Tajemnicza, gigantyczna małpa została zauważona w lasach niedaleko Los Angeles

Kategorie: 

Źródło: YouTube, SWINS, Pixabay.com

Jake Gardiner wykonał zdjęcia, na których widać stworzenie przypominające Wielką Stopę. Fotografie zostały obejrzane przez władze, które potwierdziły, że przedstawiają one dużą małpę.

Mężczyzna, który sfotografował tajemniczą istotę, powiedział, że czuje, że coś go obserwuje w lesie. Wyciągnął telefon, żeby zrobić zdjęcie, gdy poczuł się obserwowany. Jake, który pracuje w pobliżu lasu w La Crescenta w Los Angeles, USA, powiedział: „Na początku usłyszałem dziwne hałasy dochodzące spośród drzew. Sądziłem, że to tylko ptaki lub jakieś inne nieduże stworzenia.”

Mężczyzna początkowo nie zauważył nic niezwykłego, lecz kiedy spojrzał na drzewa drugi raz zauważył, że podobna do małpy bestia skacze przez gałęzie nieopodal. Jake dodał: „Na pewno widziałem tułów i cztery kończyny. Stworzenie poruszało się, kołysząc się. To dość charakterystyczny rodzaj ruchu.”

 

Władze Departamentu Rybołówstwa i Dzikiej przyrody uważają, że zwierzę może być gigantyczną małpą, co może stanowić poważne zagrożenie dla ludzi. Rzecznik Andrew Hughan powiedział: „Myślimy, że to istnieje duża możliwość, że jest to rodzaj dużej małpy. Te zwierzęta są niesamowicie silne. Mogą bardzo łatwo zabić lub poważnie zranić osobę, ponieważ zwierzę może być przerażone i głodne.

Urzędnik dodał, że stworzenie mogło być nielegalnym zwierzęciem, które uciekło z domu „miłośników przyrody”.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj