Tajemnicze glify z Afryki

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/2013/08/interpretacje-satelitarne-coraz-wiecej.html

Pustynia z Peru o nazwie Nazca zawiera na swojej powierzchni jedne z najbardziej zagadkowych graficznych znaków starożytności. Wszyscy znamy te przedstawienia zwierząt, Biblijnego drzewa życia oraz innych dziwnych odwzorowań matematycznych.

 

Ich obraz jest możliwy do odebrania tylko z dużej wysokości, co daje asumpt do twierdzenia, iż jest to przekaz od lub do kogoś z "wysoka" Czy jest to specyficzna informacja od Istot, które się zwą Czuwającymi nieba ? Czy może od ich potomstwa pozostawionego na Ziemi ? O tych niezwykłych przekazach przyjdzie zapewne napisać nieco więcej, na razie proponuję państwu podobną zagadkę z Afryki.

 

Pokazane poniżej zdjęcia satelitarne przedstawiają nieznane glify pochodzące z terenów czarnego lądu, czy są to starożytne znaki pozostawione przez kogoś z dalekiej przeszłości czy może przez obecną cywilizację tzw. rewolucji przemysłowej pozostaje niewyjaśnione. Osobiście wydaje mi się, że część może być pozostałością dawnej ludzkości, a przynajmniej jakiejś tajemniczej nieznanej epoki gdzie latające Vimany kreśliły matematyczne wzory dla ich własnych celów, lub "sieć" ta miała znaczenie przy jakichś próbach upraw wielko powierzchniowych. Oczywiście możliwych interpretacji pojawić się może więcej.

 

Dla porównania pierwsze 3 glify pochodzą z Nazca:

Foto: www.jarekmatla.com

I wspomniane Biblijne "Drzewo życia" znane także w starożytnej Ameryce

Kolejne są obrazami uzyskanymi z terenów afrykańskich, efekt pracy obecnej ludzkości czy starożytnych ?:

Dodatkowo prezentuję państwu interesujące zdjęcie z Peru:

 

 

W tym temacie zapraszam państwa na stronę mojego bloga, gdzie zebrałem więcej podobnych informacji, świadczących o nieznanej historii ludzkości: http://popotopie.blogspot.com/2013/08/interpretacje-satelitarne-coraz-wiecej.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Bardzo daleka przeszłość z

Bardzo daleka przeszłość z ich całkiem innym podejściem do zagadnień duchowości, umysłowości oraz rzeczywistości przedstawia dla badaczy tego tematu nie lada problem. Często nowe odkrycia starożytności stwarzają sytuacje gdzie wielu ludzi reaguje na nie złością, nerwowością ( zwłaszcza gdy się jest wyznawcą historii ewolucyjnej ), lub wpadają w zadumę gdy ich umysł zaczyna doświadczać innego świata, w którym się znalazł. Starożytność jest też często "miejscem" ucieczki przed obecną cywilizacją betonu, stali i bezdusznego pieniądza.

http://popotopie.blogspot.com/2014/02/technologia-kamieniarska-cywilizacji.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Pacal

Miało być o GLIFACH Z AFRYKI.

Miało być o GLIFACH Z AFRYKI. Klikam tu i tam ia to mnie przekierowuje wciaż na to amo: NA GLIFY  a właściwie na RYSUNKI  z  NAZCZA! Nazcza jest w Peru co sie zaraz skwapliwie podaje. Czy Peru jest w Afryce? Czy jest takie drugie Nazcza w Afryce? Pytania retoryczne więc nie proszę o odpowiedź. Komentarz owszem, moze na to być Smile

Portret użytkownika Pacal

Nu ale na i to ani to było

Nu ale na i to ani to było tu. Owszem o indiańskich rysunkach i innych blke ble. A swoją drogą, to nie wiem jak z Tobą, mnie "hebrajskie glify" zajmują wielce. No ale przecież o gustach dyskutować nie będziem?
PS -
szukam mycki co by mi pasowała na głowę: mam nietypowy rozmiar /a pragnę nadążać za  Duchem Czasu Smile

Portret użytkownika Homo sapiens

Cały temat starożytności jest

Cały temat starożytności jest wielce kontrowersyjny, do tego dochodzi budowa obecnej cywilizacji, która myśli albo jej się wydaje (byłoby trafniejszym zwrotem), że jest kimś innym niż naprawdę ! Jak komuś wytłumaczyć skomplikowanie tamtego przedpotopowego świata skoro dzisiejsi ludzi nie wiedzą kim są istoty UFO ? Bo jak komuś wytłumaczyć czym jest świat ducha i duchowy ?
(potomstwo pozostawione na Ziemi ? czy inny nieznany gatunek ludzi ?)

 
Do tego wszystkiego dochodzi własny światopogląd i własne przekonania, w tym często i religijne, a te są sprawą osobistą ? Tamten świat kontaktował się z innymi bytami, i nie zawsze były one neutralne jak dzisiaj się podejrzewa pod wpływem manipulacji czy błędnych teorii.
(Więcej o znaleziskach niezwykłych czaszek tutaj:
 http://popotopie.blogspot.com/2013/06/analiza-anatomiczna-czaszek-nefilim.html
Film właśnie zamieszczony na kanale Briena Foerstera wyjaśniający tajemnice genetyczne tych czaszek (około 3min i 45sek) i wiele innych:
Ancient Elongated Human Skulls Of Peru: At Ideacity 2014 In Tor
 http://www.youtube.com/watch?v=HUng0wLijZY

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika karma

Widzę że ktoś nie potrafi

Widzę że ktoś nie potrafi przyjąć krytyki. Każdy ma prawo dodać komentarz jaki mu się podoba. I ja na przykład nie widzę obraźliwych tekstów ani u "bacy" ani u kogokolwiek kto dodał komentarz tutaj. Jak Ci się coś nie podoba to nie czytasz i tyle. Czy to aż tak trudne? Bo wydaje mi się że nie...

Portret użytkownika MONSTER

Pomijając kwestię "kto"

Pomijając kwestię "kto" zapytam . Czy to zostało stworzone dla potomności czy też miało funkcję użytkowe. Zostało specjalnie pozostawione czy zapomniano tego zatrzeć? Może fale potopu nie zdołały tego zniszczyć?

Portret użytkownika b@ron

jaki był początek ? ile lat

jaki był początek ?
ile lat naprawdę istnieje ziemia ?
jak powstało życie ?
ile lat naprawdę istnieje człowiek ?
kim jest stwórca/projektant ?
po co tutaj jesteśmy ?
gdzie kończy się kosmos ?
co jest poza kosmosem ?
...to tylko kilka pytań bez rozwiązania których, możemy sobie tylko pogdybać ...niektóre pozostałości sprzed tysięcy lat, sugerują iż wcale nie jesteśmy najbardziej cywilizowani ...być może jesteśmy tylko kolejni...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

to już nie tylko potop i

to już nie tylko potop i czaszki ale i płaskowyż Nazca także zrobił się "biblijny"?
zieeeeeeeeew Homoś... aleś ty ograniczony!! - zupełnie jakby ci rabin głowę włożył pomiędzy drewniane okładki biblii a potem mocno przydepnął...
założę się że masz po tym wszystkim dłuższą głowę, hę?
dłuższą niż koń?
jak masz w niej jeszcze miejsce no to wbij sobie do bani, że Płaskowyż Nazca jest o milenia starszy od biblii - a wiec nie może w żaden sposób być... biblijny, dobrze?
jak ty to robisz że jesteś na elementarną wiedzę aż tak mocno odporny?
pewnie robisz sobie regularnie lewatywę głowy, co nie?
 

Portret użytkownika Homo Galacticus

jak już ma być wolność to dla

jak już ma być wolność to dla czego tylko dla piszących? dla czytających też powinna być, jeśli nie chcę czytać tekstów "bacy" i być na forum i zarejestrowany to powinienem mieć do tego prawo! w ten sposób ci, którzy piszą mogą pisać, a ci, którzy czytają czytają to co chcą, a nie nadziewają się na np. "komentarz bacy"

zapraszam na homogalacticus.pl

Portret użytkownika Homo Galacticus

baca zgłosiłem naruszenie,

baca zgłosiłem naruszenie, twoj komentarz jest dla mnie nie do przyjęcia i nie życzę sobie takich komentarzy... i jeśli zobaczę podobny komentarz gdziekolwiek indziej to zrobię to znowu!
dodatkowo, każdego, komu tego typu komentarze się nie podobają proszę o zgłaszanie naruszeń pomimo wystawienia -1 do komentarz, przy 14 (o pół godziny później już -20) zgłoszeniach naruszenia admin powienien zadziałać w bardziej konkretny sposób, (może np. ban na miesiąc - trochę wytchnienia dla innych)

zapraszam na homogalacticus.pl

Portret użytkownika baca

jak sobie czegoś "homo

jak sobie czegoś "homo galeretus" nie życzysz, no to może zapisz to sobie w pamiętniczku albo podziel się z tym z przechodniami na ulicy...
widzę że nadal uczysz podjuszku wszystkich jak się powinno banować - masz bogate doświadczenie związane z pobytem na banie, prawda?
Biggrin

Portret użytkownika Homo Galacticus

do bazy i tu pomyliłaś mnie

do bazy Smile i tu pomyliłaś mnie z kimś osobo ukrywająca się pod podobizną niebieskoskórego hitlera z kitką Smile jak sobie czegoś nie życzę to o tym piszę i będę pisać! przechodni na ulicy sam sobie zaczepiaj jak jesteś sobie na bani Smile a na banie zgodnie z regulaminem to ty powinieneś się znaleźć... ja nikogo, nawet ciebie nie obraziłem żadnym słowem, piszę tylko jak się sprawy mają co jest oczywiste dla większości... a jeśli tobie to nie pasuje, to jak sam napisałeś przechodnie  na ulicy? raczej na chodniku czekają na pewno na ciebie... jak myślisz, jak by zareagowali gdyby zobaczyli ciebie takiego jak na obrazku? poklepaliby ciebie dobrodusznie po plecach? popytaj admina co wspólnego mógłbym ewentualnie mieć z "podjuszkiem" czy "podjuszką" zwał jak zwał...

zapraszam na homogalacticus.pl

Portret użytkownika baca

hmmm... no i znowu cie te

hmmm... no i znowu cie te Głupczyce podjuszko zdemaskowały
to już sie robi nudne - ty nie dośc że masz nieuleczalny syndrom podsrywania bacy to jeszcze te nieszczęsne Głupczyce sa dla ciebie zawsze tak wielką solą w oku że niezawodnie cie wyławiają z tych wszystkich dwudniowych nicków...
to tylko dwie przewidywalne wady a jak dodać jeszcze że się odgrażałaś niedawno Dżonowi - moderatorowi, że co to nie ty, heh... no to chyba za długo nie pobzyczysz jako owad zarejestrowany
ps wujeg w Polsce piszemy tak jak sie wymawia czyli przez wujeq Smile

Portret użytkownika mocarz

baca jesteś zdecydowanie

baca jesteś zdecydowanie wybitnie inteligentny! co niestety na mądrość się w twoim przypadku jeszcze nie przekłada - i żeby nie było to jest wniosek po dwuletnich obserwacjach obu zaprzyjaźnionych portali... z twoim doświadczeniem życiowym zamiast prowodyrem mógłbyś być przewodnikiem... ale jest wolna wola i nikt ciebie do tego nie zmusi... jak wolisz mącić zamiast ukierunkowywać zainteresowania innych, wolna wola... a mogłoby być tak fajnie... ale wszystko przed nami... każdy może się zmienić...

Portret użytkownika Homo Galacticus

dziecinne teksty... pisz co

dziecinne teksty... pisz co chcesz... baca taki niewinny, taki grzeczny, słowem nikogo nie skrzywdzi... tylko tekst jego postu w nawiązaniu do artykułu Homo Sapiensa na czym jest oparty? bo na miłości bliźniego na pewno nie, ale czego tu oczekiwać po takiej podobiźnie na profilu, miej swój rozum człowieku i serce, wyzwałbyś kogoś tak po prostu jak on to zrobił? czerpiesz przyjemność z takich tekstów? jeśli tak to twoje prawo ale regulamin strony obowiązuje...

zapraszam na homogalacticus.pl

Portret użytkownika trzcina_1

drako_tr on nie przyszedł tu,

drako_tr on nie przyszedł tu, żeby czytać jakie kolwiek komenty tylko sprawdzić jak funkcjonuje strona i jak najwięcej osób ściągnąć na swój portal... na dole go przecież reklamuje tak jak ostatnio ten gościu maść na odciski czy cuś tam...

Portret użytkownika Homo Galacticus

widzisz, zamiast napisać, że

widzisz, zamiast napisać, że jest taka opcja w ustawieniach przeglądania komentarzy, ty wolisz wyzywać... czym się różnisz od bacy? który też wyzwał Homo Spapiensa? jeśli to jest strona dla takich jak ty i baca, to faktycznie nic tu po mnie... hehe tylko minusy w wypowiedzi bacy do Homo Sapiensa świadczą jednak o tym, że wiekszości się to nie podoba a jeśli dla ciebie, czas od którego jestem zarejestrowany na stronie jest  jakimkolwiek argumentem a nie sens mojej wypowiedzi to nie mam z tobą o czym rozmawiać... i jesteś kolejną osobą, której komentarze będą przeze mnie i inne osoby oceniane minusami i pomijane... 

zapraszam na homogalacticus.pl

Portret użytkownika drako_tr.

Może  Cię jednak "podszkolę"

Może  Cię jednak "podszkolę" Smile ...zdanie zaczynamy wielką literą... wiesz jak one wyglądają...? o tak „ABCDE..." ale nie jest z Tobą tak źle, potrafisz pisać "ą" i "ę"… BRAWO...masz tróję Smile Staraj się chłopcze, staraj Smile a może przejdziesz w tym roku do piątej kasy Smile …w końcu Smile A jak już mnie cytujesz, to cytuj rzetelnie.

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Portret użytkownika Homo Galacticus

masz rzyletnie "..jesteś tu

masz rzyletnie "..jesteś tu od tygodnia, i już Ci się nie podoba…? Skoro nie potrafisz
„nie czytać” komentarzy, to paszoł w…n, tam gdzie  będzie Ci się
podobało…i po problemie." a końkretnie "paszoł w…n" - dalej "chłopcze" pozostaw w słowniku stosowanym do swoich bliskich i najbliższych... a nie do osób, których nie znasz lub "znasz" za krótko... ta dzisiejsza młodzież ... wychowana! tylko jak i przez kogo?

zapraszam na homogalacticus.pl

Portret użytkownika Homo Galacticus

pytanie do admina czy można

pytanie do admina czy można prosić o funkcjonalność... możliwość zaznaczenia "pola wyboru" przy nazwie każdego użytkownika, którego posty mają się wogóle nie wyświetlać (zapamiętane w profilu na stałe) np. jeśli jest kmentarz użytkownika "baca" obok nazwy widnieje pole wyboru, po którego zaznaczeniu zwija wszystkie komentarze użytownia we wszystkich postach... (tak, że widać tylko jego nazwę - wiadomo, że coś sklecił i kto, a nie komentarz)
jest to możliwe? czy nie jest...

zapraszam na homogalacticus.pl

Portret użytkownika pilip

poważnie, jestes na tyle

poważnie, jestes na tyle uposledzony/ograniczony, że zamiast pokręcic kółeczkiem u myszki zeby zjechac w dół i ominąc to wolisz pisac pierdyliard komentarzy marnując swoj czas i spamując innym  forumowiczom? wiecej szkody niz pozytku. nie podoba sie - nie czytaj omin i juz.
wez się w garsc.

Portret użytkownika Homo Galacticus

przeczytaj jeszcze raz

przeczytaj jeszcze raz wszystkie moje komentarze pokręć przy tym kółeczkiem Smile jesteś kolejny, który zamiast prostej porady technicznej woli wyzywać... i tak jak sam napisałeś jeśli cytuję "nie podoba się - nie czytaj omin i już i weź się w garść" poza tym, jeśli dajesz bacy możliwość wyzywania Homo Sapiensa to ja mam takie samo prawo jak i ty napisać, że mi się to nie podoba - poza tym jest regulamin, którego w tym momencie wogóle nie bierzesz ani ty ani baca pod uwagę... twoje podobne komentarze będą przeze mnie pomijane i zapewniam, nie stracę czasu na i ch komentowanie, -1 to będzie wszystko, jeśli się zapędzę i przeczytam...

zapraszam na homogalacticus.pl

Portret użytkownika pilip

słuchaj, jest wolnośc słowa,

słuchaj, jest wolnośc słowa, a nie ma przymusu czytania, nie musisz czytac moich komentarzy, bacy czy kogokolwiek, możesz - jak juz ci mowilem - przewinac w dół i to jest moja porada techniczna( dużo prostsza od twojej) dla rozwiązania twojego problemu.
dalsza dyskusja jest zbędna wiec ograniczam się do minimum, żebyś bez problemu przetworzył i zapamiętał.

Portret użytkownika Baggins

 Za duzo Wursta zjadlas, co?

 Za duzo Wursta zjadlas, co? Idz koniowi na ucho naskarzyc;) I ogarnij szyszynke, nie myj zebow I nie pij herbaty a przelkniesz kazdy komentarz. Acha... I sciagnij beret babci bo przegrzewasz dodatkowo, lato jest.

Portret użytkownika pilip

wziuwziu, obłęd człowieku

wziuwziu, obłęd człowieku czyste szaleńśtwo z twojej strony. wowwow - czekam na trójkąty teraz a i pewnie doczekam się momentu kiedy uzyjesz kólek kwadratów i trojkątów jednoczesnie, a wtedy, wtedy.....
bracia kwadraty wygrywają, bliźniaki mniemam?

Skomentuj