Tajemnicze odliczanie na stronie internetowej kojarzonej z Illuminatami

Kategorie: 

Źródło: www.illuminatiorder.info

Jakiś czas temu internauci wyśledzili witrynę internetową http://www.illuminati.org/ , która tylko pozornie przedstawia czarne tło. W lewym górnym rogu znajduje się bowiem aplet javascript odliczający czas. Oczywiście od razu pojawiło się oczywiste pytanie, co nastąpi za niecałe cztery dni ?

 

Nie ma możliwości, aby odpowiedzieć na to pytanie w sposób wyczerpujący. Nie wiadomo nawet czy wspomniana witryna nie jest w istocie jakimś internetowym żartem.

 

Analiza kodu źródłowego strony wskazuje na bardzo prostą budowę. Licznik jest ukryty w prosty sposób, po prostu jest czarny jak tło. Można go zobaczyć zaznaczając fragment strony, wtedy powinien się zrobić widoczny.

 

Internauci wskazali na inne podobne witryn takie jak http://www.illuminatiorder.info/ wszystko wskazuje na to, że witryna ta została stworzona przez tego samego programistę. Charakterystyczne jest tutaj stosowanie podobnych technik internetowych a zwłaszcza javascriptów. Nagłówki sugerują, że witryny należą do tajemniczego bawarskiego zakonu Iluminatów. Na stronie http://www.illuminatiorder.info/pass-e.html znajduje się strefa logowania a hasłem jest najwyraźniej odpowiedź na zagadkę: "Co mówi jednym głosem, chodzi na czterech stopach rano, na dwóch w południe i na trzech wieczorem?" Jeśli znasz odpowiedź na tą zagadkę prawdopodobnie będziesz w stanie wejść na tą stronę.

Dzisiaj tj. w sobotę 3 grudnia 2011 roku o 14:43 zegar na illuminati.org pokazywał 3 dni i 23 godziny do tego czegoś. Tym może być praktycznie wszystko. Może to być data jakiegoś spotkania w umówionym miejscu. Może to być informacja o tym, że nadchodzi jakieś wydarzenie, które w skutkach będzie tak doniosłe, że Zakon Illuminati stosuje internet do porozumiewania się z wtajemniczonymi. Może to być również odliczanie przed startem witryny, tylko zwykle nie robi się tego za pomocą czarnej czcionki i czarnego tła.

 

Nie wolno też wykluczyć, że jest to jakieś internetowe oszustwo mające na celu zasiać niepokój niektórych osób. Nie wolno wykluczać takiej możliwości.

 

Już wkrótce przekonamy się czy odliczanie faktycznie skończy się czymś zauważalnym czy też nie, powinniśmy to wiedzieć za około 95 godzin.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika williams james

lubimy mówić światu, MOJE

lubimy mówić światu, MOJE ŚWIADECTWO, chcę szybko powiedzieć, jak moje życie zmieniło się na lepsze, (william james) nazywam się i mieszkam w Kalifornii w USA. Cierpiałem do tego stopnia, że prawie popełniłem samobójstwo, ale miałem na myśli przyjaciela, który wprowadził mnie do tej wspaniałej grupy ILLUMINATI. Zostałem zainicjowany i na wstępie dawałem 2 000 000 USD i od tego czasu zostałem milionerem, a także dawałem nowy samochód i dom. Tak wiele korzyści, jakie otrzymałem, kiedy dołączyłem, a moja praca na osiedlu polega tylko na przedstawianiu nowych członków. Więc proszę, jeśli chcesz być bogaty / bogaty i chroniony, błagam cię o dołączenie do dzielnicy. Aby zostać członkiem, wyślij e-mail ... powerilluminati582 @ gmail.com lub zadzwoń / tekst / numer WhatsApp pod numer +1 (979) 4593235

Portret użytkownika Idiotologia

Kolejne d.ebil.ne odliczanie

Kolejne d.ebil.ne odliczanie,takie jak te w którym Obama miał udostępnić raporty o UFO i publicznie oświadczyć ze istnieje. haha większość na stronie to  zbiór paranoidalnych materiałów.Wiecznie jakieś domysły,zdjęcia robione nokia 3310 a najlepsze jest to ze osoby z 'płaskim' myśleniem w to wierzą.

Portret użytkownika tropiciel cieni

        FIRST CASTLE HAS

    FIRST CASTLE HAS FALLEN!Darkness is knocking the door!... We are still sleeping!? Final countdown is in progress. We still have the power to defeat the darkness, otherwise "brothers of the cosmos" will reborn. The last candle is dying. Only the illuminated ones will understand the last secret!_ v a _ t _ _ s _ _ i _ _ _ mf _ _ a _ _ n _ _ i _ _ _ i _ _ _ _znaczy to tyle co:PIERWSZY ZAMEK UPADL!Ciemnosc puka do drzwi!... My ciagle spimy? Finalowe odliczaniejest w trakcie. My jeszcze mamy ta sile by pokonac ta ciemnosc, w przeciwnym razie "bracia z kosmosu" sie odrodza. Ostatnia swieca przygasa. Tylko oswieceni zrozumieja ostatnia tajemnice! Jak dla mnie - jest to bardzo niepokojace. 

Portret użytkownika pawlo

http://www.illuminatiorder.in

http://www.illuminatiorder.info/krad/d-ahcocariv.htm#   przetumaczony tekst z tej stronyOd czasu przed Inków w ich królestwach doszedł do władzy, Indianie powiedzieć następującą historię:Dawno nie widziałem ludzi, niedz Wiele modlitwy i śluby zostały skierowane do bogów, gdzie prosili, że odbijają światło znikło. Następnie powstały z wyspy Titicaca, który znajduje się w duże jezioro w prowincji Colla, słońce w całej swej chwale i wszyscy byli pełni radości.A potem pojawiła się, jak mówią, biały człowiek dużej postury, którego wygląd i charakter wywołał najwyższy podziw. I ten człowiek miał nadprzyrodzone moce, ponieważ zrobił gór do nizin i równin do wysokich gór, i on też wypływa z naturalnego źródła rocka.Gdy zobaczyli jego mocy, nazwali go "twórcą i źródłem wszystkich rzeczy" i "ojcem słońca". Oprócz tych cudów jest więc wydany, występował jeszcze większe, ponieważ nazwał ludzi i zwierząt do życia. Jednym słowem pochodzi z jego strony wielkie korzyści. I wziął sobie drogę na północ i pracował tam, gdzie udał się, jak cuda. Ale potem widzieliśmy go ponownie.Mówi się, że uczył ludzi, jak żyć: że mówił łagodnie i czule do nich i dał im być dobrym wyrządzenia szkód lub ktoś niedogodności, ale nawzajem się miłować i być miłosiernym dla wszystkich.Przeważnie nazywano go Tiki-Viracocha, ale był w prowincji Colla Tyapaca; w innych częściach Arnauan kraju."Szacunek między ludźmi, między zmarłymi i ocalałych i dla środowiska"- Były przykazań Boga Stwórcy Viracocha, bóg stwórca w ludzkiej postaci.

Portret użytkownika brofce

Odliczanie na stronie

Odliczanie na stronie iluminatów dobiegło końca o godz. 14:00 czasu polskiego.Wtedy pojawiło się w miejsce zegara "this is not our destiny".To normalnie jakaś lipa jest te strony.

Portret użytkownika julka

WAKE UP HUMAN RACE. Obudzić

WAKE UP HUMAN RACE. Obudzić ludzką rasę.Ten tytuł i następny tekst moim zdaniem nie budzi trwogi.Zegar odliczający czas jest po to żeby ludzie się przestraszyli i dostrzegli zło tego świata.Ale może się mylę.

Strony

Skomentuj