Tajemnicza wyspa pojawiła się na obszarze Trójkąta Bermudzkiego

Kategorie: 

Źródło: https://www.ancient-code.com/bermuda-triangle-mystery-deepens-island-suddenly-rises-sea/

Tajemnica Trójkąta Bermudzkiego staje się coraz bardziej interesująca. Zgodnie z ostatnimi informacjami, na obszarze trójkąta pojawiła się nowa wyspa. Eksperci apelują, aby trzymać się od niej z daleka, ponieważ przebywanie w jej okolicy, może grozić rzeczywistym niebezpieczeństwem dla życia.

Wyspa w kształcie półksiężyca pojawiła się na końcu Cape Point w Północnej Karolinie — w wodach tak zwanego Trójkąta Bermudzkiego. Jest to obszar pomiędzy Bermudami, Florydą i Portoryko na północnym Oceanie Atlantyckim. Marynarze i piloci z całego świata potwierdzają dziwne przypadki zdarzające się na obszarze Trójkąta Bermudzkiego. Według wielu relacji, obserwowano tam dziwne rozbłyski światła, anomalie energetyczne oraz tajemnicze statki widma. Według danych, średnio 4 samoloty i 20 statków rocznie ginie na tym obszarze co z perspektywy światowej żeglugi i awiacji nie jest wcale aż tak wysokim wynikiem.

Zdaniem portalu Virginian Pilot, tajemnicza wyspa została nazwana przez lokalnych mieszkańców „Shelly Island”. Nazwa ma odzwierciedlać ogromną liczbę muszli, które się tam znajdują. Nowa wyspa mierzy ponad półtora kilometra i ponad 100 metrów szerokości. Kierownik Cape Hatteras National Seashore, organizacji zajmującej się dbaniem o nabrzeża północno-wschodniego USA, Dave Hallac ostrzega, aby nie zbliżać się do wyspy. Powiedział on, że ludzie powinni trzymać się z dala od tego rejonu, a w szczególności nie powinni próbować pływać w tym miejscu, ponieważ utrzymują się tam silne prądy morskie.

Oprócz tego, Bill Smith, prezes North Carolina Beach Buggy Association – organizacji zajmującej się ochroną plaż i nabrzeży w Północnej Karolinie – powiedział, że mogą istnieć kolejne niebezpieczeństwa: „Rekiny ogromnych rozmiarów zostały zauważone w okolicy wyspy. Jesteśmy tym bardzo zaniepokojeni, ale bardziej martwią nas zatonięcia w tym rejonie, spowodowane przez niebezpieczne prądy.”

Nikt do tej pory nie wypowiedział się na temat genezy tej tajemniczej wyspy, ale można chyba spekulkulować, że jej istnienie jest najprawdopodobniej rezultatem naturalnych zjawisk. Wszelkie paranormalne teorie wiążące jej istnienie z działalnością UFO lub innych nadnaturalnych istot są dość słabo uargumentowane co oczywiście nie znaczy że są one na pewno błędne.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj