Tajemnicze Bramy Bogów, mogą być przejściami do innych wymiarów

Kategorie: 

internet

Tajemnicze kamienne monumenty są odnajdywane na całej planecie. Do tej pory nie jest nam znana ani geneza ich powstania ani nawet ich cel. Tym ciekawiej brzmią tajne dotychczas dokumenty, które zakładały, że latające spodki mogły pochodzić z innego wymiaru.

W 1996 roku odkryto konstrukcję skalną zwaną Bramami Bogów. Z jej odnalezieniem stał Jose Luis Delgado Mamanu, lokalny przewodnik. W czasie podziwiania krajobrazu Hayu Marca, góskiego regionu w południowym Peru natrafił on na ogromną strukturę przypominającą drzwi wyryte w skale.

Peruwiańskie legendy opowiadają o miejscu znanym jako "Bramy Bogów". Zgodnie z ich przesłaniem inkaski kapłan zwany Amaru Muru uciekał przed konkwistadorami. Jego misją było zabranie ze swojej świątyni złotego dysku zwanego "kluczem siedmiu promieni". Kapłan dotarłszy do Bram Bogów w Hayu Marca pokazał swój klucz kapłanom i szamanom z tamtych rejonów. Po przeprowadzeniu stosownej ceremonii bramy zostały otwarte a z ich wnętrza wydostawało się niebieskie światło. Kapłan Amaru Muru przekazał złoty dysk jednemu z szamanów i przekroczył próg bram. Nigdy więcej już go nie widziano.


 

Opowieści o tajemniczych "drzwiach" są dość częste w folklorze Indiańskim. Według starożytnych podań mniejsze drzwi były przeznaczone dla dusz zmarłych ludzi, w czasie gdy większe wykorzystywały jedynie boginie i bogowie, w czasie swojej obecności na ziemi.Bramy do ziemi bogów, o których można usłyszeć z legend Indian były też częstym elementem opowieści o wielkich bohaterach, którzy w ramach nagrody przeszli przez tajemnicze drzwi, gdzie byli nagradzani nieśmiertelnością i wiecznym szczęściem.

Warto zauważyć, że nie jest to jedyna konstrukcja w Peru określana mianem Bramy Bogów. Inna konstrukcja leżąca w okolicy jeziora Titicaca a zwana przez miejscowych Tiwanaku, również posiada podobnie wyglądającą konstrukcję. Oczywiście jest tego dużo więcej, a jeśli przyjrzeć się dostępnym dowodom Bramy Bogów można odnaleźć niemalże na całym świecie.

Tym ciekawiej brzmią więc upublicznione dokumenty FBI, które wprost sugerują, że odpowiedzialne za fenomen latających spodków mogą być między–wymiarowe istoty. Czytając jeden z fragmentu możemy się dowiedzieć np:
 

Bardzo poważna sytuacja może mieć miejsce, w związku z "latającymi spodkami". Jeżeli jeden z nich miałby być zaatakowany, atakujący samolot najprawdopodobniej zostanie zniszczony. Dla opini publicznej, może to być powód do paniki i mięczynarodowych podejrzeń. Posiadane informacje muszą zostać przeanalizowane niezależnie jak fantastycznie i idiotycznie mogą one brzmieć dla nieprzygotowanych do tego umysłów.

1. Część z dysków posiada załogi, inne są sterowane zdalnie.
2. Ich misja jest pokojowa. Ci obcy ( w orginale visitors) rozważają zamieszkanie na tej planecie.
3. Ci obcy są humanoidami, ale wzrostem znacznie przerastają ludzi
4. NIE posiadają oni "planety" w naszym rozumieniu tego słowa.
5. NIE pochodzą oni z innej planety ale raczej z innego planu egzystencji, który nie jest dostępny naszemu sposobowi postrzegania.
6. Ciała istot i kadłuby ich pojazdów, materializują się automatycznie po wejściu w nasz zakres częstotliwości.
7. Dyski potrafią wydzielać dziwny rodzaj wiązki energetycznej lub promienia, który może z łatwością zdezintegrować jakikolwiek atakujący statek. Mogą ponownie wkroczyć na inny plan egzystencji o dowolnej porze i zniknąć z naszego pola widzenia bez jakiegokolwiek śladu.
8. Obszar z którego przychodzą nie jest jednym z "planów astralnych" ale w pewnym stopniu łączy się z koncepcją Lokas i Talas. Studenci ezoteryki (
możliwe, że pomyliłem się w tłumaczeniu), będą wiedzieli o co chodzi.
9. Prawdopodobnie nie można skontaktować się z nimi za pomocą radia, ale nie wykluczone, że można z użyciem radaru, jeżeli system sygnałów zostanie odpowiednio skonfigurowany.

 

Powyższy fragment jest jedynie drobną częścią tego co można było przeczytać w dokumentach FBI. Zakładając, że istnienie równoległych planów egzystencji zawartych w wielu religiach świata (włączając w to chrześcijaństwo) jest prawdą to technologia Bram Bogów byłaby jak najbardziej sensownym rozwiązaniem na wprowadzenie ludzi do tej innej częstotliwości lub gęstości. W tym momencie trudno powiedzieć, czy brak wiary ludzkości w mity i podania starożytnych kultur bierze się z naszej dużej wiedzy czy może z niezdrowego sceptyzmu, który zasłania nam dawno odkrytą już prawdę o historii rodzaju ludzkiego.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika archi25

Przesyłam link poniżej do

Przesyłam link poniżej do pola w Prostkach na których są dziwne napisy/kształty oprócz napisów gogle map , tych oczywiście nie bierzemy pod uwagę. Napiszcie co wy o tym sądzicie.

https://www.google.pl/maps/@53.684457,22.2317479,208m/data=!3m1!1e3

z drugiej strony pola jest jakkaś biała struktura.

pozdrawiam serdecznie

Portret użytkownika Alfik34

Wedlug mnie ten temat bardzo

Wedlug mnie ten temat bardzo nawiazuje do filmu "John Carter" ktory opowiada o losach zmeczonego wojna kapitana Johna Cartera (Taylor Kitsch) ktory zawedrowal do pewnej jaskini i tam stracil przytomnosc, a gdy sie obudzil znalazl sie juz w zupelnie innym miejscu niz byl wczesniej, z Ziemi przeniosl sie na Marsa gdzie niechetnie bierze udzial w konflikcie pomiedzy jego mieszkancami, jednakze zmienia zdanie kiedy poznaje urocza marsjanska ksiezniczke Dejah Toris (Lynn Collins).
Uwieziony w swiecie stojacym "nad przepascia", John Carter zdaje sobie sprawe ze losy Barsoom - Marsa leza w jego rekach, rowniez ksiezniczka ktora spotyka na Marsie pomaga mu dowiedziec sie w jaki sposob trafil na te planete.         Polecam ten film.
Super ze poruszacie tego typu tematy w serwisie " Inne Medium".

Portret użytkownika Homo sapiens

Przed chwilą pan Zagórski

Przed chwilą pan Zagórski znany polski ufolog zaprezentował wykład pana Nachta o histotii ludzkości. Pan Nacht znany z niecodziennych opinii wygłosił ciekawy wykład o początkach rasy ludzkiej.  Jeżeli mi się uda to zaprezentuje niezwykły dokument udawadniający jak niezwykłą i jak autentyczną księgą jest Biblia ! Kryje ona szokujące duchowe fakty potwierdzające jej nadprzyrodzoność oraz dowody istnienia Boga YHWH czy Ducha Świętego !
Stary Testament, źródło wiedzy o charakterze "twórców" - Roman Nacht - 27.11.2015
https://www.youtube.com/watch?v=EvPIMkkDMek

Wydaje się, że w epoce przedchrześcijańskiej zaszły wielkie przeobrażenia. Czy można je zmieścić w czasowych ramach kilkuset lat? Potop miał miejsce nie wcześniej niż 10 000 lat temu. Możliwe jednak, że nawet 4000 lat później. Tym samym wielka luka czasowa, dzieląca nas od pierwszej znanej wysoko rozwiniętej kultury (3500-3000 p.n.e.), skurczyłaby się do mniej niż 1000 lat. Mielibyśmy też logiczne rozwiązanie zagadki, dlaczego prawie wszystkie znane nam wysoko roz­winięte kultury pojawiają się mniej więcej w tym samym czasie. W tym kontekście jeszcze raz chciałem wyraźnie podkreślić, że po globalnym potopie Ziemia jeszcze wielokrotnie była trapiona analogicznymi katastrofami. Moż­na odnaleźć liczne tego typu zdarzenia szczególnie między XV a VIII wiekiem p.n.e.Velikovsky zauważa:

"W połowie 11 tysiąclecia p.n.e. kula ziemska dwukrotnie zmieniała swoje położe­nie, a w VIII i VII wieku jeszcze trzy lub czterokrotnie. W tym czasie przesunęły się też orbity Marsa, Wenus i naszego Księżyca".
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/zapraszam-do-innego-wymiaru-poprzedniej.html


Istotne jest podkreślenie, że zdarzenia te poprzedził prawdziwy „koniec świata" - potop. Ewidentny jest też etapowy przebieg kataklizmu. Opisane przez różnych badaczy scenariusze rozgrywały się wielokrotnie w ostrzejszej bądź łagodniejszej wersji. Powstałe w ten sposób warstwowania skorupy ziemskiej i lodów polarnych utworzyły się szybko, w ciągu niewielu lat, a nie wolno, w ciągu trwających miliony lat epok. Ta okoliczność i stwierdzenie, że w ogóle doszło do prawdziwego „końca świata" pod postacią globalnego potopu, który miał miejsce stosunkowo niedawno, przecząjednak teoriom jednostajności Lyella i Darwina, a tym samym całemu obo­wiązującemu światopoglądowi. "Wiek Ziemi według fizyka nukleranego"

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika laxim

przykro Mialwe YHWE nie jest

przykro Mialwe YHWE nie jest Stwórca ziemi i nieba. Jest jednym z dziesieciu bogów panteonu wedyjskiego - to król dawid zamienił wszelkie BAlle aasbkie i semickie na jedenhgo wedyjskiego boga. Tyle. Biblia zawęrza horyzont zdarzeń. "kod9"

Portret użytkownika Cabaj

Czy "Bóg" jest w stanie sam

Czy "Bóg" jest w stanie sam siebie zaskoczyć? Jeśli jest wszechmogący, to powinien móc i nie móc jednocześnie. Inaczej mówiąc pojęcie "wszechmogącego" jest sprzecznością samą w sobie i coś takiego nie może istnieć.Jak komuś klechy narypały w głowie to "Boga" wszędzie zobaczy.Mózg człowieka nie może opanować myśli bo nie jest na tyle rozwinięty żeby zrozumieć co to właściwie ten wszechświat... gdzie jest jego początek a gdzie koniec. Człowiek pierwotnie nie wiedział co się kryje na niebie za tą błękitną w dzień kopułą a w nocy czernią...musiał sobie pewne rzeczy wytłumaczyć no i myślał...myślał i wymyślił se.Bo inaczej:większość z nas jest jak bydło... któremu większość czasu zajmuje ciężka praca i niskie rozrywki. I aż do śmierci nie dowiemy się jakie siły rządzą ziemią... ci co myślą będą poszukiwać ale raczej wszystko jest skazane na porażkę.Życie jest po to żeby się rozmnożało i umierało chodzi tylko o utrzymanie gatunku przy życiu żeby mogło wszystko cierpieć jak najdłużej dla naszego umiłowanego "Boga" który kocha cierpienie i tak pewnie będzie do końca naszego świata i na wieczność pewnie też "stworzył" więcej planet na których żyją zwierzęta i też karmi się ich cierpieniem.sama dobroć.To także strach przed nieznanym powoduje że ludzie sobie wymyślają "bogów" magię, talizmany i cuda. Bo chcą to  w swoich baniakach poukładać i zrozumieć...awet jeśli ten porządek jest ułudą lub oparty na kłamstwie. Już 2tyś lat kapłani wmawiają nam istnienie jakiegoś "boga jahwe"...i ciągle w to ludzie wierzą. Bo to wygodne i zwalnia z odpowiedzialności za siebie samego. Bo przecież to "Bóg" tak chciał że... A jak się będziesz sprzeciwiał to cię ukaże. Wychodzi na to że my jesteśmy tylko od wielbienia go i od ciągłego ponoszenia kary he he.Też mam taką brame w domu...ale czy jestem bogiem?..wątpie.
 

Portret użytkownika Aliens

Nie trzeba jechać do Peru aby

Nie trzeba jechać do Peru aby zobaczyć coś niezwykłego czyli bramy Bogów. Byłem w okolicach Ełku na Mazurach w kilku miejscach, gdyz zauważyłem na gogle maps - mapa satelitarna, że przy powiększeniu mapy poszczególnych miejscowości widać rozmazane punkty odpowiadające w rzeczywistości 100-200m to tak jakby ktoś chciał coś ukryć. Miejsca są zlokalizowane na obszarach oddalonych od siedzib ludzkich. Byłem w dwóch lokalizacjach, zasiągnełem również opinii ludności miejscowej czy coś zauważyli w tych obszarach które są zaznaczone na mapie. Stwierdzili, że burze omijają te miejsca. Podczas pobytu na miejscu stwierdziłem w jednym przypadku, że są tam olbrzymie głazy na obszarze 100m. Szukając wykrywaczem metalu w tym miejscu znalazłem z 15 obrączek od oznakowanych ptaków na tak małej powierzchni. W drugim miejscu widziałem na powierchni 200m zapadnięcia ziemi głębokie na 2m. Cała powierzchnia przypominała układ krwionośny, tyle rys i zapadnięć ziemi jeszcze nigdy nie widziałem w życiu, strach ogarniał aby ziemia pod stopami nie zapadła się. W oka mgnieniu widziałem postać humanoidalną wysokośći 40 cm, przemknęła pomiędzy drzewami ale nie mogłem jej znależć choć była blisko mnie. Dlaczego Amerykanie zaznaczyli te punkty. Posiadam zdjęcia z tych miejsc. Co zauważyłem, to że idealnie się czułem w tych miejscach nic mi nie dolegało nawet zmęczenie i co jeszcze, brak zasięgu komórki

Portret użytkownika sandor139

Witam, Chciałbym prosić ze 4

Witam,
Chciałbym prosić ze 4 zdjęcia ów miejsc, mógłbyś je podesłać. Byłbym wdzięczny, [email protected], a tak po za tym to pod zamkiem Krzyżtopór też jest taka Brama. Jeśli będzie pan tam proszę powiedzieć "Erehigal Paa-Tal Weldeor Deity, Uurda Mehen entulesse Alcyone MulMul Shwerta". Będą tam Vriliańczycy pod postacią Nazistów, więc mam nadzieje, że zna pan angielski?
Adam Salamonowicz (I.S. Voronda)
 

Portret użytkownika Aliens

Jesteś taki chojrak to otwórz

Jesteś taki chojrak to otwórz gogle maps, włącz Earth, znajdz miejscowość Nowaki gm. Prostki, może szybciej będzie gdy znajdziesz miasto Ełk i podążaj drogą wojewódzką nr 667 do miejscowości Rakowo Małe a następnie do Nowak. Po prawej stronie danej miejscowości bedziesz miał las. Przy powiększeniu zobaczysz pprostokat zamazany w lesie, odpowiada 200m. I będziesz miał zdjęcie o które tak się pytasz. A jak zobaczysz to możesz kulturalnie się spytać co tam się znajduje to ci powiem. A jak na swoim kompie to zauważysz to bądz pewny, że twój komp zacznie po kilku tygodniach dziwnie się zachowywać
Pozdrawiam kolego

Portret użytkownika sandor139

Witam, Wlazłem w google maps

Witam,
Wlazłem w google maps i wpisałem co trzeba. znalazłem i kulturalnie pytam się Smile co jest na zamazanym prostokącie? Może ma pan fotkę, chętnie zobaczę.
A jeśli pan jest CHOJRAK Smile to proszę zwiedzić zamek Krzyżtopór po nocy i powiedzieć na jego dziedzińcu "Erehigal Paa-Tal Weldor Deity". Jak pan zobaczy mgłę koloru niebieskawego nie uciekaj, bo wyjdą Vriliańczycy i będą chcieli pogadać po angielsku Smile
Adam Salamonowicz (I.S.Voronda)

Portret użytkownika Aliens

Niżej w komentarzu opisany

Niżej w komentarzu opisany jest dany prostokat w/w miejscowości. Na obszarze 3 gmin od danego miejsca są jecze 2 inne punkty. Co do danego miejsca opisanego w komentarzu posiadam zdjęcia zrobione 1 1/2 lata temu. Wiosną tego roku ciężarówki przywoziły ziemię i zasypywały rysy i zapadnięcia na w/w terenie.  Zasiano równiez trawę.

Portret użytkownika Knzet

Ja to otworzyłem i

Ja to otworzyłem i rzeczywiście jest tam zamazany punkt. Jeśli masz jakieś informacje to pochwal się nimi. A może znasz więcej takich lokacji? Chętnie posłucham co masz do powiedzenia na ten temat

Portret użytkownika Aliens

Znam kilka takich punktów.

Znam kilka takich punktów. Ten który widziałeś na mapie faktycznie odpowiada lokalizacji w terenie co widać na miejscu. Ziemia po obrzeżach jest zapadnięta ma się wrażenie jakby pod ziemią był obietk który został na chwilę właczony a drgania spowodowały pękanie ziemi. Ludzie z danej miejscowości opowiadali, że stało się to jednej nocy. Burza nadchodząca nad ten obszar albo omija go lub rozdwaja się na dwie części. Z relacji tych ludzi dowiedziałem się, że 5 osób choruje na raka, dziwne to że w małej miejscowości tyle osób choruje, Gdy tam byłem co wcześniej opisywałem widziałem małą istotę humanoidalną która przemkneła pomiedzy drzewami w bliskiej odległości. Nie mogłem jej znależdz, miała wysokość góra 40cm miała odzienie w kolorze przenikliwej czerni. Jestem przekonany że punkty wydzielają enegię o której Amerykanie wiedzą

Portret użytkownika wer

Prawdopodobnie nie można

Prawdopodobnie nie można skontaktować się z nimi za pomocą radia, ale nie wykluczone, że można z użyciem radaru, jeżeli system sygnałów zostanie odpowiednio skonfigurowany.
 
I chyba to wystarczy za cały komentarz. Fale radarowe to fale elektromagnetyczne, radar to urządzenie do RADIOlokacji.

Portret użytkownika anoim

Cześć! Radar to

Cześć!
Radar to nadajnik-odbiornik mikrofalowy o bardzo dużej mocy, w porównaniu z radiem. Normalne radio nie jest w stanie wygenerować częstotliwości mikrofalowej, ani jej odebrać. Prawdopodobnie wystarczająco krótkie i silne mikrofale możnaby odebrać w tym "wyższym" wymiarze. Natomiast zapis na fali musiałby się odbywać na przykład systemem AM lub FM, ale do tego trzeba by przekonfigurować zasilanie magnetronu. Inaczej mógłbyć nadawać wyłącznie Morsem Wink

Portret użytkownika zadziwiony

Pierwsze z brzegu pomysły: 1.

Pierwsze z brzegu pomysły:
1. aktywny - jeden radar nadaje do drugiego na tej samej częstotliwości i modulacji przez co na ekranie pojawia się "kropka" jak przy odbiciu. Włączając i wyłaczając radar kropka może migać nadając np. morsem czy binarnie.
2. Pasywny - kawał blachy ustawiany raz prostopadle a raz równolegle do radaru - regulujac ustawienie możemy przesyłać dane nawet "analogowe".

...co nie zmienia faktu, że wer ma absolutną rację

Portret użytkownika pasjonat

Komunikacja polega na

Komunikacja polega na wymianie informacji w roznych systemach dyskretyzacji informacji( systemy komutacyjne) radar wysyła impuls- nie informacje, bo przy informacji do impulsu dopisana jest konkretna informacja i nastepuje dyskretyzacja sygnalu ( sygnal szpilkowy) tu mamy do czynienia z wyslaniem ipmulsu i wyczekiwaniem na jego odbior. Nie sa dołączone do tego zadne dane dodatkowe poza opisem sygnalu. Wiazka 1500 imp/min Wiec w przypadku radaru nie mamy do czynienia w zadnym przypadku z komunikacja jako nosnikiem informacji - telemetria. Wiec nie do konca ma racje Smile
 
Radar nadaje do drugiego ? to sie nazywa linia zespolona ( Wykres Smitha) i jest to transmisja. Dalej nie radar - sorry piszesz do pracownika Rad Waru Wink

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika wer

Co nie zmienia faktu, że

Co nie zmienia faktu, że radar jest urządzeniem radiowym. Z tym, że zbudowanym do konkretnych zastosowań. Nadaje decymetrowe fale radiowe lub krótsze, ale nadal jest to radio. Co do przenoszenia informacji, wystarczy, że impulsy będą wysyłane z różnymi przerwami, co wystarczy do stworzenia jakiegoś kodu.
Bzdurą w tekście jest to, że nie można skomunikować się radiowo, ale można radarem. Radar jest elementem zbioru radionadajników i radioodbiorników. To jakby napisać, że nie można czegoś przewieźć pojazdem mechanicznym, a można przewieżć ciężarówką.
Sam ten dokument jeśli jest prawdziwy to prawdopodobnie pochodzi od jakiegoś nawiedzonego, który wysłał do FBI swoje wypociny. Przyszedł list to trzeba go włączyć do akt i tyle. Tak samo włączono by do akt list o tym, że to są pojazdy skontruowane przez Papuasów wyznających kult cargo.

Portret użytkownika zadziwiony

...a dużo tam wam płacą za

...a dużo tam wam płacą za zamiatanie i mycie podłóg Wink Smile ?

"Komunikacja polega na wymianie informacji w roznych systemach dyskretyzacji informacji( systemy komutacyjne)" ----- za dużo oparów z pasty od podłogi Smile Smile  komunikacja, komutacja i  dyskretyzacja w jednym zdaniu z takim kontekstem?! - widzę, że odkryłeś generator słów losowych rozpoczynających się na literki  "k" i "d"  Smile

"radar wysyła impuls- nie informacje, bo przy informacji do impulsu dopisana jest konkretna informacja i nastepuje dyskretyzacja sygnalu ( sygnal szpilkowy)"
--------hm...daj znać kiedy skończycie pastować podłogi, bo teraz w tych oparach nic nie przyswoisz (najlepiej wyślij zdyskretyzowany sygnał szpilkowy Biggrin )
A tu masz przykład komunikacji bez dopisania do impulsu a nawet dyskretyzacji informacji dopisanej do impulsu:
01000011 01011001  01001101  01000010  01000001  01001100 - jak sam widzisz w w minutę dasz radę przesłać komunikat (tylko proszę - nie każ mi pisać jak "wycinać" poszczególne impulsy Smile )
(1 - jest impuls, 0 - nie ma impulsu)

"Nie sa dołączone do tego zadne dane dodatkowe poza opisem sygnalu." - odpowiem później, gdy przestanę śię śmiać, ok?

Wiazka 1500 imp/min Wiec w przypadku radaru nie mamy do czynienia w zadnym przypadku z komunikacja jako nosnikiem informacji - telemetria.
--------więc w najgorszym wypadku mamy 1k5 imp na sekundę - wystarczy żeby niektórzy dali radę przekazać info np: "jestem młotem", choć czasami to i tak redundancja Wink

"Radar nadaje do drugiego ? to sie nazywa linia zespolona ( Wykres Smitha)"
--------- no, mistrzu - za dużo kółek wykonanych szmatą od podłogi w szkodliwych oparach pasty, podczas polerowania posadzek, bo widzę, że skojarzenia jakieś się błąkają pomiędzy uszami  Wink

Tak więc widzisz, że bez specjalnych kłopotów można się komunikować radarem (i to nawet na kilka innych sposobów). Fakt - na ekranie radaru nie zobaczysz uśmiechniętego kosmity powiewającego sztandarem z napisem "Ahoj RADWAR!" , ale na pewno da się radę umówić na spotkanie Smile

Bez urazy, stary, ale musiałem, bo dawno mnie tak nikt nie ubawił kilkoma zdaniami Wink

Portret użytkownika Nieważny

 Mam pytanie.Czy może ktoś

 Mam pytanie.Czy może ktoś zaobserwował dziś niebieską otoczkę wokół księżyca?Aparat w komórce widzi to na ekranie ,urządzenie takie jak śmieszny zwykły aparat nie widzi tego koloru, moje oczy tak.Do okulisty czy co? Pierwszy raz z tym się dziś spotkałem.

Portret użytkownika student

Jak Księżyc jest w pełni

Jak Księżyc jest w pełni (albo prawie, ważne żeby jasno świecił) to ja widzę tęczową otoczkę. To samo mam z latarniami, świeczkami, żarówkami itd. Otoczki wyglądają następująco: od środka - fiolet, niebieski, zielony, żółty aż do czerwieni na zewnątrz. Mało tego - wygląd tych kół zależy od nasycenia źródła światła danymi barwami. Np. wokół tych trupiobiałych reflektorów widzę więcej fioletu w środku, wokół tradycyjnych ulicznych sodówek dominuje czerwień. Niektórzy w necie piszą o tym przy okazji zaburzeń wzroku. Ja od urodzenia nie miałem żadnych problemów ze wzrokiem, a otoczki widzę odkąd pamiętam. Do tego ani łeb mnie nie napie*rza, ani obraz się nie rozmywa - wzrok mam taki, że odczytam numer autobusu ze 150 metrów Blum 3 Poza tym, ze 2 lata temu byłem na badaniu siatkówki czy coś, to okulistka powiedziała, że wszystko jest OK. Jak ktoś ogarnia, o co może tu chodzić to z chęcią posłucham Smile

Portret użytkownika ecik

Witaj, światło przechodząc

Witaj, światło przechodząc przez warstwy naszej atmosfery może rozłożyć się na 3 podstawowe kolory tworzące widmo światła widzianymi przez nasze oczy. Jeżeli w powietrzu jest wilgoć, mgła, cząsteczki wody to tworzą one swoisty pryzmat, dla przypomnienia takim zjawiskiem jest np. tęcza występująca czasami po deszczu. Jasny księżyc jest tylko źrudłem światła i ekranem na którym po prostu widzisz rozłożenie widma słonecznego, bo księżyc odbija niewielką część promieniowania słonecznego, ot i cała tajemnica. Dlaczego niebieski ?, dlatego, że pozostałe składowe widma "wtapiają się w szarość nocy" lub po prostu ludzkie oko jest niedoskkonałe (ma małą czułość) i nie możemy w nocy widzieć wszystkiego, dlatego mamy na ulicach latarnie. Pozdrawiam.

Portret użytkownika baca

poczytałem trochę

poczytałem trochę odtajnionych akt tego FBI  - to chyba są jacyś Inspektorzy Face Booka - i wyszło mi że te ciołki nie potrafią znaleźć nawet najładniejszej dziewczynki w ameryce - Polki oczywiście - wyrolowała FBI, parę banków i zniknęła z wdziękiem jak ci bogowie z innych wymiarów Smile
https://www.fbi.gov/wanted/wcc/eva-maria-malczewski
jeśli nie nawiążą współpracy ze strażą miejską nigdy nie namierza jej na naszej klasie...

Portret użytkownika pasjonat

jak zwykle jakis internetowy

jak zwykle jakis internetowy napinacz nie skumal... slabo synus znasz historie.
 Janek lezal martwy na drzwiach wiec niczego juz nie mogl wynalezc zwlaszcza ze to koledzy go tam ulozyli...
poczytaj niekomusze ksiazki o Wisniewskim wtedy wroc poskomlec... dowartosciowales sie ?

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Homo sapiens

Historia Ziemi jest bardzo

Historia Ziemi jest bardzo skrywaną informacją, jej ujawnienie mogło by zagrozić elitom, które chcą budować cywilizację technologiczną a nie DUCHOWĄ ! Technologia w opinii technokratów ma zastąpić duchowość i Boga YHWH, który jest Istotą DUCHOWĄ !!! Ewangelia św. Jana 4:24 "Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie"
"I rzekł Pan: Nie będzie przebywał duch mój w człowieku na zawsze, gdyż jest on tylko ciałem. Będzie więc życie jego trwać sto dwadzieścia lat." Ks. Rodzaju 6:3

Jest to tak potężna tajemnica, że aż ciężko ją wyrazić słowami, wielu nie dostrzega tego zagadnienia, jest ono zakryte przed ogromną rzeszą ludzi, także części chrześcijan. Gdy to odkrywamy, wiele spraw starożytności, pradawnych kultur jak i sytuacji dzisiejszej cywilizacji staje przed nami otworem !

"jest on tylko ciałem..."

Jesteśmy tylko ciałami (nadzwyczajnymi 'pojemnikami', dzięki Noemu czystymi genetycznie, jeszcze...), zadaniem ludzi jest zdobywanie Bożego Ducha, zwiększanie duchowości, a co za tym idzie coraz większy kontakt poprzez ducha, umysł, intelekt i miłość ze Stwórcą.

W tym momencie należy zacytować mędrca Salomona, który tak pisze o tajemnicy poczęcia:
…Jak nie wiesz, którą drogą duch wstępuje w kości, co są w łonie brzemiennej, tak też nie możesz poznać działania Boga, który sprawuje wszystko…” (Koh 11,5). Więcej w artykule pt.: "Biblijny Król Dawid stworzony przez kosmitów...?"

Skoro jest mowa o wchodzeniu bądz przebywaniu ducha/duszy w Boskim pojemniku, to proszę się zapoznać z urywkiem wpisu o możliwościach istot UFO:

"Istoty te mogą zabrać z nas naszą świadomość, wziąść ją z naszej cielesności, unieruchomić nasze czynności motoryczne i zainstalować w naszych ciałach inne istoty, użyć naszych ciał jako nośników dla ich działalności zanim przywrócona    zostanie nam świadomość i odczuwanie własnych ciał."  - Cytat z artykułu "Cudowne możliwości istot UFO"

Skoro "mogą zainstalować inne istoty" duchowe to ważne jest w tym kontekście stanowisko doktora Krajskiego. Badał on organizacje ufonautyczne (masonerię - scientologię, inaczej UFOsonów), odkrył dość interesujące rzeczy, związane z przywódcami tych zrzeszeń, naśladującymi w wielu miejscach ufonautów, co wielokrotnie podkreślam. Istoty te dla 'ludzi' owładniętych UFO ideologią  są ich mentorami !
 
Jak wprowadza się (scientologicznego) demona - dr Krajski o ukrytych działaniach 
https://www.youtube.com/watch?v=gngT4qTJXB8
 
więcej w ciągle aktualizowanym wpisie:
http://popotopie.blogspot.com/2015/11/porwane-czy-asymilowane.html

Na zdjęciu św. Ojciec Maksymilian Kolbe Rycerz Niepokalanej

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Nimm

Ten twoj yhwh o ile pamietam

Ten twoj yhwh o ile pamietam zlecal rzezie i na koncu zlozyl sam sobie syna w ofierze. Powiem krotko - psychiczny - jak dla mnie.

A pokalani to sa ci, co zycza innym piekiel, albo wierza w s....na ktory pali demony przez wiecznosc i jeszcze mowia ze bog to milosc, jaja sobie robicie chyba...
(A tak w ogole to az zal dziewczyny, tylko 1 dzieciak bez przyjemnosci zycia i to z in vitro, czy jak, alien abduction? z jakims szalencem).

Portret użytkownika jaa

podobno wszystkie

podobno wszystkie przymiotniki zaczynające się na "nie" tak naprawdę nie określają tego co niby określają, a są, według pewnych prawideł, zakamuflowanym przekazem tego co jest po członie nie.

Strony

Skomentuj