Tajemnice Kodu Tory – Rabin Glazerson ujawnia niezwykłe dane

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Wiele zostało napisane na temat matematycznych zależności Świętego Tekstu Tory, jak i całej Biblii. Istnieje wiele matematycznych prawidłowości tekstu Pisma Świętego, których nie da się wyjasnić przypadkiem! Można je natomiast zbyć śmiechem lub machnięciem ręki ignoranta.

 

Odkrycie tysięcy mumerycznych prawidłowości w Piśmie Świętym było wynikiem wieloletniej pracy Rosjanina dr Ivana Panina. Panin to geniusz matematyki, znający starożytne języki biblijne. W swoich pracach pokazał, że Biblia w językach oryginalnych jest bardzo tajemniczo ułożonym dziełem matematycznego NadIntelektu, które nie jest możliwe do odtworzenia przez ludzi, za pomocą ich możliwości !

 

W oparciu o statystyczny dowód wykazał ponad wszelką rozsądną wątpliwość nadprzyrodzone powstanie Biblii. Twierdził, że im dłużej zajmowałby się jednym fragmentem tekstu Pisma świętego, tym więcej dowodów matematycznych prawidłowości by odnalazł ! Wiele wskazuje, że w Biblii zaszyfrowano ogromną ilość informacji dotyczących m.in. historii świata, zdarzeń lub polityków. Jednym z przykładów zaszyfrowanych tam słów jest Tora (co 50-ta litera tekstu na początku Księgi Rodzaju i pozostałych czterech ksiąg Pięcioksięgu, poczynając od pierwszego zastosowania litery „taw” – „taw”, „waw”, „resz”, „he”)

Zagadką w ujęciu matematyki tekstu Biblii, czy Tory, jest sam komputerowy program i osoba go obsługująca. Możliwe, że tak jak w przypadku chrześcijańskiego Ducha Świętego, objawiającego się u natchnionych wyznawców Jezusa Zbawiciela, tak w przypadku Kodu Tory trzeba dysponować specjalnymi Boskim predyspozycjami, by rezultaty okazały się poprawne dla zrozumienia tajemnicy ludzkości. Nie wdając się w szczegóły, o których możecie państwo przeczytać w podanych na końcu zródłowych linkach, należy przejść do izraelskiego specjalisty od Kodu Tory.

Zagadką w ujęciu matematyki tekstu Biblii, czy Tory, jest sam komputerowy program i osoba go obsługująca. Możliwe, że tak jak w przypadku chrześcijańskiego Ducha Świętego, objawiającego się u natchnionych wyznawców Jezusa Zbawiciela, tak w przypadku Kodu Tory trzeba dysponować specjalnymi Boskim predyspozycjami, by rezultaty okazały się poprawne dla zrozumienia tajemnicy ludzkości. Nie wdając się w szczegóły, o których możecie państwo przeczytać w podanych na końcu zródłowych linkach, należy przejść do izraelskiego specjalisty od Kodu Tory.

 

Rabin Matityahu Glazerson urodził się w Izraelu. Studiował nauki rabinackie na uczelni „Medrashiat Noam in Pardes Chana” oraz na różnych innych Yeshiwach. Jest autorem ponad 30 książek, które zostały przetłumaczone na języki: rosyjski, francuski, hiszpański i angielski. Pisał artykuły dla gazet na temat gematrii. W Polsce ukazała się książka Glazerson’a pt.: „Muzyka i kabała” Sklepy internetowe, które reklamują tą pozycję prezentują niezwykle ciekawą informację o poruszanej tam tematyce:

(…)Istnieją pewne olamot (światy), do których można dotrzeć wyłącznie za pomocą muzyki” – twierdzi autor tej książki. Skala muzyczna została w niej przedstawiana w analogii do układu sefirot, każdy dźwięk przyporządkowany konkretnej sefirze, z jej potencją i charakterystyką. Ponieważ jednak inspirująca te analizy kabała jest wiedzą o duchowych mocach zawartych w literach, które w świecie ducha są tym samym, czym pierwiastki chemiczne w świecie materialnym – to tematem tej książki okazuje się przede wszystkim święty język hebrajski, w którym „terminy muzyczne nawiązują do wielu podniosłych idei. Musimy tylko otworzyć oczy i nastawić uszu, bowiem odpowiedzi otaczają nas zewsząd, są obecne wokół nas nawet zanim zadamy pytanie(…)

Komputerowe tabele Kodu Tory

Jak widać z przetłumaczonego poniżej filmu – wykładu, prawdziwi Żydzi są zgodni z PRAWDZIWYMI chrześcijanami w sprawach moralnego życia ! Nie można sądzić, że istnieją jacyś „chrześcijanie”, którzy twierdzą, iż spaczenia seksualne są w jakimś stopniu poprawne z Bożymi zamiarami, lub ktoś zle interpretuje prawo biblijne ! Tu nie ma niedomówień ! Sprawę ostatecznie naświetla Kod Tory. W filmie pojawiają się tajemnice związane z czasem Noego i ludzkości sprzed potopu, dlatego po obejrzeniu tego dokumentu, wielu z państwa może zechcieć uzupełnić wiedzę w tej sprawie, dzięki aktywnemu linkowi. Wszystko zadziwiająco pasuje do tego co przedstawia wielu badaczy tej tematyki, dlatego przejście obojętnie nad pracą Glazersona było by zignorowaniem cennych faktów w sprawie.

 

W ujęciu matematycznego Kodu, Biblia może być specjalnie ‚Zapieczętowaną Księgą‚, obie wielkie biblijne Apokalipsy, czyli Księga Daniela w Starym Testamencie oraz Księga Objawienia, zwana też Apokalipsą Świętego Jana w Nowym Testamencie, zapowiadają nadejście strasznych czasów, a moment ich pojawienia się jest oczywiście ukrytą, zakodowaną informacją. Przepowiednia wypełni się „w czasach ostatecznych„, gdy zostanie odpieczętowana okryta dotąd tajemnicą księga.

 

Zgodnie z Apokalipsą Janową księga ta zamknięta jest na „siedem pieczęci„, które mogą być złamane tylko przez Mesjasza:

I ujrzałem na prawej ręce Zasiadającego na tronie księgę zapisaną wewnątrz i na odwrocie, zapieczętowaną na siedem pieczęci. (…) A nie mógł nikt – na niebie ani na ziemi, ani pod ziemią – otworzyć księgi ani na nią patrzeć.

Apokalipsa św. Jana 5:3 W Księdze Daniela, która jest wcześniejszą wersją tej samej opowieści, żydowskiemu prorokowi, przyszłość objawia anioł, który, na koniec, zwraca się do niego:

Ty jednak, Danielu, ukryj słowa i zapieczętuj księgę aż do czasów ostatecznych.” Możliwe, że Kod Tory ma dużo wspólnego z tym co anioł powiedział Danielowi…, że część za zgodą Nieba udaje się czasami odszyfrować.

PS.

Zdaję sobie sprawę, że temat jest kontrowersyjny, więc proszę państwa o rozsądne komentarze, nie jest ten artykuł w temacie syjonizmu, lecz ma na celu zademonstrowanie niezwykłości i tajemnicy Kodu Tory (Biblii), Boskiego Projektu jaki został zakodowany w Świętej Księdze. Proszę także o szacunek dla rabina Glazersona, bo jak widać na filmie głosi zdrowe moralnie poglądy.

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika perm

Masakryczna bzdura. W ten

Masakryczna bzdura. W ten sposób można znaleźć ulubione postaci bajkopisarzy jak Hitler czy Stalin w każdej, wystarczająco długiej książce. Wystarczy przejrzeć co którąś literę i się w końcu znajdzie.

 

Portret użytkownika H.R.

Wszystko byłoby fajne, gdyby

Wszystko byłoby fajne, gdyby nie fakt, że w czasach, gdy na przestrzeni wielu stuleci różni autorzy spisywali te swoje pomysły, narkotyczne zwidy i takie tam, nazwane potem Torą, nie istniał jeszcze ten "wspaniały" język hebrajski, który rzekomo jest taką doskonałością. Taki kit można wstawiać kompletnym ignorantom, którzy nawet niewiedzą tego, że sporo tych "świętych" tekstów, to najzwyklejsza beletrystyka, a nie jakieś "słowo boże". Z językiem u Żydów jest spory problem, ponieważ nigdy nie posiadali własnego, skrystalizowanego języka. To od zawsze była rasa niewolników i posługiwała się jako "swoim", językiem narodów wśród których funkcjonowali. M.in. w czasach antycznych używali w Judei jęz. aramejskiego. Obecnie znany jęz. hebrajski jest sztucznym tworem. To efekt prac syjonistycznej międzynarodówki, która jeszcze pod koniec XIX stulecia podjęła decyzję, że przyszłe państwo syjonistyczne (obecny Izrael) musi posiadać swój narodowy, żydowski język. Po długich pracach, chyba w latach 20 ub. stulecia, pojawił się pierwowzór obecnego hebrajskiego który stworzono w oparciu o odmianę języka używaną przez marokańskich Żydów. Co ciekawe, w owym czasie tworzenie współczesnego, sztucznego hebrajskiego, zbiegło się w czasie z takimi samymi pracami Żyda, który równolegle tworzył nowy, sztuczny język ogólnoświatowy pod nazwą "esperanto". Z kolei dla nas, Ariów, o wiele istotniejszym jest inny fakt. Rosyjscy Żydzi, zwani Jewriejami i kultywowany wśród nich starożytny język o nazwie "iwrit", który oczywiście przypisują sobie. Jednak, jest to jeden ze starożytnych języków Ariów i jest dość mocno podobny do młodszego od niego języka staronormańskiego. Kiedyś dyskutując na ten temat z pewnym Jewriejem w ramach eksperymentu przetłumaczyłem mu na bieżąco nieco tekstu iwrickiego przy pomocy staronormańskiego i zadziałało. Prowadzono prace badawcze, poszukujące pierwowzoru  języka, jakim posługiwali się Żydzi w najdawniejszych czasach. Jak dotąd udało się zidentyfikować najstarszą wersję ich rodzimego języka. Okazało się, że był dość oryginalny, ponieważ nie posiadał określeń dotyczących pojęć abstrakcyjnych. Ten skromny fakt zdje się potwierdzać tezę, że Żydzi byli od czasów swego stworzenia przeznaczeni na siłę roboczą do prac nieskomplikowanych, ponieważ forma tego zidentyfikowanego ich najstarszego języka wydaje się świadczyć, iż służył do prostej komunikacji w zakresie wydawania im poleceń, był czysto instrumentalny, a nie twórczy. Wracając do rzekomego "kodu Biblii", to lepiej zadać pytanie - który jej fragment został napisany w jakim czasie, w jakim rejonie ówczesnego świata i jakim językiem, zanim zacznie się zachwycać tymi rewelacjami skrzypka na dachu.

Portret użytkownika Homo sapiens

Ateiści i racjonaliści

Ateiści i racjonaliści twierdzą często, że ich światopogląd oraz powody, z których odrzucają oni nadprzyrodzoność, teizm, teologię, religię, Biblię i Boga, są „czysto logiczne”, „oparte tylko na samym rozumie i logice”, są „oczywistą samą logiką” itd. Kiedy jednak dokładnie przyjrzeć się tym powodom pod kątem logiki, to wtedy okazuje się, że owa negacja jest praktycznie w całości utkana z błędów logicznych ! Naukowcy owładnięci ideą samodziejstwa, wymyślają co róż to nowe łamigłówki, tak by wciągnąć nieświadomych ludzi na tory ich ślepego przypadku, mającego przedziwne właściwości modelujące rzeczywistość, w tym rzeczywistość układów żywych ! Proszę zobaczcie ten film, a przekona on was, że Biblia jest specjalnie zakodowanym przekazem !
Jezus Chrystus, DNA i Pismo Święte 2012 Edycja PL napisy
https://www.youtube.com/watch?v=TO_q6ROaJZ8
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika laxim

Co do innych spostrzezeń to

Co do innych spostrzezeń to ogladając wzory pisma z http://www.zbawienie.com/imie-Boga.htm tj
http://www.zbawienie.com/images/GKC-Alphabet-Chart.jpg
– i rysunek poniżej
i porównując z odkryciami p Kossakowskiego wyraźnie widać iż cos takiego jak “paleo-hebrajski” najzwyczajniej nigdy w świecie nie istniało bo to co za niego jest brane jest zwyczajnym pismem runicznym Skołotów a sama Biblia ta którą żydowscy masoreci (wedle legend) pracowicie natchnieni spisali jest tylko kradziejstwem intelektualnym z Septuaginty która jest z kolei owocem przepisania religi Słowian w forme zrozumiała w antyku (czyli na grekę). Można sobie nawet zrobić badania porównawcze Septuaginty z Wedami, powinny poza poprzekrecanymi nazwami zawierać wiele spójności. Tak jak nie ma antycznych bohaterów zydowskich tylko kradziejstwo postaciowe z herosów greckich (bo oni wraz z Zeusem walczyli przeciwko pra Słowianiom). itd itd

Portret użytkownika Fedon

Biblia, a w szczególności jej

Biblia, a w szczególności jej pierwsza księga Genesis (Księga Rodzaju ; Bereszit) zawiera sporo informacji tyczących Układu Słonecznego (odległości między planetami, określenie ich wielkości jak również Słońca), pradziejów rasy ludzkiej (manipulacje genetyczne, prawdopodobne pochodzenie Człowieka) i kosmicznej wojny (pokrótce znajduje się tam jej opis, zniszczenie piątej planety i Marsa oraz wynikłe z tego konsekwencje) wywołanej przybyciem z określonego układu gwiezdnego Obcych Przybyszy (potrójny układ Centaura), określanych mianem Elohim, JHVH i Nefilim. Tylko należy ją inaczej odczytywać (głównie za pomocą elementarnej matematyki, oczywiście mówimy o tekście oryginalnym). To zupełnie coś innego niż prezentowany tutaj materiał, czy prace Drosnina, jako że księga ta posiada wiele warstw znaczeniowych i sposobów przechowywania informacji (zresztą często uzupełniających się wzajemnie), z których poszczególne są możliwe do odczytania po osiągnięciu przez odbiorcę stosownego poziomu wiedzy.

Pracę metodycznie przedstawiająca i wyjaśniająca temat można znaleźć w sieci, np na chomiku:
"Genesis - propzycja nowej interpretacji"  Aleksander Litto Strumieński
 
/chciałem wstawić link, ale jego zapis jest tu urwany/

Portret użytkownika laxim

JHWH- Jahwah - Jahwe - jak

JHWH- Jahwah - Jahwe - jak JAwie Ku Jawie. Kujawy - zaświat, w Indonezji mamy Jawe. Biało Czerwone Polska - i Czerwono Biała Indonezja. dwa nurtu Slowian, na Sri Lance mówi się w języku Polanaskim. Więc te religijne dyrdymały nie tutaj. Jawia, Niwa, Prawia i Slavia,

Portret użytkownika sio

Homo - właściwie ten gość

Homo - właściwie ten gość kabalista mówi prawdę w pewnym sensie.
666 czyli trzy razy sex, sex, sex - kobieta,mężczyzna i jeszcze coś - czyli krzyżówka.
AIDS podobno pochodzi od małp albo z labolatorium.
W Afryce aids na pewno mają małpy. Podobnie z ebolą, której nosicielami są nietoperze.
Nostradamus wspomniał coś niecoś o człowieku podobnym do świni który zniszczy świat co niektórzy porównali do pilota bo ma maskę. Co teżjest możliwe bo widzimy z ostatnich dni że pilotowi może odbic i jest tragedia.
Gdyby jakiś uderzył na kreml albo mekkę - to by było.
Człowiek świnia też może oznaczać krzyżówkę albo kogoś niemoralnego.
W islamie nie jadają świń i w judaizmie.
Tak czy owak pismo to wielkie zwiedzenie bo ludzie utożsamiają się w tym ważnym czasie nie z tym co trzeba a z krwiopijskimi pismami.
Ten czas jest na uświadomienie że nie ma bogów nad nami - jest, ale nie jest ponad.
Wszyscy niewolnicy pójdą odpocząć w swoich  czeluściach,które nazywają niebem bo w imię Boga tu stworzyli piekło

Portret użytkownika laxim

uczepiliście się tych

uczepiliście się tych cyfr.
Matematyka ma to do siebie, że nie wierzy w zadne brednie, dla niej wykładnią są wzorce, namacalne i elementarne. tak jak masa atomowa Wodoru, gdyby atom wodoru miałby inną budową opartą na heksosześcianie nie byłoby wody, gdyż atomy tlenu nie miałyby się jak połączyć, wtedy rządził by ogień, termonuklearrny, niebyło nic poza bulgocącą we własnym sosie zupie radioaktywnej brei nie dającej żadnego biologicznego życia.

Portret użytkownika laxim

no jak coś może być

no jak coś może być zakodowane, jak tego nie ma - przecież nawet swojej światyni nie mają, wszystko wyimaginowane, skoro by było to by nie morodwali swoich braci na bliskim wschodzie, widocznie sami pochodzą od tych których HOMO opisywał wcxzesniej. Racja taka, gdy 7524 lat temu Ariowie dali łupnia rasie żółtej, Draco mocno się w q....wio i stworzyli hybryde pod tytułem hebrajczyk. Naszpikowali jego umysł wymyslnym gównem typu Rasa Panów i napuścili na spokojnie żyjących sobie ludzi. Jakby było inaczej to juz dawno by mieli swój kawałek ziemi a tak sztucznie utworzone państwo Israel za pieniądze pomordowanych obywateli Europy podczas czystek Hitlera. Ich ego jest większe od smoczka którego mają w majtach. A najlepsze krew haplogrupa J2 - kapłańska. hahahaha - chyba istot z syriusza - zwanych szarakami

Portret użytkownika Cabaj

Religie istnieją od dawna,

Religie istnieją od dawna, więc już tysiące lat temu kasta kapłanów doskonale wiedziała, jak działa ludzka podświadomość. Chrześcijaństwo czerpało z tych wzorców, podobnie jak każdy system totalitarny. Powtarzanie sprawia, że człowiek nabywa umiejętność bądź przekonanie. Powtarzając pewne treści stajesz się nimi, nasiąkasz tym co one w sobie niosą. Jeśli są to pozytywne sugestie rośniesz i rozwijasz się, nabierasz wiary w siebie, radości, chęci do życia i działania. Jeśli powtarzasz negatywne sugestie, człowiek maleje, choruje, kurczy się i zaczyna w nim powstawać lęk. Spróbuj ciągle upadlać psa; zacznie być strachliwy i agresywny, neurotyczny. Chwalony i motywowany za dobre zachowania pochwałami, stanie się najwierniejszym kumplem na świecie. To podstawy psychologii, i jestem święcie przekonany że Jezus je doskonale znał. Dlatego jeśli nawet faktycznie umarł na krzyżu (do końca nie wiemy czy jest to prawdą) wierzę że nie chciał by z symbolu bolesnego zgonu, czynić centralny punkt swojej religii. Kapłani pominęli radość, weselenie się, miłość i uzdrawianie, a w środku ustawili krzyż; pamiątkę słabości, przegranej i śmierci. 

Portret użytkownika Homo sapiens

Moim zdaniem, oczywiście jest

Moim zdaniem, oczywiście jest to bardzo niepolularna hipoteza wśród ludzi żyjących w kuturze UFO, שמות Księga Wyjścia  (Szemot) – „imiona" – od pierwszych słów księgi,  Εξοδος Exodos opisuje wyjście ludzi z CYWILIZACJI UFO ówczesnego świata (dotyczy także przyszłych cywilizacji hybrydalnych, obecnej wierzącej w wielu bogów ufologicznych - politeizm), jest ona przekazem jak wychodzić z takiej cywilizacji, z cywilizacji hybryd i iść drogą ludzką, która zakłada łączność ze Stwórcą, nie jest to może łatwa i przyjemna droga jak ta hybrydalna, ale prowadzi do wyzwolenia ! Nie mówi się o bogach (UFO?) ale o Jednym Stwórcy, który stworzył wszystko (monoteizm)...

Treść wątków zawartych w Księdze Wyjścia można znaleźć na przykład u autorów greckich. Diodor Sycylijski wspomina o tym, że w Egipcie zapanowała epidemia, jej przyczyn upatrywano w ingerencji bogów i z tego powodu doszło do wygnania obcych. Diodor wyjaśnia, że na czele tego exodusu stał człowiek zwany Mojżeszem, który mądrością i odwagą znacznie przewyższał innych. (...) ustalił ceremonie religijne i formy kultu należnego bóstwu. Nadał prawa i unormował życie publiczne. Ludność podzielił na dwanaście fyl (...). Nie wzniósł w ogóle żadnego posągu bóstwa (…). Zabronił obywatelom sprzedawania własnych działek. Także Józef Flawiusz przytacza świadectwa Manethona, Lizymacha, Apiona, którzy w swojej wersji relacjonowali dzieje Żydów, w tym wyjście z Egiptu pod wodzą Mojżesza.
Sitchin - prawda o 12 planetach, dr Michael S. Heiser wyjasnia
https://www.youtube.com/watch?v=LgzOwGlhnsU

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Baran & Owca

....niestety nie mogę się

....niestety nie mogę się zarejestrować więc nadal będe nie zarejestrowany ... z tym KODEM BiBLi to jest troszke inaczej jak wszyscy niestety myslą ! a teraz postaram się to w prosty sposób wytłumaczyć tobie i innym poszukiwaczom tak zwanej PRAWDY , jaka by ona nie była lub jest ! bo ja mam wrażenie że to moż być tak zwane ostatnie lub jedno z ostatnich zwiedzeń tego ludu jakim są żydzi hebrajczycy judejczycy czy jaki ich jeszcze nazywać , bo jak zapewne wiesz lub może nie wiesz ale takie >> GRZEBANIE w TORA <<  że tak to ujmę jest >> ZAKAZANE <<  o czym wspomina >> Księga Daniela<< i podeirzewam że ten pan jak i inni naśladowcy takich poszukiwaczy o tym wiedzą bo jeżeli nie wiedzą to jest to ich problem jeżeli coś przeoczyli bo ja  trzymam się od tego z daleka , dlaczego ? bo co ztego że otrzymaliśmy jakieś prawa i napominania jak i ostrzezenia by czegoś nie robić lub zrobić a ktoś w to brnie i szuka sensu w słowie np; HOMOSEKSUALiZM i doszukuje się jeszcze jakis dziwnych i śmiesznych czasami korelacji i rozklada na jakieś czynniki pierwsze i drugie i trzecie itp itd... i robi z tego jakąś kołomyje, jak z wcześniejszech przykazań już wie na 100% ze HOMOSEXUALiZM jest zły koniec i kropka! Na tej samej zasadie można udowodnić ze PRAWDA jest KŁAMSTWEM !

Portret użytkownika pasjonat

Nie chcąc włazić w zbędne

Nie chcąc włazić w zbędne dyskusje z arcyznawcami Tory/Biblii, którzy jeszcze nie opanowali poprawnej pisowni najprostrzych polskich słów, napomkne tylko że zmarła najstarsza Japonka - 117 lat Martwię się o Tallinna ten nie wyskoczył z nocnym newsem ?
 
z Japońskim pozdrowieniem

 
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika nowoczysny

W każdej biblii cos występuje

W każdej biblii cos występuje a najgorsze jest to ze po śmierci nie czeka nas zadna nagroda ale pójdziemy do krainy wiecznej samotnosci, gdzie panuje pusta przestrzeń ja proponował bym sprawdzic o samotnosci w niebie czy coś jest napisane że po śmierci czeka nas wieczna samotność w pustej przestrzeni.  Co mi z tego że dusza istnieje, co mi z tego że niebo istnieje skoro tam nie ma nic fajnego, Bóg bedzie udowadniał i kombinował za wszelką cene aby go ludzie miłowali dlatego będzie wymyślał kody, cuda itp. Czy jestest sens robic coś za co nie czeka żadna nagroda, tak jest z niebiosami tam nic fajnego nie ma tam jest tylko nuda i pusta przestrzeń tyle że poprostu sie nie cierpi na żaden bół ale za to żyje sie tam samotnie a niektórzy ludzie mówią że samotnosć też ejst cierpieniem. Ja nie jestem naiwny i chodź by niewiadomo jak Bóg udowadniał swoje rzeczy to i tak wiem swoje że po śmierci nie czeka nas żadna nagroda. Ja wierze w Boga ale to nie znaczy ze mam całkowicie sie mu zawierzać.  zauważcie też co pisze w biblii - kto chce isc za mną neich weźmie swój krzyż - a powiedzieć wam dlaczego ponieważ Bogu nie zależy na tym abyscie byli szczęśliwi ale zależy na tym abyscie dkupili grzechy innych ludzi cierpieniem i mu słuzyli za darmo. poza tym przecież to normalne że każdy cos robi dla swoich korzysci. Ludzie byli naiwni są naiwni i będa.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Pomyliło ci się niebo z

Pomyliło ci się niebo z nadwymiarami po drugiej stronie wszechbytu i wszechrzeczy.Tam jest rzeczywiście niezagospodarowany "strych",bo u demiurga brak Gigabytów,które organizują sytuacyjności(alternatywa rzeczywistości)takich jak opisane w Apokalipsie Zwierzęta.Można tam trafić a ty jesteś na najlepszej drodze do tego.Ja także tam byłem i mam stamtąd wspomnienia.Nie należy tego mylić z Szeolem, bo ten jest usytuowany w Otchłani.W słowach pewnej piosenki jest o tym:"droga na sam szczyt a tam nie ma nic".

Portret użytkownika Popiół z feniksa

A ty skąd wiesz?.Podali to z

A ty skąd wiesz?.Podali to z Brookllynu?.Karą będzie wysłanie na ulice w celu zaczepiania przechodniów,kolportowania "Strażnicy"i tupania ludziom w wycieraczki?.Lepiej uciekaj w góry przed Armagedonem pod wodzą przewodników górskich,gdy "zły świat" będzie ginął!.

Portret użytkownika sio

No więc kabaliści nie wierzą

No więc kabaliści nie wierzą w biblijne historie, uważają je faktycznie za kod albo ukryte znaczenie.
W biblijne historyjki bardziej wierzą chrześcijanie i muzułmanie a nie żydzi.
Tak czy owak nie widzę głębszego sensu w zakodowywaniu pisma bo jaki Bóg miałby w tym cel?
Bez komputera jest bezużyteczna.
Ale jeżeli to jest kod to ma więcej wspólnego z diabłem aniżeli Bogiem, którego przesłaniem nie jest matematyka a ukazanie Jego czystej zdrowej duchowo natury dostępnej dla zwykłego człowieka prosto myslącego.
Człowiek żyjący w niebie to człowiek szczęśliwy bez komplikacji  emocjonalnych czy intelektualnych.
Technologia tam to szczegół ponieważ psychic zdolności skolerowane z czystym intelektem to coś bardziej twórczego coś w rodzaju stwarzania aniżeli konstruowania i zmagania się z materią.
Tak zwani geniusze matematyki stworzyli bomby nuklearne co jest aktem destrukcyjnym a nie stwórczym. Biblia i mahabharata czy koran  nawiązują do śmierci i totalnego zniszczenia.
One nic nie mają wspólnego z Bogiem - to jest WIELKIE ZWIEDZENIE - PISMA
Dzisiejszy świat jest piekłem dla większości a niebem dla diabłów
 
 

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Ipi,twoje wypociny

Ipi,twoje wypociny przypominają danie które zaraz opiszę.Pewien idiota zobaczył wyplute na żwir pestki czereśni.Wziął szuflę,zebrał je z tym żwirem ,przesypał na talerz,po czym mówi:Częstujecie się czereśniami ,kochni!.

Portret użytkownika sio

Raz dałem ci nawet plusa bo

Raz dałem ci nawet plusa bo nikogo nie oplułeś abstrachując od treści filucie feniksie
Pestki zbiera się z ziemi lub od szumowin z astralu.
Ty się zajadasz tymi drugimi i nazywasz to kodem biblii

Portret użytkownika sio

Oj Hanna teraz rozumię mój

Oj Hanna teraz rozumię mój sen  z dwoma demonami.
Jeden chciał mnie nauczyć lewitować a drugi był kobietą - miała skrzydła i twarz czarną i wszystko było totalnie czarne bardziej niż noc.
Latała przed oknem i siadła na balkonie i prosiła abym ją wpuścił do domu-powiedziałem jej nie pomimo,że jej oczy były tak jasne i urocze jak żadnego stworzenia ludzkiego na ziemi.
Wiedziałem, że coś na mnie czycha a tu proszę - wy ha, ha Adam i Lilit

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Powiedz Ipi,jak to jest z

Powiedz Ipi,jak to jest z twoją konsekwencją?.Deprecjonujesz Biblię i wszystkie historie teologiczne a równocześnie się nimi posługujesz ?.Zachowujesz się jak kupa która wpadła do przerębla ,kręci się i krzyczy:Ja tutaj długo nie zabawię,wiosną wypłynę na ocean !.

Portret użytkownika sio

Popiół - smacznego jajka oraz

Popiół - smacznego jajka oraz głębokich przemyśleń  życzę.
Nie wiem za co zginął jezus, ale mogę ci powiedzieć za co niektórzy jego uczniowie.
Za manipulacje, brak szacunku i chciwość i chęć dominowania.
Największym idiotyzmem jest próba naśladowania Boga zwłaszcza jak się nie ma o Nim zielonego pojęcia.
Naśladuj swoich proroków  - swoich bogów.
Piotra anubisa i pawła horusa ha, ha a i judasza thota ha, ha
Dziwisz się potem że rozmaite łazęgi chodzą za tobą i się uprzykszają?

Portret użytkownika ben

I tu baca masz jeden ale

I tu baca masz jeden ale dup---y plus! I  co by  nie robiły  koszerniaki prawda jest po naszej stronie a sprawiedliwość sobie wywalczymy.Jedyny Bog którego mają Izraelici to występujący pod nazwą  anioł upadły  lub Lucyfer . A to jedno z wielu wcieleń.
 

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Nie przekreślaj Obamy... Nie

Nie przekreślaj Obamy... Nie on jest ojcem amerykańskiej polityki i wierz mi, że gdyby móg,ł inaczej by wyglądał świat...
 Niestety jest pod wpływem Rządu Światowego i nie ma tego luksusu co Putin, który wyrósł na perfekcyjnosci KGB i umiejętnie steruje rosyjskim zydowstwem..
 Obecnie udało mu się znacjonalizować Bank Centralny Rosji, będący własnością Rotschilda.
 Doskonale stosuje zasadę:
Chcesz zabić żyda? Zabierz mu pieniądze"...
 Tego Obama niestety nie jest w stanie przeprowadzić...

Portret użytkownika Dr Piotr

Ten link trzeba też

Ten link trzeba też koniecznie sprzedać temu kaznodziei z ZnZ - Charrisowi! Poczekam na jakiś dogodny temat, w którym się będzie produkował i mu podrzucę do poczytania. Tragedia, w co ludzie potrafią wierzyć i robić z tego religię i dogmaty.

Skomentuj