Tajemnicze "czwarte królestwo" tuż przed nami !

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Czytelnicy portali nurtu niezależnego jak Innemedium, ZmianyNaZiemi, czy InfoWars są dobrze poinformowani. Na ich podstawie większość z nas może sobie ułożyć jakąś całość. Z uzyskanych informacji wyłania się obraz jakiegoś mało rozpoznanego dążenia, prowadzonego na szeroką skalę projektu. Stosuje się taktykę niewidocznych i malutkich kroków, tak byśmy się nie spostrzegli.

Zza kulis wyziera nie tylko Nowy Porządek, albo Nowy Wspaniały Świat. Tam jest coś o wiele bardziej tajemniczego ! Tajemnicy tej pilnie strzeże wierchuszka globalnej elity. Jest tak, że nawet dla członków tajnych stowarzyszeń jest ona często zakryta. Dziś publikujemy wideo, które ujawni to co jest esencją planu wszystkich teorii spiskowych, związanych z niezidentyfikowanymi istotami oraz ich ziemskimi pomocnikami.

Cywilizacja początku XXI wieku stanęła na progu niewidzialnej zmiany. Nikt nie dostrzega na czym polega przełom, przynajmniej większa część społeczeństwa. Masy odżywiane telewizyjną papką żyją w błogiej niewiedzy. Zaledwie garstka rozumie nadciągającą nową formę zbiorowego życia. To co ma się wyłonić już niebawem, będzie dla wielu szokiem. Ktoś w ukryciu pracuje nad całkiem inną organizacją społeczeństwa, nad nowymi prawami. 

Wiele rewolucyjnych zmian jest już przygotowane, wiele właśnie się wdraża, a jeszcze więcej jest w planach. Wspólnoty o podłożu etnicznym mają przestać istnieć, w ich miejsce wejdzie ogólnoświatowy system zarządzania, jeden globalny rząd. Kontrola społeczna będzie prowadzona za pomocą potężnych systemów Sztucznej Inteligencji. Ludzkie rodzicielstwo i małżeństwo odejść mają do lamusa. 

Zamiast nich pojawi się system cywilizacji ufonautycznej. Kultury narodowe mają zostać wykorzenione, a ponieważ przyroda nie lubi pustki, zaprogramuje się globalną populację ideami "postępu" i "nowoczesności". Nowy kulturkampf cywilizacji ufonautycznej zetrze świadomość narodową państw. Temu ma służyć najbardziej tajny plan "mieszania" ! "Mieszanie" jest podstawą wszelkiego postępu w drodze to tajemniczego "Czwartego Królestwa", jest kluczem do zrozumienia procesów jakie widzimy w post chrześcijańskiej cywilizacji zachodu. Wszystko czego nie rozumiemy, czego nie dostrzegamy, co przed nami się ukrywa, prowadzić ma do nadchodzącego "Czwartego Królestwa"

W związku z tym, zanim państwo przejdą do dalszej części tego artykułu, prosi się by czytelnicy zapoznali się z sensacyjnym tekstem ufologia Arkadiusza Miazgi. Jest to rzetelny badacz tego fenomenu, nie owija w bawełnę i nie czaruje utopią tzw. "dobrych kosmitów", po prostu nie unika, ciężkiej dla wielu prawdy o UFO. Tytuł artykułu na jego blogu to: "Niebezpieczne spotkania z UFO" Są tam opisy mrożące krew w żyłach, przykładowo: "W 1946 roku w małej brazylijskiej wiosce Aracariguama doszło do przerażającego zdarzenia. Pewien mieszkaniec wracając z połowów ryb nocą zapominając klucza próbował wejść do domu przez okno. W tym samym czasie został trafiony dziwnym promieniem świetlnym. Prestes był tak przerażony iż pobiegł do domu swojej siostry prosząc o ratunek. Jak wynika z relacji świadków jego skóra na twarzy zaczęła ulegać destrukcji pojawiły się ogromne pęcherze, następnie skóra zaczęła odpadać od twarzy, wargi,  gałki oczne wypadły z oczodołów, wyglądało tak jakby człowiek się roztapia. Nieszczęśnik skonał po przyjeździe do szpitala a w tym samym czasie liczni mieszkańcy odnotowali obecność dziwnych świateł na niebie."

Gdy państwa nie przekonał artykuł pana Miazgi o istnieniu sił nieprzychylnych ludzkości, delikatnie mówiąc, czy jak to określa Biblia: "duchowych pierwiastkach zła na wyżynach niebieskich", a może najcelniej "rządcom świata ciemności" Efezjan 6:12,  to proszę przeczytać o sytuacji w jakiej został przydzielony świętej Faustynie anioł, tego typu potężne istoty, chroniące porządne dusze, nie są przydzielane od tak sobie, musi istnieć siła, albo siły, zdolne wyrządzić ludzkości krzywdę ! "Widząc ich straszną nienawiść do mnie, wtem prosiłam Anioła Stróża o pomoc. - I w jednej chwili stanęła jasna i promienna postać Anioła Stróża, który mi rzekł: Nie lękaj się, oblubienico Pana mojego, duchy te nie uczynią ci nic złego bez pozwolenia Jego. Natychmiast znikły złe duchy, a wierny Anioł Stróż towarzyszył mi w sposób widzialny do samego domu. Spojrzenie jego skromne i spokojne, a z czoła tryskał promień ognia. O Jezu, pragnęłabym trudzić się i męczyć, i cierpieć przez całe życie za tę jedną chwilę, w której widziałam chwałę Twoją, Panie, i pożytek dusz." Cytat z "Dzienniczka" nr 419

Wszyscy z was, którzy uznajecie istnienie aniołów, wierzycie że wszechświat, Ziemia i życie zostały stworzone, a wcześniej zaprojektowane przez Super Byt YHWH, jesteście na dobrej drodze by zrozumieć nadchodzącą rewolucję, do takiego stopnia niewiarygodną i fantastyczną, że odrzucaną przez większość jako fikcja, bajka czy religijny zabobon. Owe "majaki biblistów", jak tego chcą spece od psychomanipulacji, mogą być (a właściwie są) w rzeczywistości jedynie przepowiednią spoza czasu, przekazaną ludzkości, by ta była świadoma nadchodzącego. Przejdzmy do sedna i spójrzmy na treść snu biblijnego Nabuchodonozora, to w nim dostrzega się tajemnicze zwroty mówiące o nadejściu "czwartego królestwa".

,,Ty, królu, miałeś widzenie: Oto olbrzymi posąg stał przed tobą; wielki był ów posąg, potężny jego blask, a straszny jego wygląd. Głowa tego posągu była ze szczerego złota, jego pierś i jego ramiona ze srebra, jego brzuch i jego biodra z miedzi, jego golenie z żelaza, jego nogi po części z żelaza, po części z gliny. Patrzyłeś, a wtem bez udziału rąk oderwał się od góry kamień, uderzył ten posąg w nogi z żelaza i gliny, i skruszył je. Wtedy rozsypało się w kawałki żelazo, glina, miedź, srebro i złoto, i było to wszystko jak plewa na klepisku w lecie; i rozniósł to wiatr, tak że nie było po nich śladu. Kamień zaś, który uderzył w posąg, stał się wielką górą i wypełnił całą ziemię” (Dn 2.31-35).

W opinii większość biblistów występujące tam kruszce symbolizują następujące po sobie królestwa: głowa ze złota symbolizuje króla Nabuchodonozora i państwo babilońskie. Srebro symbolizuje Medo-Persję, o czym wyraźnie mówi sama Księga Daniela. Trzecie królestwo, z miedzi, to oczywiście Grecja, o której również wspomina Daniel (8.20-21), spora część badaczy wierzy, że w czasie kiedy Grecja cieszyła się wszechpotęgą, powstało na zachodzie nowe mocarstwo, czwarte królestwo symbolizowane przez żelazo, a było nim Imperium Rzymskie, które przerodziło się w cywilizację chrześcijańską, dziś jeszcze obecną, aczkolwiek już coraz mniej obecną.

Według Adriana Hiltona (znany brytyjski filozof religii), zgodnie z deklaracją „Dominus Iesus” z 2000 r. Kościół rzymskokatolicki uważa się za jedynego pośrednika na drodze zbawienia, zaś „Rzym dąży do otoczenia swą kuratelą wspólnoty europejskie od samego początku jej istnienia”. Tym celom służą w Brukseli m.in. wszystkie partie wyznające i uznające ideę Nowego Porządku.... Nie przypadkowo też były premier Belgii Paul Henri Spaak powiedział kiedyś, że "Europie potrzebny jest człowiek, któremu podporządkują się wszystkie narody. Obojętne, czy będzie to Bóg, czy diabeł, oddamy mu władzę”. 

I tu dochodzimy do sedna tego artykułu, do tego co zostało napisane na wstępie, do momentu, w którym ujawnią się ONI oraz ICH specjalna humanoidalna jednostka. Nie wszyscy bibliści podzielają  standardową opinię wyjaśniającą werset 43 rozdziału drugiego Księgi Daniela, jakoby nogi posągu to podział Cesarstwa Rzymskiego na dwie części: Cesarstwo Zachodniorzymskie oraz Cesarstwo Bizantyjskie. Palce zmieszane z gliną i żelazem to rozpad Rzymu na kilka państw tworzących obecnie Unię Europejską. Zanim przejdziemy dalej przeczytajmy te tajemnicze słowa: "To, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną oznacza, że zmieszają się oni przez ludzkie nasienie, ale nie będą się odznaczać spoistością, podobnie jak żelazo nie da pomieszać się z gliną." Księga Daniela, 2:43

Jeżeli mamy rozumieć te zagadkowe słowa w innym sensie niż ten przedstawiony powyżej, w sensie typowo politycznej rzeczywistości, to będzie to rozumienie utworzone na podstawie coraz bardziej widocznych planów skonstruowania "nowego człowieka GMO", a właściwie "nowych istot humanoidalnych" zdolnych do przyjęcia w siebie duchów, wszelakiej maści, zgodnie ze starożytną zasadą "naczynia" ! Temu nie tylko przyklaskują, w opinii sporej części badaczy, istoty ufonautyczne, ale co ważne, przekazują wskazówki i technologię jak tego dokonać !

Tajemnica tego planu jest tak bardzo skrywana, że stworzono specjalną symbolikę, poprzez którą wprowadza się adeptów przeznaczonych do realizacji "dzieła cywilizacji ufonautycznej" w najbardziej skrywany plan. Tłumaczenie Ks. Daniela 2:43, odmienne od powszechnie obowiązującego, jest tematem proponowanego tu  wideo. Nie powinniśmy się bać tego co nadchodzi, ponieważ tuż za wersetem 43, w wersecie 44 napisano, że: " Za dni tych królów Bóg niebios stworzy królestwo, które na wieki nie będzie zniszczone, a królestwo to nie przejdzie na inny lud; zniszczy i usunie wszystkie owe królestwa, lecz samo ostoi się na wieki, jak to widziałeś, że od góry oderwał się kamień bez udziału rąk, rozbił żelazo i miedź, glinę, srebro, złoto." Oczywiście kamień spadający na posąg to symbol Jezusa Chrystusa, którego królestwo przetrwa do czasów końca. Jemu niech będzie chwała na wieki wieków. Amen !

Nadchodzi Czwarte królestwo - Quayle, Horn, Hoggard, Marzulli, Heiser, Missler

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (6 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Zobaczcie po prawej stronie,

Zobaczcie po prawej stronie, jak grubąwarstę ziemi odkopano, by dostać się do megalitycznej struktury ! Będą nam wciskać swoje ewolucyjne kłamstwa tak długo aż wszyscy zgłupieją i uwierzą w pochodzenie człowieka z błota i małpy !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika mirand62

Potop był po to, by oczyścić

Potop był po to, by oczyścić ziemię a właściwie uchronić rodzaj ludzki przed genetycznym skazeniem, wywołanym przez zbuntowanych aniołów płodzących z ludzkimi kobietami własne potomstwo zwane "nefilim". Ocaleli tylko wybrani ludzie reszta ludzkości wraz ze zmieninym genetycznie potomstwem zostałą usunieta. Zbuntowani aniołowie nie mogą już materializować sie jako ludzie, wywieraja więc niewidzialny wpływ na ludzkość. Stąd coraz bardziej widoczna degeneracja moralna i duchowa ludzkości.

Portret użytkownika Fakt

'Nawet człokowie tajnych

'Nawet człokowie tajnych stowarzyszeń o tym nie wiedzą'.
Itp. itd. na kazdej z takich stron mnóstwo informacji o tym, co ci wszyscy iluminaci, bilderbergi i reptilianie planują, co wiedzą albo czego nie wiedzą.
Zasadnicze pytanie: skąd WY wiecie o tym, co oni wiedzą albo tym bardziej, czego nie wiedzą?

Mozliwości są tylko trzy:

1. Sami należycie do któregoś z tych stowarzyszeń. Czyli:jesteście po ich stronie, więc nie mozna wam wierzyć.

2. Ci iluminaci i reptilianie jakoś słabo strzegą swoich sekretów, skoro każdy głupi może je znaleźć w sieci. Czyli: nie warto się nimi przejmować.

3. Wszystko to sterta bajek dla dzieci i rojeń chorych umysłów.

Portret użytkownika Chinook

Mieszanie się ... Jaką mamy

Mieszanie się ... Jaką mamy wiedzę i świadomość, wiedzę o genetyce i krwi, aby pozwalać na ten proces?  Ignorancja to największe zło.  A tak się składa, że ukryte rządy poprzez marionetkowe rządy dążą aby społeczeństwa miały najwyższą skalę ignoracji. Bo ingorant wszystko przyjmie i wszystko oleje, w nic nie wnika i w nic się nie zagłębia, bazuje tylko na zwierzęcych instynktach i potrzebach. Taką ciemną masą steruje się idealnie.  Być może mieszanie się narodów jest to największa zbrodnia w dziejach ziemi. Poprzez ignorancję i brak wiedzy i świadomości o skutkach mieszamy się nieświadomie, a zarazem celowo poprzez działanie globalnych elit za wpływem inżynierii społecznej. Poprzez co jedną decyzją niszczymy całe linie genetyczne, własny ród, własny naród, niszczymy kulturę i tradycję oraz tożsamość. Poprzez mix genów obcych narodów następuje podział w dół czyli degradacja. Zatem mieszaniec nie będzie w stanie pojmować świata ojca i świata matki w ich dosadnym rozumie ani wiedzy zawartej w kulturach i tradycji.  W naszej kultrze słowiańskiej jest cząstka wiedzy praw boskich natury zwanych Prawami Rita, a dziś część tej wiedzy zwana jest telegonią. przekaz ten zawiera katastrofalny w skutkach dla narodu  wiekszościowe mieszanie się i mieszanie się pokoleniami w skali narodu. Po prostu dan naród przestanie istnieć. Najprościej to można zobrazować na drzewach. Mamy Jabłoń, Wiśnię, Kasztana, Dęby. W momencie kiedy wymieszamy wszystkie drzewa powstaną jakieś miksy to ani nie zaznam smaku jabłek, które zradza tylko Jabłoń, ani wiśni, ani kształtu kasztana i żołędzia. Jeden wielki mic czyli nic. Z hybrydy nie wyrośnie jabłko ni wiśnia i tak samo w hybrydzie nie będzie duszy i nie zrodiz się nic.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj