Tajemnicze dźwięki przeraziły mieszkańców Iranu i Azerbejdżanu

Kategorie: 

Źródło: https://vk.com

Wielu Irańczyków było ostatnio przerażonych, słysząc dźwięki, które dochodziły z niewiadomego miejsca. Doniesienia o niesamowitym zdarzeniu pochodzą z miasta Astara, które w połowie należy do Iranu i w połowie do Azerbejdżanu.

Niektórzy wiązali pojawienie się tego fenomenu ze słowami Koranu a konkretnie - Sura 74 (Al-Mudessaire), 8-10:

„Kiedy słychać głos trąby, ten dzień będzie trudny, niełatwy dla niewierzących”.

Muzułmański prorok Mahomet twierdził zresztą, że:

„Jednym ze znaków Mahdiego będzie Dźwięk z nieba, który usłyszą ludzie na Zachodzie i na Wschodzie".

Czy tajemnicze zdarzenie z miasta Astara może być związane z fenomenem dziwnych dźwięków słyszanych na całej kuli ziemskiej? Nie da się ukryć że fakt iż teksty religijne pokroju Koranu i Biblii opowiadają o tajemniczych trąbach które mają nadejść jako zapowiedź końca świata jest conajmniej niepokojący. Naturalnie, doszukiwanie się wszędzie symbolów Apokalipsy to zła droga, ale bez wątpienia nie sposób nie dostrzec tutaj dość widocznych związków. Na tą chwilę fenomen dziwnych dźwięków z miasta Astara pozostaje jednak bez odpowiedzi.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika kozaalfa

to po co przyłaził ?nie wiem

to po co przyłaził ?nie wiem kto to powiedział ale wiedz że raczej nie Bóg(czy tam Jezus czy tam aniołowie) lub jego apostołowie. Mogę Ci wyjaśnić w ten ograniczony sposób jaka jest różnica między sprawiedliwością a łaską:

I.Sprawiedliwość:

1. sprawiedliwość nie musi być sprawiedliwa (podczas sądu odbierzesz zapłate za twoje niewłaściwe podejście do sprawiedliwości - dajesz komuś 1 zł i podczas sądu otrzymujesz 1 zł).

2. sprawiedliwość jest tylko sprawiedliwa (nie jest łaskawa). Jak przez całe życie byłeś świadomie niesprawiedliwy (np . A.Hitler) nie możesz liczyć na łaske tylko na sprawiedliwy sąd.

3.osądzaj wszystkich i siebie według tych samych kryteriów - ktoś zrobił coś źle (np zrobił kupe w salonie) więc za to mu sprzedajesz liścia w gębe. Teraz ty robisz kupe w salonie (bo do kibla nie dobiegłeś) i buch! dostajesz liścia w gębe o tej samej sile co uprzednia postać oraz twój próg bólu zostaje podwyższony/obniżony do progu poprzedniej osoby od tej właśnie osoby której dałeś liścia albo od innej lub od siebie(no cóż - prawo to prawo).
4.ciężko mi się pisze o tym co jest sprawiedliwe bo ja nie należe do ludu sprawiedliwych ale mogę ci powiedzieć jak przejść w stan łaski
II.Łaska:

1.aby ogarnąć co to jest łaska i jak ją "ugryźć" musisz się na kogoś naprawde zdenerwować - prawie zawsze winna jest( po rozłożeniu na elementerne fragmenty) sprawiedliwość (czy też jej brak) - np. jesteś zły bo wszyscy w klasie dostali ocene 5 za sprawdzian a ty nie mimo że to samo napisałeś (oczywiście jest to logiczne i racjonalne) ale jeśli odrzucisz poczucie sprawiedliwości to ujżysz że nie masz już powodu do tego aby być złym na profesorke bo w ostatnim rozrachunku ona nie dostanie 5(wiem że raczej to nic-w kontekscie wiecznej zagłady bo przecież taka 5nie jest potrzebna jesli się idzie na wieczne potepienie(czy jakąs inna wersje piekła)czy też do królestwa) ale chodzi o to jak brak endorfin związanych z sprawiedliwośćią na ciebie wplywa na to że nie dostałeś 5.

2.Stwórzmy sobie alternatywny wszechświat w którym masz dwójke dzieci - dlaczego nie możesz powiedzieć że któreś dziecko bardziej kochasz ? ponieważ to uczucie jest nieskalarne(nie da się określić że sie pierwsze dziecko kocha na 32 a drugie na 10 bo miłość wychodzi poza granice oceny). Mając tę świadomość możesz teraz do każdego człowieka czuć miłość taką jak do dziecka - każdy popełnia głupstwa ale dzieciom się wybacza a więc i innym się powinno wybaczać ich głupstwa(do pewnego stopnia oczywiście bo nie jesteśmy Bogiem)

 

Możliwe że jestem mędrcem z apokalipsy głosząc te słowa ale jest też możliwość że nim nie jestem - jestem jego przeciwieństwem - mędrcem antychrysta chociaż myśle że głosząc aby wszystkim starać się wybaczyć winy raczej nie można być mędrcem antychrysta. Spodziewam się teraz że mnie ktoś wyśmieje chociaż w zasadzie jak to pisze to wiem żę daje bana na możliwość wyśmiewania mnie co z kolei owocuje że mnie ktoś jednak wyśmieje(moge to rozważanie ciągnąć w nieskończoność ale mi się nie chce :P). Ciekawe czy jestem pomylony czy jenak mędrzec sie we mnie ujawnia

Portret użytkownika Greegor

Zagłębiając się nieco w temat

Zagłębiając się nieco w temat zauważyłem że pierwszy raz takie zjawisko zaobserwowano w roku 2011, następnie były słyszane co roku. Według Apokalipsy św.Jana  aniołowie mieli trąbić  siedem razy. 2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017... jest 7. Czyżby ten rok miałby być ostatni? W latach przed 2011 również słyszano dziwne dźwięki lecz nie przypominały one tych aktualnych które brzmią jak trąby.

Strony

Skomentuj