Tajemnicza kula światła zarejestrowana w Chinach

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Do dziwnego zjawiska doszło w chińskiej prowincji Szantung. Jak informuje kanał telewizyjny "La Gua" na nagraniu CCTV z Qihe pojawiła się tajemnicza kula światła która wylądowała w ogródku jednej z rodzin. 

 

Tak się złożyło, że rodzina ta straciła osiem dni wcześniej babcię. Początkowo orb nie zwrócił ich dużej uwagi, ale gdy kula światła podleciała do ich domu wpadli w panikę, gdyż myśleli, że orb reprezentuje powrót duszy babci. 

 

Po kilku minutach wszystko zniknęło. Niektórzy proponowali racjonalne wytłumaczenie sugerując, że ktoś mógł się bawić laserem lub lampą błyskową, ale rodzina uznała, że to nie jest możliwe i wskazano na spalone miejsce na ścianie pozostawione przez kulę światła. Być może jest to poszlaka wskazująca na to, że w tym przypadku mieliśmy do czynienia z manifestacją zjawiska zwanego piorunem kulistym.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Może z Ufo sprawa jest

Może z Ufo sprawa jest poważniejsza, przynajmniej z częścią Ufo ? Co jeżeli oni mają zadanie utrzymywać Ziemian w stanie amnezji ? Przecież gdyby ludzkość się dowiedziała że jesteśmy swtorzeni, a planeta Ziemia, jej część skalna została zmaterializowana w ułamku sekundy, a do tego życie było terraformowane w zaledwie 6 dni to co by się stało z całą tą tzw. cywilizacją i sposobem życia ludzi na tej planecie ?
 
[...]Dr. Robert Gentry dokonuje zadziwiającego odkrycia!!! Efekty halo polonu (pierścienie utworzone przez rozpad promieniotwórczy) znajdowane w granicie, w grubej warstwie podłoża skalnego pod wszystkimi kontynentami, wskazują że granit powstał jako ciało stałe w czasie krótszym niż 3 minuty. To co jest interesujące to, to że izotop polonu 218 ma połowiczny czas rozpadu wynoszący 3 minuty!! Jeżeli więc znajdujemy promieniotwórcze halo polony 218 w jakiejkolwiek próbce granitu, ten granit musiał powstać w czasie krótszym niż 21 minut!!
A teraz jeszcze bardziej interesująca rzecz!! Izotop plutonu 214 ma połowiczny czas rozpadu wynoszący 164 mikrosekundy. To oznacza że granity ABSOLUTNIE MUSIAŁY powstać w czasie krótszym niż 0,00114 CZĘŚCI SEKUNDY!!! To również oznacza, że aby granity, podziemne fundamenty skał planety ziemia, zostały uformowane w czasie krótszym niż jedna sekunda, że cała planeta powstała w czasie krótszym niż sekunda!
To daje nam tylko JEDEN wniosek, że kiedy Biblia mówi że Jezus powiedział i wszechświat powstał (ex-nihilo oznacza z niczego), to Biblia mówi prawdę! Promieniotwórcze halo w granitach daje nam niezbity fizyczny dowód tego.[...]
 
http://popotopie.blogspot.com/2013/09/jestesmy-stworzeni.html
 
Przecież wielu ludzi nie jest w stanie nawet przyjąć do świadomości wydarzenia jakim był globalny potop, a co dopiero mówić o materializacji całej planety ?
Polecam ten film-audycję ktora jest niesamowita bo opisuje szokujące dane archeologiczne o cywilizacji, która była niezwykła bo przedpotopowa z wiedzą i możliwościami które wprawiają nas w zadumę !

Dead Men's Secrets - George Gordon forbidden archeology

http://www.youtube.com/watch?v=DVH1MiSrNyU

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pasjonat

Powiedzialbym raczej ze to

Powiedzialbym raczej ze to ktos zza kamery swieci latarka CRI, gdyby swiecil w kamere kontrast wzrastalby znacznie powodujac zaciemnienie reszty obrazu. Piorun kulisty nie porusza sie tak wolno.

Myślę, więc jestem...

Skomentuj