Tajemnicze metalowe skrzynie są wciąż odnajdywane na zachodzie USA

Kategorie: 

Znalezisko na plaży w Oregonie

Pierwszy tajemniczy metalowy przedmiot został odkryty na Zachodnim Wybrzeżu USA w dniu 6 lutego 2012. Od tamtej pory znaleziono kilkanaście tych gadżetów. Co to jest? Nikt tego nie wie.

 

Coś podobnego znajdowano w przeszłości. Na przykład, na wybrzeżu Sri Lanki w latach 1990, w 2004 i 2005.  Za każdym razem nagłe pojawienie się "pudełek" zostało poprzedzone serią doniesień o latających spodkach.

Tym razem zjawisko pojawiania się metalowych przedmiotów zawitało na plażach w Oregonie, Waszyngtonie i Północnej Kalifornii. Znaleziska spowodowały wielkie zainteresowanie specjalistów z różnych dziedzin, nie tylko Ufologii, jak to bywało wcześniej.

Naukowcy próbują znaleźć jakieś napisy lub etykiety, ale bezskutecznie. Mieszkańcy twierdzą, że dzień przed pojawieniem się dziwnych obiektów na niebie obserwowano zagadkowe zjawiska jak jasny blask czy UFO.

Oczywiście, lokalna policja z Oregonu, a także policja na Sri Lance kilka lat temu, stwierdziła, że przedmioty znalezione na plażach należały zapewne do jakiegoś kontenerowca. Do tej pory "pudełka", miały wysokość około 60 cm są one całkowicie zamknięte i nie wiadomo, co zawierają.

 

Ponadto pojawiły się informacje, że gdy ktoś zbliżał się do tych metalowych prostopadłościanów to w powietrzu rozchodził się jakiś dźwięk. Dodatkowo jak twierdzą mieszkańcy większość z tych „pudeł” zabrali już „ludzie w białych ciężarówkach”. Tajemnica goni tajemnicę i nie ma nic poza domysłami, co do tego, czym mogą być te tajemnicze znaleziska.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika dream207

Więcej w tym picowania niż

Więcej w tym picowania niż konkretów. Ze zdjęć wynika, że takie "pudła" istnieją. Mogą pełnić taka samą rolę, jak wojskowe zrzuty. W mojej ocenie jeżeli są to nawet "zrzuty" robione przez obcych to muszą mieć bardzo konkretne przeznaczenie. Inaczej coś takiego zupełnie nie ma sensu. Podobnie, jak brak jakiejkolwiek informacji o ich zawartości. Opowiadają bzdury, że nie można tego zabadać, czy otworzyć. Panowie dzisiaj nie istnieje już coś takiego, jak "nie można", kiedy się chce. Nie może tylko ten, co nie ma nic do zaoferowania, a szuka sensacji wokół swojej osoby, czyli - lipa. 

Portret użytkownika Perun7777

To jest materiał nie da się

To jest materiał nie da się tego otwożyć bo w środku jest pełne, a jest to materjał dzwiękowo/kinetyczny, na ziemi nie ma warunków by go stwożyć a to głuwny budulec zbroji odpornej na szerokie spektrum zagrożeń. Gdy coś posiadającego pole mlektromagnetyczne[EMV] wejdzie w EMV tego twożywa to zaczyna się reakcja w której nadmir energi EMV zamieniany jest w energie kinetyczną gdy do materiału zbliża się człowiek to słyszy dzwięk ale gdy leci pocisk to zanim udeży w materiał to ten emituje przeciw fale udeżeniową o kturą pocisk sie rozbija to jest właśnie pole siłowe najczęściej pociski rozbijaja się 6-8 cm przed powieżchnią materiału, zbroja nie wytwoży wystarczająco mocnego pola w przypadku kamieni, strzał, mieczy, noży bo nie osiągną one wystarczającej prędkości by wytwożyc wystarczająco silne pole ale zarczyma każdą kule, rakiete i chroni też przed promieniowaniem, falą udeżeniową itp. nie zatrzyma też np. elektronów ale osoba "strzelająca iskrą" (popierwsze trzeba trafić) napewno pochwili zwijała by sie z bulu bo cewki wytważające iskty wytważają też silne EMV. Tego materiału rzadko urzywa się na zbroje dla ludzi a częściej dla pojazdów. Ma jeszcze jedną ciekawą właściwość bo gdy przepływa przez nią nawet słaby prąd to staje się lżejsza ale gdy silny to rozgżewa się i traci właściwości (podobno wybuchowo co jest dodatkową zaletą przy zastosowaniach militarnych).

Portret użytkownika inka

często inteligentne osoby,

często inteligentne osoby, posiadające szeroką wiedzę z nauk ścisłych, są dyslektykami. Owszem, ciężko czyta się tekst z błędami, ale postaraj się wniknąć w temat, a nie w wygląd wyypowiedzi Smile

Portret użytkownika dąb

To bardzo

To bardzo zastanawiającenajpierw pojawia się UFO a potem w tym miejscu jest skrzynia. Myślę , że powinni zająć się tym biolodzy bo dla mnie to jest po prostu zrobiona  kupa przez UFO. Nasza kupa wydaje zapach ich zaś dźwięki. Są rzeczy na niebie i na ziemi które nie śniły się fizjologom. Skoro wcześniej zajmowali się tymi sprawami rzekomo pasjonaci UFO to by nawet jednej nie zabrali i nie próbowali otworzyć palnikiem? O wynikach już by wszyscy zainteresowani wiedzieli czy da się otworzyć palnikiem (czy coś jest w środku) czy też nie da się otworzyć (bo jest to super stal).  Jednym słowem to niespójna informacja.

Portret użytkownika menix

USA współpracuje z aliens ,i

USA współpracuje z aliens ,i mają scisły program depopulacji ludzkosci do 2016 roku,nie jest to jedyna jawna zagadka której łatwo sie domyslić jakie przyniesie skutki.Spójrzcie w temat robotów ,czasy z fimu terminator sa wdrazane w zycie obudzcie sie to nie teoria spiskowa to fakty.Mysle ze to materiał nie ziemski bardzo wytrzymały do produkcji robotów i ich pancerzy których nie bedzie mozna przebić unicestwić żadną bronią .NA stan dzisiejszy tak to widze stąd widoczne przez swiadków ufo podrzucający materiał. 

Portret użytkownika oswiecony

a czy w tej powalonej ameryce

a czy w tej powalonej ameryce nie maja porzadnych kamer tak sie szczyca technologia a  jakosciowej fotki nie umia wykonac by cos bardziej szczegulowego bylo widac w tych skrzyniach  i skad wiadomo ze to metalowe po rozmazanych pikselach  taka skrzynia jesli to skrzynia jak by spadla zwysokosci to takie drzweko by wbila w ziemie a jesli bywalilo je moze to raczej wydaje mi sie ze pod ciezarem by zatonely takie moje zdanie

Portret użytkownika Gumczas

czemu zdjęcią są tak

czemu zdjęcią są tak tragicznej jakości ?Dwa pierwsze zdjęcia jak by z filmu bardzo kompresowanego. Jakaś lipa i tyle. Nigdzie w nediach nie mówią o tym... czemu? bo to dziwne ? czy co ?

Portret użytkownika Rav

Z tymi skrzyniami to jakiś

Z tymi skrzyniami to jakiś totalny fake! Wystarczy popatrzeć na zdięcia jakiej są średniowiecznej jakości. Ja swoją komórką porobiłbym milion razy lepsze niz tu pokazane...i to ma być dowód? I druga smieszna rzecz - tyle ludzi widziało i znalazło te skrzynie i jakoś nikt rzadnej nie przetransportował na chatę i nie otworzył...dobre, już w to wierzę! Biggrin Takie bujdy, to można opowiadać tylko przedszkolakom...

Portret użytkownika lahud

Przeciez to Monolity z Odysei

Przeciez to Monolity z Odysei Kosmicznej i nawet brzęczą tak samo!  (AC Clark był kosmitą).
PS
Skoro dały się zabrać ludziom w białych ciężarówkach, tzn że dżwięk nie jest groźny i polacam każdemu znalazcy wpierw potraktować je łomem a dopiero potem uciekać i wzywać policję.
 
Ja zawsze tak robię - jak znajdę skrzynię, to najpierw walę łomem, potem opróżniam , a potem uciekam. Policji już nie wzywam, niech zami zapracują na chleb  Smile
 

Portret użytkownika urke67

to nikt z cywili

to nikt z cywili majsterkowiczów takiej skrzynki nie otworzył w zaciszu domowego garażu? jak by u mnie na plaży takie coś się pojawiło to niewiem co by mnie powstrzymało ale flex albo palniczek i ciekawość zaspokojona choćby ostatnia miała być Smile

Portret użytkownika qqwwee

Tak,wszystkie wiadomości od

Tak,wszystkie wiadomości od Galaktycznej Federacji się sprawdzają.W channelingach mówili że będą się pojawiać nad miejscami takimi jak wulkany czy plaże a także bazy wojskowe po to aby jak najmocniej zminimalizować niepotrzebne skutki takie właśnie jak wybuchy wulkanów,unieszkodliwiająć bronie jądrowe czy (moim zdaniem) zabezpieczając takie wybrzeże takimi skrzyniami przed tsunami lub czymś podobnym.

Bądzmy przygotowani bo czas ich ujawnienia jest naprawdę bliski...

Skomentuj