Tajemnicze problemy z sondą niedaleko planety karłowatej Ceres

Kategorie: 

NASA

Regularnie występujące błędy przy transmisjach z ISS, często są traktowane jako próba ukrycia jakiejś niewygodnej obserwacji. NASA zawsze odpiera te zarzuty tłumacząc się różnego rodzaju usterkami i podobnie zdarzyło się przed kilkunastoma dniami, gdy sonda niedaleko planety karłowatej Ceres, w trakcie schodzenia na niższą orbitę... nagle przestała nadawać.
 
Po kilku dniach wyjaśnień ze strony NASA i sugerowanym przejściu sondy Dawn do trybu uśpionego sonda ponownie zaczęła funkcjonować. Naukowcy niemalże tego samego dnia ogłosili również swoją nową teorię na temat świateł z planety Ceres. Wiadomo już, że nie są one złożone z lodu, kolejna teoria jest jednak jeszcze dziwniejsza ponieważ mają one się składać z soli o wysokim albedo (stopniu odbicia światła).
[ibimage==24994==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]
Drużyna naukowców odpowiedzialnych za badanie danych wygłaszając tego typu teorie wstępnie odrzuciła możliwość występowania na Ceresie wody. Co ciekawe sonda Dawn od 30 czerwca nadal pozostała na tej samej orbicie i krąży po niej po dziś dziej. Naukowcy rzekomo potrzebują uzyskać nowe dane aby zrozumieć charakter usterki i zaktualizować plan lotu.
 
Niemalże od razu teoretycy spiskowi zaczęli sobie zadawać pytanie: Co takiego NASA odkryło na Ceresie, że zaimprowizowaliby nawet usterkę własnej sondy? Niektórzy sugerują, że na Ceresie rzeczywiście odnaleziono wodę i to nie jedynie w postaci gór ale i nawet w stanie ciekłym. Inni konstruują już nieco bardziej złożone obrazy, ale zgodność występuje przynajmniej w jednej kwestii. Na planecie karłowatej Ceres odnaleziono coś co nie miało prawa tam być.
 
 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

Blokowanie postępu moralności

Blokowanie postępu moralności i rozwoju religii na Ziemi:
       Kolejnym dowodem na okupację Ziemi przez moralnie zdegenerowanych UFOnautów jest fakt nieustannego blokowania na Ziemi usprawniania religii, postępu wiedzy o Bogu, oraz rozwoju moralnego ludzi. Gdyby blokowanie to nie miało miejsca, nie byłoby możliwym iż np. przysłowia z czasów Rzymu ciągle są aktualne dzisiaj, zaś nasze główne religie nie uległy ulepszeniu przez ostatnie 2000 lat. Nie byłoby też możliwym, że praktycznie każdy nowy kult na Ziemi zostaje wypaczony i popełnia jakieś odrażające przestepstwa, zaś publiczne modlitwy w ostatnich czasach kończą się przegranymi rozprawami sądowymi wytaczanymi przeciwko tym co modlitwy te organizują (patrz artykuł "Costly fight in the name of Jesus" ze strony B2 wydania nowozelandzkiej gazety The Dominion Post datowanego w Tuesday, August 16, 2005). Nie zaistniałyby też owe zawzięte, wściekłe i nieustanne ataki na moralny i pokojowy totalizm który nic złego nikomu nie uczynił.
http://www.totalizm.pl/evidence_pl.htm

Portret użytkownika Q...

Proszę bardzo... otoczka

Proszę bardzo... otoczka plazmowa wokół "układu" Plutona. Nadal uważacie że przeskok ładunku statycznego resetujący nieprzygotowane na taką ewentualność sondy kosmiczne jest niemożliwy?.  http://pluto.jhuapl.edu/News-Center/News-Article.php?page=20150717-2  Na obecną chwilę oficjalna wersja wydarzeń podaje że przejście ,,New Horizons" w stan czuwania nastąpiło wskutek przeładowania komputera pokładowego nadmiarem poleceń z Ziemi.
Gdy ją wystrzelono nikt nie miał pojęcia że sonda kosmiczna może zostać trafiona ładunkiem elektrycznym w  środowisku tak mocno rozrzedzonego, zjonizowanego gazu jak to się stało min. z sondą ,,Cassini".

Portret użytkownika Maribas

Witam.To nic innego jak

Witam.To nic innego jak sztuczki takiej instytucji jak NASA sami wyłączają sondę a późnie ją włączją a po nadto sciemniają na jakieś tajemnicze ingerencje w działanie sondy.
Pozdrawiam
Marian

Portret użytkownika Homo sapiens

NASA improwizuje wiele

NASA improwizuje wiele rzeczy, zresztą między innymi jest po to powołana.  Proponuję zapoznać się z 5 minutowym filmikiem, w którym znajdą państwo informacje dlaczego starożytne artefakty zaginionych cywilizacji (przedpotopowych), a także szkielety lub resztki gigantów są skrywane przez światowe elity. Dodatkowo przedstawia się tam cenne uwagi na temat sytuacji społeczeństw, jak są manipulowane, dlaczego spora ich część jest zadłużana, te skryte i celowe działania mają jeden cel, jaki ? Wystarczy obejrzeć kilkanaście sekund tego materiału.
O co im chodzi ?
https://www.youtube.com/watch?v=_ZxA9sEOXDo

Obecne elity NWO już tak są silne, że Grecja poddała się ich dyktatowi, media odtrąbiły "SUKCES", a Niemcy-Merkel ogłosiła zadowolenie ! Grecja dzisiejsza to kraj uwikłany i bezwolny całkowicie, gdzie jego greckojęzyczni politycy oddali cały kraj w ich władanie.
A w Polsce ?
[...]gdy się wezmie pod uwagę działalność wspomnianej demonicznej partii obywatelskiej, stwarzającej dogodne warunki pasożytom energetycznym, fakt taki by nie dziwił. Stąd ruch na rzecz intronizacji Chrystusa na Króla Polski wpłynął by z pewnością na działalność ufonautów oraz organizacji pomocniczych wysysu energetycznego (banksterskich). Z czasem można by proceder taki ukrócić do minimum. Ceremonia zasadniczo składa się z dwóch części: z aktu ustanowienia króla oraz z aktu oddania się pod jego władzę, co dało by z pewnością efekt zbawienny.[...]
http://popotopie.blogspot.com/2015/06/implant-pamieciowy-coraz-bardziej.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pasjonat

Przestań juz wklejac tego

Przestań juz wklejac tego podegzaltowanego kleche napecznialego od zycia w ubóstwie, nie ma tam slowem niczego o reptilianach jest gadka z ambony przeniesiona do tv czyli swiatopoglad czlowieka ktory zatrzymal sie w 1908 roku. Wydostaja sie na swiatlo dzienne rozne wiele wazniejsze sprawy ale 12 m szkielet lezy bezpieczny pewnie na dnie lochow w Watykanie. bycz plyzzz...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pati

cerez pewnie byl księżycem

cerez pewnie byl księżycem planety która dawno temu tam krążyła, odkryli ślady cywilizacji istniejącej tysiące lat temu, naszej cywilizacji , śladów tych jest w układnie słonecznym cała masa. Pytanie tylko brzmi-dlaczego dawno temu nasza cywilizacja została zniszczona.

Portret użytkownika Max87

Być może w wyniku wojny

Być może w wyniku wojny nuklearnej na Marsie, być może to własnie Mars był nasza planeta matką ... i na obecna chwile nie wiemy jaki moglismy posiadac stopein zaawansowania technologicznego. Kolejna ciekawa kwestia czym tak naprawde są piramidy 

Strony

Skomentuj