Tajemnicza humanoidalna postać lewitowała nad Kalifornią

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

W sieci opublikowano niezwykle interesujące nagranie, ukazujące tajemniczą humanoidalną postać, unoszącą się nad kalifornijską miejscowością Burbank.

Autorem filmu jest Pablo Morales, który był świadkiem anomalii w jeden z burzliwych majowych dni. Niestety jakość wideo pozostawia wiele do życzenia, w związku z czym trudno zauważyć jakieś klarowne cechy postaci. Obiekt z całą pewnością nie wydaje się jednak być samolotem. Morales, który w momencie nagrywania materiału przebywał z rodziną, był tak zaskoczony tym, co zobaczył, że jego pierwszym skojarzeniem było objawienie się Jezusa Chrystusa. 

 

Internauci niezbyt przychylnie spojrzeli na sugestię boskiego objawienia, lecz niektórzy sugerowali, że Morales mógł udokumentować humanoida obcego pochodzenia. Sceptycy stwierdzili z kolei, że obiekt był prawdopodobnie balonem bądź dronem, który dla żartu miał przestraszyć naiwnych obserwatorów. Przy tak kiepskiej jakości nagrania możemy jednak jedynie spekulować, ponieważ dostęp do szczegółów jest bardzo ograniczony. Jakie jest wasze zdanie na temat filmu? Podzielcie się z nami w komentarzach.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Radek

Czy może ktoś logicznie

Czy może ktoś logicznie wytłumaczyć fakt, że te wszystkie "cudowne filmy" są jakości "starych nagrań z początku ub. wieku" pomimo tego, że telefony mają obecnie pierdyliard funkcji poprawiających automatycznie jakość zdjęć/filmów.... serio ludzie noszą przy sobie jakieś stare sprzęty do filmowania/fotografowania??? noż kurr... żenada jakaś.... z wakacji potrafi jeden z drugim nakręcić film na którym widać każdy szczegół... wtedy jakoś nie ma "szumów" na nagraniach a obraz jest krystaliczny.... 

Portret użytkownika zibi1973

Mogę ci to wytłumaczyć,coś

Mogę ci to wytłumaczyć,coś koliduje z naszymi aparatami i kamerami,podejrzewam jakieś pole magnetyczne,i nie da się nagrać czystego obrazu,nie nagrasz dobrze wypadków,żadnych katastrof itd,to jest to właśnie fantazyjne wnętrze ziemi na której żyjemy

Strony

Skomentuj