Tajemnicza czarna pętla została sfotografowana na niebie nad Wielką Brytanią

Kategorie: 

Źródło: twitter.com/objectivepress, YouTube

Tajemniczy czarny okrąg na niebie został sfotografowany 9 lipca, niedaleko miasta Birkenshaw w West Yorkshire. Zdjęcie zostało wykonane przez 22-letnią Kimberly Robinson, która jechała samochodem wraz ze znajomym.

Zdaniem kobiety, pętla wyglądała jakby była zrobiona z dymu, jednak nie rozpływała się i cały czas zachowywała swój kształt. Lokalni strażacy potwierdzili informację, że w tym rejonie, w tym czasie nie było żadnego pożaru. Meteorologowie również nie potrafią określić czy zaobserwowane zjawisko to coś naturalnego. Jednakże, dziennikarzom udało się ustalić, że w tym czasie, w pobliskim mieście trwała rekonstrukcja bitwy z czasów II Wojny Światowej, gdzie używano pirotechniki.

Inne wytłumaczenie tego zjawiska zostało zaproponowane przez kosmonautę Romana Romanenko. Jego zdaniem, możliwe jest, że pętla to ślad pozostawiony przez samolot wojskowy, ponieważ przy odpowiedniej wilgotności powietrza, taki ślad może utrzymywać się nawet do 20 minut. Podobne pętle na niebie są obserwowane od czasu do czasu na całym świecie. W 2016 roku zaobserwowano taki okrąg nad Disneylandem w Kalifornii, a w kwietniu 2017 roku – nad Nowosybirskiem.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika vesolly

Nie brakuje informacji o tym

Nie brakuje informacji o tym jak się puszcza takie kółka "z wiaderka" albo wieksze "z beczki". Było o tym nawet na tym portalu.
No tak... fakt, kto by czytał takie pierdy Smile
...lepiej napisać kolejny sensacyjny "artykuł"

Portret użytkownika Kmieciu

Też mi nowina... Niewielki

Też mi nowina... Niewielki Brytan już dawno założył sobie karmiczną czarną pętlę na swój zbiorowy fajfoklok, wielokrotnie zdradzając polskich podobno sojuszników - podczas powstań, po I wojnie światowej, przed, w czasie i po II wojnie światowej, a nawet ostatnimi laty jeżdżąc sobie w te i nazad po Polsce i Polakach, w tym po tych w Anglii, choć to oni wyrabiają całe PKB na Wyspach... Bo przecież nie ciapate nieroby, ani same angolskie żłoby, bo oni wszyscy "royal", " king's" i wogle ahystokhancyja zashana, i nawet młotka Angol nie wie jak użyć, bo zawsze od tego miał Polaka... Poza tym pętla jest dosłownie czarna, bo ze skretynienia poprawności politycznej naściągali sobie X mln ciapaków i asfaltów, jak ich krewniacy - durne szfaby, i tera muszą na nich robić, być mniejszością we własnym kraju i w ogóle mieć non-stop oczy dookoła d*py, bo może się kolejny "pojedynczy incydent w ogóle nie związany z islamem" zdarzyć... I słusznie im tak, zdradzieckim fish & chipsom, bo zasłużyli z nawiązką na zniknięcie z historii i geografii!

 

Skomentuj