Tajemnicza zielona anomalia zaobserwowana na Jowiszu

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Jedno ze zdjęć Jowisza opublikowane ostatnio przez amerykańską agencję kosmiczną NASA wzbudziło wielkie zamieszanie w świecie ufologicznym. Widać na nim ogromną anomalię zielonego koloru znajdującą się powyżej lub na powierzchni Jowisza. 

 

Zielony obiekt to zdecydowanie nie jest coś co spodziewano się zobaczyć w pobliżu gazowego giganta znanego ze swoich brązowych barw. Naukowcy zapytani o to co może być tego przyczyną twierdzą, że jest to prawdopodobnie efekt promieniowania jonizującego. 

Rzeczywiście Jowisz emituje ogromne ilości promieniowania jonizującego, dlatego każdy obiekt, który znajdzie się w okolicy będzie narażony na takie promieniowania.


Wykluczono raczej, że ta anomalia została spowodowana przez uderzenie strumienia cząstek o wysokiej energii. Przeważają opinie, że jest to po prostu zjawisko kosmiczne, ale nie można zupełnie wykluczyć, że nie jest to coś z innego świata, czego ludzie jeszcze nie rozumieją.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Czy Polak potrafi tylko

Czy Polak potrafi tylko obrzucić wszystko swoimi odchodami, jak małpa w zoo. Nie umie czegoś wytłumaczyć, to wypisuję bzdury typu, że to Kaczyński albo wina Tuska. Czy naprawdę nasz naród tak zdurniał, czy to robota trolli? 

kolo21

Portret użytkownika Homo sapiens

Wspaniałe zdjęcia ! Układ

Wspaniałe zdjęcia ! Układ Słoneczny to tajemnicze miejsce ! Jest tak olbrzymi, że mogą w nim mieszkać miliardy, albo setki miliardów istot 'fizycznych UFO' (wyprodukowanych ciał?), nie wpsominając o istotach anielskich-innowymiarowych, tzw. Watcher-sach - Obserwatorach !

Jak pamiętacie z filmu, Obserwatorzy NASŁUCHUJĄ ! Nasłuchują co się dzieje na Ziemi, co ludzie albo ludzkość sobie myśli ! Mogą jako istoty DUCHY pojawiać się w "środku" człowieka, w jego wnętrzu !

Kosmiczna wojna Baal Zebula z chrzescijanstwem - Marzulli, Stearman, Natanek

https://youtu.be/2v2UDrMohuw

Jak pamiętacie z tego filmu:

https://youtu.be/m3Md8tyLkR4

istoty innowymiarowe mogą sobie budować ciała, mogą w nie wchodzić, ale mogą też wchodzić w ludzkie ciała ! (a nawet w zwierzęce) To jest strasznie niezwykłe jak to sobie uświadomimy... "...i aniołów, tych, którzy nie zachowali swojej godności, ale opuścili własne mieszkanie, spętanych wiekuistymi więzami zatrzymał w ciemnościach na sąd wielkiego dnia..." Judy 1:6

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Henryk57

To widać że to efekt

To widać że to efekt strumienia cząstek wysokoenergetycznych. Taki kamień (meteoryt) z fantastycznym mini kraterem  trafiony taką cząstką, był prezentowany na wystawie 2 czerwca tego roku na AGH, no ale nikt nie zauważył.

Skomentuj