Tajemnicza katastrofa UFO w Brazylii z 1996 roku: zagadkowe stworzenia i tajne badania

Kategorie: 

Źródło: innemedium

Tajemnicze zdarzenie z 1996 roku w Brazylii, kiedy to miała miejsce rzekoma katastrofa UFO, wciąż budzi wiele pytań i sporów.

 

W 1996 roku w Brazylii miało miejsce tajemnicze zdarzenie, które do dziś budzi zainteresowanie i zdziwienie. Świadek upadku niezidentyfikowanego obiektu zgłosił incydent policji, nie zdając sobie sprawy z jego skutków.

 

Kiedy służby ścigania dotarły na miejsce, odkryły zwęglone szczątki oraz dwa dziwne stworzenia. Istoty o tłustych, czarnych ciałach i jasnych szkarłatnych oczach wydawały dźwięki przypominające płacz dzieci. Dźwięki wskazywały na doświadczenie strachu i bólu przez te stworzenia.

 

Wojsko, które przybyło na miejsce katastrofy, zauważyło silny zapach amoniaku, sugerując, że jedno ze stworzeń mogło być formą życia amoniaku. Kontakt z takimi istotami może być niebezpieczny dla ludzi. Jeden z żołnierzy, Marco Through, doswiadczył poważnych problemów zdrowotnych po kontakcie ze śluzem pokrywającym skórę kosmity, w tym wysypki, pogorszenia wzroku i ogólnego wyczerpania. Nieznana choroba dotknęła także innego wojskowego, a ich organizmy nie reagowały na żadne leki.

 

Kolejnym zagadkowym aspektem tej historii jest fakt, że statek kosmiczny miał być wykonany z nieznanych na Ziemi materiałów. Badania wykazały, że stop składa się w 85% z tytanu, z domieszkami tantalu, irydu i osmu. Wtrącenia korundu i kwarcu sugerują, że stop ten nie pochodzi z ludzkich technologii.

 

Te niezwykłe zdarzenia pozostawiają wiele pytań bez odpowiedzi. Kim były te dziwne stworzenia i skąd się wzięły? Jaki był cel ich wizyty na Ziemi? Co stało się ze statkiem kosmicznym i jego zawartością? Możliwe, że odpowiedzi na te pytania nigdy nie zostaną odkryte, jednak historia ta wciąż fascynuje i intryguje świadków oraz badaczy.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Pasiek

To zdarzenie w Varginha w

To zdarzenie w Varginha w Brazylii, moim zdaniem jest lepsze od tego z 1947 z Roswell w Stanach.. Polecam pooglądać film James Fox-a " Moment of Contact" I Podcast Joe Rogan z Jamesem.. 

Skomentuj