Tajemnicze cieniste istoty są nagrywane na całym świecie

Kategorie: 

Źródło: Tercer Milenio

25 października 2020 Jaime Maussan i Carlos Clemente zaprezentowali na meksykańskim kanale youtubowym Tercel Milenio zdjęcia zagadkowych istot pozaziemskich, uchwyconych przez kamery monitorujące. Czym są to niezwykłe istoty? Czy to jedynie oszustwo czy też pierwszy dowód na istnienie niewidzialnego świata?

Nagrania pochodzą z wielu stron świata. Wypowiadający się w ich filmie Carlos Clemente, badał te przypadki i przeanalizował obrazy dziwnych istot. Mężczyzna doszedł do wniosku, że nie są one duchami ani ludźmi. Jego zdaniem, są to wielowymiarowe byty, które posiadły zdolność podróżowania przez przestrzeń i czas.

Podczas gdy trudno o udowodnienie tej tezy, ujęcia przedstawiające te byty, przywodzą na myśl opowieści o słynnych cienistych istotach. Tajemniczych stworzeniach, które zdają się lawirować pomiędzy opowieściami o duchach, a demonicznych opętaniach. W wielu przypadkach sylwetki tych istot pojawiały się raptownie w ułamku sekundy. Na tyle aby zwrócić na siebię uwagę, ale wystarczająco krótko aby zniknąć, nie będąc w pełni widocznym.


Jednym wspólnym mianownikiem tych obserwacji jest intensywny, wręcz paraliżujący strach. Po spotkaniu z cienistymi bytami, niektórzy ludzie kwestionowali swoje zdrowie psychiczne. Niestety, ale ze względu na panikę, świadkowie nie są w stanie jednomyślnie zgodzić się co do tego, jak wyglądają te byty. Podczas wielu z opisanych obserwacji, ich wygląd waha się od dwuwymiarowego (jako cień) czegoś w rodzaju mrocznego gazu lub zniekształcenia przestrzeni. Dokładnie to samo, widać na zaprezentowanych przez Tercer Milenio nagraniach.

Wszystko to, odbywa się w atmosferze lęku i kompletnej dezorientacji. Warto zresztą chyba wiedzieć, że cieniste istoty nie są jedynie obiektem dzisiejszych lęków. Wiele ze starożytnych religii i legend opisuje te tajemnicze istoty, uznając je za odcienie podziemnego świata, zagubione dusze lub nawet demony. W obecnych czasach ludzie są jednak zwykle bardziej skłonni do uznawania ich za międzywymiarowe istoty, które przenikają naszą rzeczywistość. Nikt, nie ma jednak pojęcia po co miałyby to robić.

Rozpowszechniane obecnie teorie zakładają iż tego typu istoty mogą być w rzeczywistości:

  • Ciałami astralnomy emitowanymi przez osoby doświadczające zjawiska OOBE. Oznaczałoby to, że niektórzy z nas są bardziej dostrojeni do przetwarzania obrazów tych międzywymiarowych istot.
  • Kosmitami, co odnosi się do większości z opisów porwań przez Obcych. Świadkowie tych zdarzeń, również przypisywali im zdolność do poruszania się pomiędzy ścianami i zamkniętymi drzwiami, oraz pojawiania się i znikania w ciągu kilku sekund. Bardzo ciekawie pokrywa się to również z opowieścią o UFO z góry św. Anny, którego to świadek również obserwował takie niezwykłe cienie.
  • Duchami, co jednak nie pasuje do większości opisów duchów jako mglisto-białych istot o kształcie człowieka. Choć nie można wykluczać iż jest to poprostu inna odmiana tych bytów.
  • Podróżnikami w czasie, co oznaczałoby że cieniste istoty są ludźmi pochodzącymi z naszej przyszłości.
  • Demonami, co dobrze pokrywa się z ich opisami jako istoty złożone z czarnego dymu, oraz wywołujące strach o obserwatorów. Ponadto, niektórzy ze świadków podświadomie twierdzą, że cieniste byty mają wyraźnie negatywne intencje względem nich. Co gdybyśmy mieli doczynienia z demonem, byłoby jak najbardziej uzasadnione.

Czy zatem istoty uwiecznione na nagraniach grupy Tercer Milenio to cieniste istoty? Biorąc pod uwagę ich kształt i zachowanie jest to bardzo prawdopodobne. Niestety, w żaden sposób nie odpowiada to na zagadkę ich obserwacji. Być może istnienie ludzi-cieni jest czymś, co pomoże nam w poszukiwaniach równoległych wymiarów? Być może czegoś w rodzaju zaświatów?

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Chamil

Witam. Ja widzę ich od ponad

Witam. Ja widzę ich od ponad roku. Po tym jak ich zobaczę  dookoła ludzie się kłócą i tak dalej. Ja już się nauczyłem ignorować ich intencje gdy ich zobaczę czy wyczuje. Nie bójcie się ich. Żywią się negatywną energią. Zwróćcie uwagę na niby swoje myśli podczas kłótni a zobaczycie że nie pochodzą od was. Chcecie wiedzieć więcej pytajcie.

Portret użytkownika MarekMirek

Gdzieś miesiąc temu też byłem

Gdzieś miesiąc temu też byłem świadkiem cienia. W nocy jechałem samochodem przez zalesione drogi i w pewnym momencie przed autem na drodze przeleciał mi cień. Zdebialem bo zobaczyłem przebiegający w poprzek drogi cień, ale nie widziałem zwierzęcia, istoty która by go rzuciła. 50/50% zrzuciłem to na omamy że zmeczenia - chociaż bardzo realne. W internecie chciałem poszukać czegoś na temat istot cieniowych, ale zapomniałem. A tu proszę taka niespodzianka :-)

Skomentuj