Tajemnicza śmierć 12 małp w Indiach. Czy ze strachu stanęły im serca?

Kategorie: 

Źródło: aRichest w youtube.com

Pracownicy ochrony przyrody znaleźli na leśnej polanie dwanaście martwych małp. Początkowo stwierdzono, że małpy zostały otrute, ponieważ leżały obok siebie w sporej grupie. Wyjaśnienie okazało się być jednak bardziej zaskakujące.

Zwłoki małp zostały zabrane do kliniki weterynaryjnej, położonej w indyjskim stanie Uttar Pradesh, znajdującym się na terenach Niziny Gangesu. Według wyników autopsji, małpy nie zostały otrute – wszystkie zmarły jednocześnie, z powodu nagłego zatrzymania krążenia.

Pracownicy ochrony przyrody ustalili własną wersję przyczyn zjawiska – małpy miały wystraszyć się tygrysa i umarły ze strachu. Jednak to wyjaśnienie wydaje się być odrobinę naciągane, ponieważ trudno żeby dwanaście zwierząt umarło ze strachu w tym samym momencie. Póki co innej przyczyny nagłego zatrzymania krążenia małp nie ustalono.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

TO ZNAK Z NIEBA

TO ZNAK Z NIEBA

--12 - bo się tyczy 12 plemion UPADŁYCH czyli żydów czy ogólniej WSZELAKIEGO POTOMSTWA ABLA, biblijnego węża z raju

--MAŁPY bo ich królowa w murzyńskiej mitologii jest zwana WIELKĄ GORYLICĄ, tak to wasza maryja bez maski... w światowych wierzeniach .

Całość zaś oznacza to co napisano w Apokalipsie... WYTRACENIE PLUGAWOŚCI Z TEGO ŚWIATA .... czyli WSZELAKICH CZCICIELI BIBLIJNEJ NIERZĄDNICY uzurpującej sobie tytułu i tronu Królowej Niebiańskiej

POTWIERDZENIE tego faktu już w niedalekiej przyszłości.

Portret użytkownika Kmieciu

Dowiedziały się, że w Indiach

Dowiedziały się, że w Indiach też są muzułmanie i zmarły ze strachu przed spaleniem żywcem - w końcu są świętymi małpiszonami któregośtam z 10 000 tamtejszych bóstw, a zatem Koran nakazuje je zgładzić (zresztą czego i kogo nie nakazuje wymordować...?)...
 

 

Skomentuj