Tajemnicze metalowe skrzynie są wciąż odnajdywane na zachodzie USA

Kategorie: 

Znalezisko na plaży w Oregonie

Pierwszy tajemniczy metalowy przedmiot został odkryty na Zachodnim Wybrzeżu USA w dniu 6 lutego 2012. Od tamtej pory znaleziono kilkanaście tych gadżetów. Co to jest? Nikt tego nie wie.

 

Coś podobnego znajdowano w przeszłości. Na przykład, na wybrzeżu Sri Lanki w latach 1990, w 2004 i 2005.  Za każdym razem nagłe pojawienie się "pudełek" zostało poprzedzone serią doniesień o latających spodkach.

[ibimage==12039==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Tym razem zjawisko pojawiania się metalowych przedmiotów zawitało na plażach w Oregonie, Waszyngtonie i Północnej Kalifornii. Znaleziska spowodowały wielkie zainteresowanie specjalistów z różnych dziedzin, nie tylko Ufologii, jak to bywało wcześniej.

[ibimage==12047==Oryginalny==none==self==null]

Naukowcy próbują znaleźć jakieś napisy lub etykiety, ale bezskutecznie. Mieszkańcy twierdzą, że dzień przed pojawieniem się dziwnych obiektów na niebie obserwowano zagadkowe zjawiska jak jasny blask czy UFO.

[ibimage==12054==Oryginalny==none==self==null]

Oczywiście, lokalna policja z Oregonu, a także policja na Sri Lance kilka lat temu, stwierdziła, że przedmioty znalezione na plażach należały zapewne do jakiegoś kontenerowca. Do tej pory "pudełka", miały wysokość około 60 cm są one całkowicie zamknięte i nie wiadomo, co zawierają.

 

Ponadto pojawiły się informacje, że gdy ktoś zbliżał się do tych metalowych prostopadłościanów to w powietrzu rozchodził się jakiś dźwięk. Dodatkowo jak twierdzą mieszkańcy większość z tych „pudeł” zabrali już „ludzie w białych ciężarówkach”. Tajemnica goni tajemnicę i nie ma nic poza domysłami, co do tego, czym mogą być te tajemnicze znaleziska.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika dream207

Więcej w tym picowania niż

Więcej w tym picowania niż konkretów. Ze zdjęć wynika, że takie "pudła" istnieją. Mogą pełnić taka samą rolę, jak wojskowe zrzuty. W mojej ocenie jeżeli są to nawet "zrzuty" robione przez obcych to muszą mieć bardzo konkretne przeznaczenie. Inaczej coś takiego zupełnie nie ma sensu. Podobnie, jak brak jakiejkolwiek informacji o ich zawartości. Opowiadają bzdury, że nie można tego zabadać, czy otworzyć. Panowie dzisiaj nie istnieje już coś takiego, jak "nie można", kiedy się chce. Nie może tylko ten, co nie ma nic do zaoferowania, a szuka sensacji wokół swojej osoby, czyli - lipa. 

Portret użytkownika Perun7777

To jest materiał nie da się

To jest materiał nie da się tego otwożyć bo w środku jest pełne, a jest to materjał dzwiękowo/kinetyczny, na ziemi nie ma warunków by go stwożyć a to głuwny budulec zbroji odpornej na szerokie spektrum zagrożeń. Gdy coś posiadającego pole mlektromagnetyczne[EMV] wejdzie w EMV tego twożywa to zaczyna się reakcja w której nadmir energi EMV zamieniany jest w energie kinetyczną gdy do materiału zbliża się człowiek to słyszy dzwięk ale gdy leci pocisk to zanim udeży w materiał to ten emituje przeciw fale udeżeniową o kturą pocisk sie rozbija to jest właśnie pole siłowe najczęściej pociski rozbijaja się 6-8 cm przed powieżchnią materiału, zbroja nie wytwoży wystarczająco mocnego pola w przypadku kamieni, strzał, mieczy, noży bo nie osiągną one wystarczającej prędkości by wytwożyc wystarczająco silne pole ale zarczyma każdą kule, rakiete i chroni też przed promieniowaniem, falą udeżeniową itp. nie zatrzyma też np. elektronów ale osoba "strzelająca iskrą" (popierwsze trzeba trafić) napewno pochwili zwijała by sie z bulu bo cewki wytważające iskty wytważają też silne EMV. Tego materiału rzadko urzywa się na zbroje dla ludzi a częściej dla pojazdów. Ma jeszcze jedną ciekawą właściwość bo gdy przepływa przez nią nawet słaby prąd to staje się lżejsza ale gdy silny to rozgżewa się i traci właściwości (podobno wybuchowo co jest dodatkową zaletą przy zastosowaniach militarnych).

Portret użytkownika inka

często inteligentne osoby,

często inteligentne osoby, posiadające szeroką wiedzę z nauk ścisłych, są dyslektykami. Owszem, ciężko czyta się tekst z błędami, ale postaraj się wniknąć w temat, a nie w wygląd wyypowiedzi Smile

Strony

Skomentuj