Tajemnicze glify z Afryki

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/2013/08/interpretacje-satelitarne-coraz-wiecej.html

Pustynia z Peru o nazwie Nazca zawiera na swojej powierzchni jedne z najbardziej zagadkowych graficznych znaków starożytności. Wszyscy znamy te przedstawienia zwierząt, Biblijnego drzewa życia oraz innych dziwnych odwzorowań matematycznych.

 

Ich obraz jest możliwy do odebrania tylko z dużej wysokości, co daje asumpt do twierdzenia, iż jest to przekaz od lub do kogoś z "wysoka" Czy jest to specyficzna informacja od Istot, które się zwą Czuwającymi nieba ? Czy może od ich potomstwa pozostawionego na Ziemi ? O tych niezwykłych przekazach przyjdzie zapewne napisać nieco więcej, na razie proponuję państwu podobną zagadkę z Afryki.

 

Pokazane poniżej zdjęcia satelitarne przedstawiają nieznane glify pochodzące z terenów czarnego lądu, czy są to starożytne znaki pozostawione przez kogoś z dalekiej przeszłości czy może przez obecną cywilizację tzw. rewolucji przemysłowej pozostaje niewyjaśnione. Osobiście wydaje mi się, że część może być pozostałością dawnej ludzkości, a przynajmniej jakiejś tajemniczej nieznanej epoki gdzie latające Vimany kreśliły matematyczne wzory dla ich własnych celów, lub "sieć" ta miała znaczenie przy jakichś próbach upraw wielko powierzchniowych. Oczywiście możliwych interpretacji pojawić się może więcej.

 

Dla porównania pierwsze 3 glify pochodzą z Nazca:

[ibimage==21824==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Foto: www.jarekmatla.com

[ibimage==21825==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

I wspomniane Biblijne "Drzewo życia" znane także w starożytnej Ameryce

[ibimage==21826==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Kolejne są obrazami uzyskanymi z terenów afrykańskich, efekt pracy obecnej ludzkości czy starożytnych ?:

[ibimage==21827==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21828==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21829==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21830==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21831==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==21832==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Dodatkowo prezentuję państwu interesujące zdjęcie z Peru:

[ibimage==21833==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

W tym temacie zapraszam państwa na stronę mojego bloga, gdzie zebrałem więcej podobnych informacji, świadczących o nieznanej historii ludzkości: http://popotopie.blogspot.com/2013/08/interpretacje-satelitarne-coraz-wiecej.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Bardzo daleka przeszłość z

Bardzo daleka przeszłość z ich całkiem innym podejściem do zagadnień duchowości, umysłowości oraz rzeczywistości przedstawia dla badaczy tego tematu nie lada problem. Często nowe odkrycia starożytności stwarzają sytuacje gdzie wielu ludzi reaguje na nie złością, nerwowością ( zwłaszcza gdy się jest wyznawcą historii ewolucyjnej ), lub wpadają w zadumę gdy ich umysł zaczyna doświadczać innego świata, w którym się znalazł. Starożytność jest też często "miejscem" ucieczki przed obecną cywilizacją betonu, stali i bezdusznego pieniądza.

http://popotopie.blogspot.com/2014/02/technologia-kamieniarska-cywilizacji.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Pacal

Miało być o GLIFACH Z AFRYKI.

Miało być o GLIFACH Z AFRYKI. Klikam tu i tam ia to mnie przekierowuje wciaż na to amo: NA GLIFY  a właściwie na RYSUNKI  z  NAZCZA! Nazcza jest w Peru co sie zaraz skwapliwie podaje. Czy Peru jest w Afryce? Czy jest takie drugie Nazcza w Afryce? Pytania retoryczne więc nie proszę o odpowiedź. Komentarz owszem, moze na to być Smile

Portret użytkownika Pacal

Nu ale na i to ani to było

Nu ale na i to ani to było tu. Owszem o indiańskich rysunkach i innych blke ble. A swoją drogą, to nie wiem jak z Tobą, mnie "hebrajskie glify" zajmują wielce. No ale przecież o gustach dyskutować nie będziem?
PS -
szukam mycki co by mi pasowała na głowę: mam nietypowy rozmiar /a pragnę nadążać za  Duchem Czasu Smile

Portret użytkownika Homo sapiens

Cały temat starożytności jest

Cały temat starożytności jest wielce kontrowersyjny, do tego dochodzi budowa obecnej cywilizacji, która myśli albo jej się wydaje (byłoby trafniejszym zwrotem), że jest kimś innym niż naprawdę ! Jak komuś wytłumaczyć skomplikowanie tamtego przedpotopowego świata skoro dzisiejsi ludzi nie wiedzą kim są istoty UFO ? Bo jak komuś wytłumaczyć czym jest świat ducha i duchowy ?
(potomstwo pozostawione na Ziemi ? czy inny nieznany gatunek ludzi ?)

 
Do tego wszystkiego dochodzi własny światopogląd i własne przekonania, w tym często i religijne, a te są sprawą osobistą ? Tamten świat kontaktował się z innymi bytami, i nie zawsze były one neutralne jak dzisiaj się podejrzewa pod wpływem manipulacji czy błędnych teorii.
(Więcej o znaleziskach niezwykłych czaszek tutaj:
 http://popotopie.blogspot.com/2013/06/analiza-anatomiczna-czaszek-nefilim.html
Film właśnie zamieszczony na kanale Briena Foerstera wyjaśniający tajemnice genetyczne tych czaszek (około 3min i 45sek) i wiele innych:
Ancient Elongated Human Skulls Of Peru: At Ideacity 2014 In Tor
 http://www.youtube.com/watch?v=HUng0wLijZY

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika karma

Widzę że ktoś nie potrafi

Widzę że ktoś nie potrafi przyjąć krytyki. Każdy ma prawo dodać komentarz jaki mu się podoba. I ja na przykład nie widzę obraźliwych tekstów ani u "bacy" ani u kogokolwiek kto dodał komentarz tutaj. Jak Ci się coś nie podoba to nie czytasz i tyle. Czy to aż tak trudne? Bo wydaje mi się że nie...

Portret użytkownika MONSTER

Pomijając kwestię "kto"

Pomijając kwestię "kto" zapytam . Czy to zostało stworzone dla potomności czy też miało funkcję użytkowe. Zostało specjalnie pozostawione czy zapomniano tego zatrzeć? Może fale potopu nie zdołały tego zniszczyć?

Strony

Skomentuj