Tajemnicza „Strefa 6” została odnaleziona dzięki zdjęciom z Google Maps

Kategorie: 

Google Maps

Blisko 20 kilometrów na północny wschód od leżącej w Nevadzie Strefy 51 znajduje się inna tajna baza amerykanów. Co zabawne, jej istnienie umknęłoby zapewne oczom mas gdyby nie zdjęcia wykonane przez firmę Google. Po udostępnieniu informacji o istnieniu tego obiektu do mass mediów szybko okazało się, że obiekt ten to równie tajna Strefa 6.

 

Teren na którym znajduje się baza należy obecnie do organizacji National Nuclear Security Administration i to właśnie ona jest odpowiedzialna za jego eksploatacje. Rzecznik prasowy NNSA Darwin Morgan wyjawił, że tajemnicza Strefa 6 jest wykorzystywana przez Departament Obrony i Bezpieczeństwa Narodowego Stanów Zjednoczonych.

 

Jak sam powiedział:

Przyjeżdżają tutaj testować swoje sensory. Wykonujemy wiele tego typu zadań …. wspierając ich pracę nad rozwojem sensorów. Całość wyewoluowała z programu testów nuklearnych. Musieliśmy mieć bardzo dobre sensory by zbierały dane w ułamku sekundy zanim zostały unicestwione przez wybuch.

 

Morgan potwierdził też, że instalacje antenowe widziane ze zdjęć satelitarnych umożliwiają kontrolę nad dronami i innymi pojazdami bezzałogowymi. Tim Brown, analityk pracujący dla strony GlobalSecurity.org twierdzi, że infrastruktura widoczna na zdjęciach rzeczywiście nie byłaby odpowiednia do obsługi odrzutowców i o wiele bardziej prawdopodobnym zdaje się, że eksperymentowano tam nad pojazdem MQ- 9 Reaper, rodzajem drony wykorzystywanym do rekonesansu np. w Libii czy w Syrii. Tego typu drony są wyposażone w duże ilości sensorów co jeszcze bardziej wspiera wersję Morgana.

[ibimage==26522==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oczywiście, gdyby pod ziemią baza ta skrywała coś o wiele bardziej złowrogiego to bez wątpienia dowiedzielibyśmy się o tym jako ostatni. Mimo wszystko fakt, że komercyjna firma w bardziej lub mniej umyślny sposób podłożyła nogę amerykańskiej armii wyraźnie wskazuje w jakim świecie żyjemy. Tego typu błąd jest tylko jednym z wielu śladów, które na przestrzeni nadchodzących lat mogą zmienić nasze postrzeganie świata.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Zgadza się. Ta "strefa 6" to

Zgadza się. Ta "strefa 6" to Yuca Airstreap. Właścicielem terenu jest "United States Departmen of Energy" a na północ od tego ośrodka testów nuklearnych znajduje się obszar pokryty lejami po podziemnych wybuchach jądrowych. 

Portret użytkownika Homo sapiens

Bazy typu "Area 51" to

Bazy typu "Area 51" to relikty zimnej wojny. Oczywiście tam się coś działo, i to bardzo dziwnego, ale to co jest w nich istotnego leży głęboko pod ziemią. Badacze tematyki tajnych podziemnych instalacji wskazują, że prowadzi się tam między innymi prace nad tworzeniem mieszanek genetycznych pomiędzy ludzmi a zwierzętami, choć możliwe że przy współpracy istot UFO. Na takie powiązanie wskazują sami masoni, którzy bez przerwy naśladują istoty UFOnautyczne. Masoneria powiela różnorakie zachowania istot z UFO, jest z pewnością przez te byty sterowana, jak sama zresztą nieoficjalnie przyznaje. (Nowa ilustracja do sytuacji Polski z momentu ataku na rząd polski z dnia 11/03/2016)

Mamy więc chęć tworzenia nowych bytów, całkiem odmiennych od ludzi i zabronionych przez Boga YHWH. Już 3.500 lat temu Bóg wiedział co będzie się działo na Ziemi, dlatego umieścił w Biblii tajemnicze informacje, tak by ludzie z 21 wieku zrozumieli, że idą drogą zguby. Tajne stowarzyszenia to nie tylko GMO w każdej postaci, ale i duchowe niewolnictwo. NWO chce doprowadzić do sytuacji gdzie ogromna ilość ludzi straci swoje dusze, niestety ta wiedza jest jeszcze bardziej chroniona niż to co się dzieje głęboko pod ziemią.

Jak zwykle by się chronić przed zakusami  organizacji kielni i cyrkla należy stosować obronę duchową w postaci modlitw do Dziewicy Maryi oraz Syna Boga Żywego YHWH, czyli Jezusa Chrystusa. Sytuacja Polski jest o tyle niebezpieczna, że instytucje UE-USA będące organizacjami ufonautycznymi chcą zniszczyć wszelkie chrześcijaństwo, zwłaszcza rządy oparte o wiarę w Jezusa Chrystusa. Jak widać wszelka dyskusja z ufosonami nie ma sensu, ich wyroki mają za zadanie doprowadzenie do NWO.
http://popotopie.blogspot.com/2015/11/nadprzyrodzona-polska-vs-elity-nwo.html

Naszą JEDYNĄ obroną przed tego typu istotami i przed UFO porwaniami jest Jezus Chrystus (YHWH יהוה) Zbawiciel ! O tym właśnie opowiada wybitny chrześcijański ufolog Joe Jordan w jego szokującej opowieści o zmowie świata badaczy tego fenomenu, film nosi nazwę "UFO tabu, sensacyjne wyniki badań..." W całej tej niezwykle tajemniczej - globalnej sytuacji należy pamiętać, iż tajne stowarzyszenia NWO pragną naśladować swoich "kosmicznych" mentorów ! Bez najmniejszego wątpienia, i trzeba to mocno podkreślić, spora liczna osób zajmująca się tą tematyką twierdzi, iż elity są wyznawcami istot UFO ! To właśnie z nimi ludzie dobrej woli oraz chrześcijanie walczą, każdego dnia, to właśnie oni-UFO NWO chcą doprowadzić ponownie ludzkość do momentu, w którym będzie można powiedzieć, iż dobrnęliśmy do dni Noego, kolejny raz...
http://popotopie.blogspot.com/2015/09/zyjmy-poki-jestesmy-prawdziwi.html

"Jezus dał im taką odpowiedź: Zburzcie tę świątynię, a Ja w trzech dniach wzniosę ją na nowo. Powiedzieli do Niego Żydzi: Czterdzieści sześć lat budowano tę świątynię, a Ty ją wzniesiesz w przeciągu trzech dni?  On zaś mówił o świątyni swego ciała." Ewangelia Jana 2:19
Ostrzeżenie dla Polski - Michael E Jones | Lewica, Unia Europejska = ZŁO
https://www.youtube.com/watch?v=1lxR8KawIAI

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika angelus maximus rex3

Tak mądrze piszesz... Jesteś

Tak mądrze piszesz... Jesteś alfa i omega z tematów, które przeciętnemu zjadaczowi chleba nawet do głowy nie przychodzą, ale wymień mi chociaz jeden przypadek, w którym modlitwa do maryi i owego jakiegoś jezusa nie przyniosła nieszczęścia... dla Polski i bałwochwalczych Polaków..
Modlitwa do tych dwojga szemranych bóstw ściąga gniew Boga Jedynego na głupi naród, co bałwochwalczy...
 Polska jest katowana przez to bałwochwalstwo od kilkuset już lat a Polacy wymierają, lub stają się dzięki tym modlitwom do szatańskiego nasienia, półudzkimi hybrydami pozbawionymi mózgu!

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj