Tajemnicza świetlista istota uwieczniona na nagraniu z monitoringu

Kategorie: 

Źródło:

Dość interesujące zjawisko z udziałem niezidentyfikowanej istoty latającej zostało odnotowane w Palm Springs w Kaliforni. Zgodnie z filmem ze zdarzenia zarejestrowanym dzięki monitoringowi w domu, dziwna świecąca istota przypominająca owada zdołała przelecieć przez szklane drzwi bez ich uszkodzenia oraz w mgnieniu oka zniknąć poza kadrem kamery. Zdarzenie to było na tyle enigmatyczne, że jego właściciel udostępnił je organizacji Mufon, która zazwyczaj zajmuje się zjawiskami UFO.

 

Jak nie trudno się domyślić, sprawa z Palm Springs została przyjęta i otrzymała numer 82611. Nie da się ukryć, że zarejestrowanie takiego zjawiska na kamerze jest czymś niecodziennym ale nawet i w przypadku tak dobrej jakości nagrania, bez większej ilości danych możemy jedynie gdybać. A skoro o gdybaniu już mowa warto zwrócić uwagę na kilka faktów.

Nagranie zostało wykonane obiektywem rybiego oka, który daje nam szersze pole widzenia, ale utrudnia okreslenie rzeczywistej głębi. Jest to o tyle ważne, że w zależności od odległości kamery do szklanych drzwi, ta dziwna świecąca istota mogła równie dobrze znajdować się po ich wewnętrznej stronie, czyniąc całe to zjawisko nieco mniej paranormalnym. Oczywiście nie sprawia to wcale, że zjawisko jest mniej interesujące, niemniej brak zdolności dziwnej istoty do przenikania przez obiekty, pozostawia nas z kilkoma logicznymi rozwiązaniami tego zajścia takimi jak choćby zagubiony w mroku świetlik. Jaka jest prawda? Nie wykluczone, że nigdy się tego nie dowiemy.

 

 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj