Tajemnicze kule światła zostały zaobserwowane nad Australią

Kategorie: 

Źródło: UFO Today

Obywatel Australii zarejestrował niedawno film dokumentujący niebo nad Sydney. Wyraźnie widać na nim cztery, dynamicznie poruszające się kule światła czyli tak zwane "Orby". Niezidentyfikowane obiekty latające krążyły wokół potężnej chmury burzowej, która gęsto słała na ziemię wyładowania atmosferyczne.

Amatorskie nagranie zostało wykonane 15 grudnia bieżącego roku. Niestety, autor nie zauważył orbów podczas samego nagrywania burzy – o ich istnieniu przekonał się dopiero po zgraniu filmu na dysk komputera i odtworzeniu go w spowolnionym tempie.

Jeśli dokładnie prześledzi się całe nagranie, można zauważyć jak w pewnym momencie dwa z czterech orbów wlatują wprost w chmurę burzową. Internauci snują z tego powodu liczne domysły i spekulują w komentarzach pod filmem – być może nieznane nam obiekty latające starały się w ten sposób pozyskać energię elektryczną, potrzebną im do dalszej podróży? Nie byłby to zresztą pierwszy przypadek gdy obiekty UFO interesowały się chmurami burzowymi! Tego typu obserwacje są poczyniane na całym świecie, a zjawisko z Australii może być jedną z nich.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj