Tajemnicza "Wróżka" z Meksyku budzi coraz większe kontrowersje

Kategorie: 

Źródło: Watchers 10

Już od kilku tygodni w internecie można znaleźć ślady historii na temat rzekomych zwłok wróżki odnalezionych w Meksyku. Dla większości osób, wygląda to jak oczywiste oszustwo ale według niejakiego Richarda Shawa i L.A Marzulliego, znalezisko to przedstawia "prawdziwą istotę", która według nich na zawsze zmieni historię i nasze postrzeganie ludowych bajek.

 

Ich zdaniem aby uwierzyć w jej istnienie najprościej zobaczyć ją na własne oczy. Choć wielu ludzi uważa, że jest to po prostu kolejna mistyfikacja, prezentowane w internecie prześwietlenia i wyniki badań DNA zdają się temu przeczyć. Stajemy więc przed dwiema możliwościami albo jest to bardzo dobrze przygotowane oszustwo, albo epokowe odkrycie istoty, która do tej pory była postrzegana za postać z legend.

Źródło: Watchers 10

Według badacza dr Ricardo Rangela który przeprowadził badanie DNA na tej tajemniczej istocie:

"Sekwencja DNA została wykonana w pięciu różnych laboratoriach biologii molekularnej w różnych częściach świata. Wspólne wyniki wskazują na to, że DNA (tajemniczej istoty) jest bardzo podobne do DNA człowieka z 98,5% zgodnością. "

"... Nie, to nie jest żart, stworzenie to nie zostało odlane z formy. Mamy próbki tkanki stworzenia, które wysłaliśmy do laboratoriów molekularnych, ale kiedy laboratorium próbowało przeprowadzić sekwencjonowanie DNA odkryto, że nie było ono zgodne z DNA ssaków lub żadnego innego zwierzęcia ..."- dr Ricardo Rangel

Źródło: Watchers 10

Po przeprowadzeniu dalszych badań okazało się, że zarówno mitochondrialne jak i jądrowe DNA istoty nie jest podobne do żadnych znanych gatunków na Ziemi. Oczywiście sam ten fakt nie stanowi jeszcze o tym że mamy doczynienia z czymś nie z tego świata lecz poprostu zwykłą podróbką bądź wręcz kłamstwem. Wspomnieni na początku Richard Shaw i L. A. Marzulli udostępnili jednak na Youtubie kilka powodów które miałyby wskazywać że mamy tu doczynienia z prawdziwym znaleziskiem.

Oczywiście kwestia tego czy powyższe punkty są dla was przekonywujące jest już sprawą indywidualną. Nie da się jednak ukryć, że cała sprawa prezentuje się dość ciekawie.

 

Ich zdaniem aby uwierzyć w jej istnienie najprościej zobaczyć ją na własne oczy. Choć wielu ludzi uważa, że jest to po prostu kolejna mistyfikacja, prezentowane w internecie prześwietlenia i wyniki badań DNA zdają się temu przeczyć. Stajemy więc przed dwiema możliwościami albo jest to bardzo dobrze przygotowane oszustwo, albo epokowe odkrycie istoty, która do tej pory była postrzegana za postać z legend.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ŚZwi++ Z=BIG!

3.36...Jak to Jezus mawiał? "

3.36...Jak to Jezus mawiał? " Błogosławieni,którzy UWIERZYLI...zanim zobaczyli?" Ale i tak wielu nawet widząc...NICZEWO nie kumajetb! A są...SĄ!!! kochani takie cuda na ziemi :TEY ziemi,o których wielu z was nawet się nie śniło! Sie lat ma 63(SIC!) i widziało NA WŁASNE GAŁY...siątki cudów NIE Z TEY ZIEMI!

Nie widzę NIC...dziwnego w istnieniu tej ISTOT:KI...: z DNA...można "sklecić"...PATRZ HISTORIA EWOLUCJI...dowolny KSZTAŁT=ISTOTA !!!

Wnerwia nas ,że istota ta ma...TWARZ CZŁOWIEKA...a powinna OWADA !?  Pooglądajcie se Discawry o CUDACH owadzich...Niejeden czlek od nich...GŁUPSZY! 

SAM ...RYJ...o niczym nie świadczy...CZY TO JASNE ? SAM choć żem w POŁOWIE ŚWInia...(ŚWItalski...!) bardziej Bogom podob:NY...niż wy wszyscy r-m WZięci!

Skąd ma pewność?Ano..."tańczą" dookoła mnie...a was...???

NOSSS: Nocą,kiedy zobaczą pół ŚWInię,pół człowieka...Będą mysleć,że widzą SUN...Halas,spiew,wojna na niebie zdaje się uderzać...I DZIKIE BESTIE...usłyszą ...MÓWIĄCE!

PS.Spozirejta na ost.PRZEKAZ TO z NTV Zagórskiego: Koło KULA SFERA...PĘDZI  z OTCHŁANI w 4-ropaku...ujęta !!!

   ZNACZEŃ...???O....GROMMM+"M" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A czy TO...NIE(????) na DZIŚZ...A aa aa POwiedziaNO...cy kaniec???

3.53 ...29.7.2016 !!!

Portret użytkownika ddddd

wiesz, tak bardzo radujem nie

wiesz, tak bardzo radujem nie fakt, że jesteś kolejną osobą, która potwierdza moje dotychczasowe przypuszczenia. jednak nie zwariowałem. pozdrawiam bracia, mam nadzieję że już niedługo będzie nam dane spotkać się w pięknym nowym świecie. Smile

Portret użytkownika Dominus

LA Marzulli niezle zacza ale

LA Marzulli niezle zacza ale chyba kiepsko skonczy.  Facetowi kompletnie ostatnio odbija, na dodatek zniuchal sie z zydowskim kaznodzieja - niejakim Gary Steerman i take pierdoly razem klepia ze sie tego sluchac nijak nie da.  Apropo, wszyscy co tak nielubia zydow a kochaja put-ina, nie przeszkadza wam ze Marzulli robi was do spolki z zydkiem w bambusa?  A doprawdy usmial bym sie gdyby okazalo sie ze put-inek finansowal te dyddymaly!

Portret użytkownika mroczny

Nie zebym sie czepiał ale

Nie zebym sie czepiał ale widze tu delikatną sprzecznosc ''Wspólne wyniki wskazują na to, że DNA (tajemniczej istoty) jest bardzo podobne do DNA człowieka z 98,5% zgodnością. " a zaraz potem ''Po przeprowadzeniu dalszych badań okazało się, że zarówno mitochondrialne jak i jądrowe DNA istoty nie jest podobne do żadnych znanych gatunków na Ziemi.

No to jak jest wkoncu z tej czy nie z tej Ziemi 

Pozdro

Portret użytkownika baca

homoś wzywa archanioły,

homoś wzywa archanioły, egzorcystów i nawiedzonych "kosmicznych mentorów" (co jest dowodem że jego stan jest stabilny i już się nie pogorszy za mocno Smile a czasem widać na foto że żadna wróżka nie ma najmniejszych szans z dużym męskim kapciem...

Portret użytkownika zentigo

Mam do ciebie pytanie baca .

Mam do ciebie pytanie baca . ciebie ktoś za to płaci ( komentarze na bardzo niskim poziomie negujące wszystko ) albo jesteś tak mało rozgarniety i twój mózg niepotrafi pojąc czegokolwiek dlatego twoim celem jest wypisywanie na różnych forach i stronach opini , lecz twoja wiedza jak widać na twoich wpisach jest  tak bardzo ograniczona że aż bloi czytanie twoich wypocin . Pozdrawiam ludzi z otwartym umysłem ...

Strony

Skomentuj