienawiści. To wam katolom i żydom i muzolom Bóg kojarzy się z władzą i panowaniem i zabijaniem bojesteście diabłami.

W kogo ty wierzysz?

Ja jestem jak Bóg bo nie zabijam nawet wierząt jestem wegetarianinem i nie mam ochoty na gwałty i tego typu rzeczy. Pokaż mi cud i pokaż jak coś powstało z niczego w przeciągu tysiącleci skoro według ciebie Bóg działa na tej ziemi cały czas i robi co chce. Wodę w wino zamianiłha,ha i rozpił pijaków.

Portret użytkownika Reksio

Siema Sio

Siema Sio

W Boga Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego. Bóg działa, ale nie oczekuj drugiego potopu, bo jest napisane, że nie będzie. Bóg jest dobry i święty, wszechmogący. Tak jestem katolem. Człowiek i wszystko co złe pochodzi z jego serca. Cudów jest mnóstwo, nawet nie będe przytaczał, bo Ty chciałbyś, czegoś spektakularnego. Jesteś jak większość jak niewierny Tomasz, ale nic mi do tego. Nie będe oceniał, uszanuje Twoje zdanie i nazwanie mnie szatanem bez żadnego dowodu. Nie znasz mnie. Pozdro

Portret użytkownika Sio

No cóż Reksiu okazałeś pokorę

No cóż Reksiu okazałeś pokorę zupełnie niepotrzebnie. Historia świata jest jak historia człowieka. Najpierw jest dzieckiem potem młodocianym, dorosłym i starcem.  W duchowej historii to jest tak: anielskość i boskość, heroizm, handlowanie i żebractwo.

Ludzkość czy religie czy ich stan ducha są obecnie w stanie żebractwa.

I dotyczy to również ludzi na piedestale. To jest to o co rzekomy szatan walczył. Stworzyć społeczeństwo poddańcze i żebracze. Ludzie płacą podatki na rządy, które prowadzą wojny i utrzymują religie pedofilów.

Bóg natomiast nikogo potopem nie ukarał - to jest chwyt ludzkiego ego jak stworzyć strach przed Bogiem i okaleczyć Jego wizerunek.

Jak myślisz po co bombki  A zostaly stworzone? Ot tak żeby sobie były i oczywiście wierzysz w traktaty. Druga wojna pokazała ile były warte. Broń chemiczna również była użyta w Auschwitz. A jaki prezent szykuje dla nas kosmoc tego nie wiesz i nikt nie wie. Od śmierci Bóg nikogo nie uchroni - od braku duchowości może.

Ludzka natura jest nieobliczalna i przewrotna niestety, ale nie zmienisz tego wiarą i modlitwą, możesz jedynie stłamsić pewne tendencje

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Zupełnie ci się pomieszało...

Zupełnie ci się pomieszało... Za dużo czytanych diabelskich informacji wprowadziło haos w Twoim pojeciu Boga. Bóg jest nie tylko dobry, ale i zły. Skoro istnieje Zło, to skąd ono się wzięło, skoro Bóg był jedynym inteligentnym umysłem,który wykreował materialną rzeczywistość i był jedynym niematerialnym bytem? 

Zrozumieć nalezy, że wszelkie dobro i zło pochodzi właśnie od Boga!

Bo skąd by sie owe zło wzięło??

Odpowiedź brzmi: "od Szatana" I tu jest pułapka zwiedzenia: Szatan jest dziełem bozym. Jego umysł jest boskim terminalem a więc i zło pochodzi od Boga. Stąd jego odwieczne pytanie: "Kim jestem?" I cel stworzenia Wszechświata: "Poznam siebie po owocu jaki wydam"...

 To własnie wszelkie religie zagmatwały obraz Boga jako "wyłącznie dobrej i miłosiernej istoty"

 Tak nie jest i w wielu "religiach" występują dobrzy i źli Bogowie. Wszystkie nie mają racji celowo, bo Bóg walczy z samym sobą i jest jeden!

 Gdyby ludziom ten fakt został ujawniony, wszelka władza ludzi nad ludźmi przestała by istnieć, albowiem każdy z nas byłby panem siebie samego w zgodności wykonywania boskich praw.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Reksio

Siemanko Angelus

Siemanko Angelus

Zło pochodzi o diabła/szatana. Bóg jest dobry, a szatan zły. Bóg stworzył wszystko w tym anioła który z własnej pychy i zazdrości zuntował się i stał diabełem, bo chciał być jak Bóg. Szatan z pomocą ludzi miesza ludziom w głowie. ''Wyłacznie dobrej i miłosiernej istoty" na pewno nie czym są religie wschodu jak nie wiarą  demony i okultyzm. Czemu na Jezusa można pluć? A na innych już nie, bo grozi śmierć? Jezus jest zły?, a potrafi przyjąc każdego nawet najgorszych zbrodniarzy. Wielobóstwo to satanizm. Zeus to szatan, ma wiele imion i to nawet naukowcy udwodnili.  Szatan wmawia ludziom jestes jak bóg, boga nie ma, wszystkim rządzisz, nie ma granic itd. Pozdro

Portret użytkownika Sio

Angelusiku Bóg niczego nie

Angelusiku Bóg niczego nie stwarzał. Ty opisujesz jakieś powstanie wszechświata na bazie przekazań biblijnych. A to nie tak. Mity  opisują tworzenie rzeczywistości na ziemi poprzez tzw bóstwa. To one tworzyły faunę i florę.To one sprawiły, że świat stał się duchowy a potem został stracony. Bóg przez nich nie działał. On przekazał im tylko swoje zdolności w postaci mocy i dziedzictwa duchowego. W każdym dziecku znajdziesz jego mała część. Potem niewinność jest tracona. Tak samo jest z duchem, człowiekiem i cywilizacją. Religiom wydaje się, że tworzą coś nowego a nie tworzą bo wszystko wcześniej było w znacznie czystszej i potężnej formie. Bóg nie dotyka materii i tego świata w ogóle. On tylko inspiruje swoją obecnością. Ale nie ma Go tutaj lat tysiące aż do momentu zniszczenia, które jest wynikiem pewnych okoliczności i upadku ducha kompletnego i nie ma tu już żadnej duchowej siły. Zło wynika z pustki duchowej i jako byt nie istnieje. Ale są byty, które sa kompletnie puste a poprzez to kopletnie złe

Zło to jedynie brak duchowości i wyższej świadomości. Nic nie jest wrogiem Boga to nie jest tak opisuje biblia czy inne swięte skrypty.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Musisz  Rexsio zrozumieć

Musisz  Rexsio zrozumieć jedno: Odkupienie naszych "grzechów" poprzez "męke pańską" to największe zwiedzenie SzaTANA.

NIC TAKIEGO NIE MIAŁO MIEJSCA! Gdyby tak jednak było, to konsekwencją jest dopust grzechu z a'priori załozonym odpustem jego!

Tak własnie indoktrynuje Szatan ludzki umysł!!

 Tylko Twoja dusza jest Twoim Sędzią, Adwokatem, lub... Katem...

 Innemu wara od naszego życia duchowego!!

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Reksio

Zgadza się Bóg nie ma imienia

Zgadza się Bóg nie ma imienia. (O tym pisałem ale moze zle napisalem)Podstawowym dzialaniem szatana jest mówienie ze Jezus nie umarl na krzyzu za nasze grzechy. Cywilizacje które wymieniłes czcili diabła wielu bogów itd. Czytasz Nexusa?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Zgadza się... Nasza

Zgadza się... Nasza cywilizacja też becnie czci następnych diabłów... Jezusa, Allacha, Buddę , Jehowa...Maryję i jakiegoś bliżej nieokreslonego Ducha... Nic sie nie zmieniło, bo zmienić nie mogło.. Jesteśmy jak w zamknietej butelce, z której widzimy ale dotknąć nie mozemy.

Czytać skończyłem 20 lat temu. Przeczytałem wszystko co było warte przeczytania.

20 lat układałem przeczytaną wiedzę i konfrontowałem z wiedzą mojego umysłu.

Sam mogę pisać dzieła, ale jetem za leniwy.. a może zbyt zapracowany.. Pozdrawiam

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Nie chodzi o katolicyzm a o

Nie chodzi o katolicyzm a o wszelkie dogmaty religijne.. Katolicyzm w szczególności bo dotyczy naszego narodu. Jak pisałem religie zostały zaprogramowane przez psy szatana po to by wprowadzić dezinformację w ludzkich umysłach i poddać je kontroli. Obserwacja ortodoksów i fanatyków wszelkich religii sprowadza do takiego właśnie niepodważalnego wniosku. Spisane "prawdy" dotyczyły zdarzeń wątpliwych, poprzez fakt spisania ich wiele dziesiątków lat po owych zdarzeniach, więc nie mogą być prawdą. Nie mogą być jednocześnie prawdą  ustne przekazy pokoleniowe, które jak historia uczy są zniekształcone przez każdego podającego.

Z historii powstania Państwa KOścielnego wynika jednoznacznie, iż został on powołany dla ustanowienia jednej religii państwowej a jak nauki socjologiczne dowodzą sporządzona ona była dla jednego tylko celu: władzy i z całą pewnością nie w trosce o ludzkie dusze. Cóż dalej dowodzić nie trzeba. Wszystko jest krystalicznie przejrzyste . Czcicie Szatana w każdej jego postaci i jesteście w matni własnego zindoktrynowanegoumysłu.. pozdrawiam

P.S. Przeczytałem wszystkie "święte księgi" za wyjątkiem oryginału Tory, teorię ewolucji, podstawy komunizmu main kampf, dzieła Lasala, Lenina, Wedy hinduskie, aryjskie, Nitshego Mickiewicza, Słowackiego, Balzaca, Sinkiewicza, Żeromskiego,  Zooli, Danikena i wieeele innych w tym trylogię Conana  Smile

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

To nie przypuszczenia. To

To nie przypuszczenia. To jest pewne. Wystarczy przestudiować wszystkie widzenia i przepowiednie oraz co się stało z narodem czczącym tego demona - jak nisko upadł i jak bardzo stał sie bezbronny.. Od kiedy Polska przyjęła kult maryjny, od tego czasu rozpoczął się jej upadek i holokaust Polaków..

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika lipka

A moim zdaniem rację ma ten,

A moim zdaniem rację ma ten, który napisał

https://wolnemedia.net/historia-kultu-maryjnego/

"Dlaczego w Polsce kult Maryi rozwija się tak silnie?
W słowiańszczyźnie na pewno ogromny wpływ na rozwój kultu Maryi ma pierwotny, słowiański kult Makoszy, prawdopodobnej partnerki Perkuna, wywodzący się z kolei z pradawnego kultu Matki Ziemi. To właśnie jemu zawdzięczamy bogactwo świąt i obrządku ku czci Maryi. Również w religiach basenu morza śródziemnego widzimy wyraźną równowagę między pierwiastkiem męskim i żeńskim. Religia żydowska zaś jest religią wyraźnie patriarchalną i tym odróżnia się od kultury grecko-rzymskiej".

Portret użytkownika Alien9174

To był anioł z nieba o

To był anioł z nieba o obliczu kobiety, bo dzieci nieznajomych kobiet się tak nie boją jak męzczyzn. Kościół oczywiście z anioła zrobił Maryje matkę Jezusa. 3 tajemnica mówi o zniszczeniu Kościoła Kat...olickiego i dlatego została zatajona, a ludziom wmówiono, że to tyczy się zamachu na Jana Pawła 2. Prawdą jest również, że gdyby  pojawił się Jezus, to albo zostałby zamordowany, albo trafiłby do psychiatryka, bo Kościół Kat...olicki to biblijna Bestia, mordercy i gwałciciele dzieci i kobiet, oni mają swoich ludzi wszędzie i są w stanie zamordować każdego, kto im  zagraża. Reszty dowiedźcie się od PIOTRA POCIESZYCIELA, bo czasu jest coraz mniej, gdy zacznie się piekło jakiego jeszcze nie było na Ziemi od początku istnienia życia.  

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Och Alienie, Alienie... "gdy

Och Alienie, Alienie... "gdy zacznie się piekło jakiego jeszcze nie było na Ziemi od początku istnienia życia.  "

Bredzisz w tym akapicie.. Twoje słowa brzmią jak klechy z ambony wzywający grzeszników by sie nawrócili i oddawali hołd swojemu Bogu - Szatanowi!!

 Piekło śmierci przeżyły wszystkie pokolenia, okropieństwa i okrucienstwa niewysłowione w wojnach, pomorach i ludobójstwach..

 Nic gorszego już nas spotkać nie moze... A twój Pocieszyciel gówno może, bo też jest głosem Diabła...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Alien9174

Piotr Pocieszyciel jest dla

Piotr Pocieszyciel jest dla wszystkich, dla Ciebie również. Nie wiem czy zauważyłeś, ale o Pocieszycielu nic nie słychać w internecie, a przecież na YT jest niemal o wszystkim. Dlaczego? Za to Kler i służby bardzo się nim interesują, i z pewnością już nie raz próbowali go uciszyć. On nie będzie jeździł jak Jehowi po domach,  to ludzie sami muszą po niego iść. Do następnego poczytania. 

Portret użytkownika Lucio

Owczesny kosciol ?? Watykan ?

Owczesny kosciol ?? Watykan ?? Co za bzdury. Artykul generalnie skupia sie bardziej na szkalowaniu konkretnie JP2 niz na wyjasnieniu calej sprawy. Jesli rzczywiscie w 3 przepowiedni opisana jest zaglada to nie sadze aby dobrym pomyslem bylo oglasznie jej co doprowadzilo by byc moze do wczesniejszych zamieszek i kto wie czego jeszcze. A co jesli by sie nie spelnila ? Nalezy tez zadac pytanie czy JP2 mogl zasze samodzilnie podejmowac decyzje. 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

"...Nalezy tez zadac pytanie

"...Nalezy tez zadac pytanie czy JP2 mogl zasze samodzilnie podejmowac decyzje. ..."

 No a co nie mógł? A jaka to siła mogłaby mu w tym przeszkodzić? Miał pistolet u skroni? Idioto, JP2 to zydowski kameleon, przybrawszy polski odziewek  dla zmylenia naiwnegopolskiego narodu. Ten bydlak z "dobrodusznym" usmieszkiem idioty zwiódł mase idiotów i oddał Polskę Zydom!!!

Dla ironi, przeciez wzywał was naiwniaków : "Kochajcie żydów, bo to bracia starsi w wierze"...

 Mieli Polacy sygnały kim jest?

A no mieli...

Ale głupi i naiwni byli i na całe nieszczęście tego narodu nadal tego gnoja czczą i świętym go obwołują!!

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Reksio

Angelus Papież przed JP2

Angelus Papież przed JP2 został na99% otruty ciekawe dlaczego? Chciał być samodzielny. Nie unoś się tak, bo szkoda nerwów masz swój światopogląd ja się z nim nie zgadzam w jakimś stopniu i inni też mogą.

Strony

Skomentuj