Tajemnicze problemy z sondą niedaleko planety karłowatej Ceres

Kategorie: 

NASA

Regularnie występujące błędy przy transmisjach z ISS, często są traktowane jako próba ukrycia jakiejś niewygodnej obserwacji. NASA zawsze odpiera te zarzuty tłumacząc się różnego rodzaju usterkami i podobnie zdarzyło się przed kilkunastoma dniami, gdy sonda niedaleko planety karłowatej Ceres, w trakcie schodzenia na niższą orbitę... nagle przestała nadawać.
 
Po kilku dniach wyjaśnień ze strony NASA i sugerowanym przejściu sondy Dawn do trybu uśpionego sonda ponownie zaczęła funkcjonować. Naukowcy niemalże tego samego dnia ogłosili również swoją nową teorię na temat świateł z planety Ceres. Wiadomo już, że nie są one złożone z lodu, kolejna teoria jest jednak jeszcze dziwniejsza ponieważ mają one się składać z soli o wysokim albedo (stopniu odbicia światła).

Drużyna naukowców odpowiedzialnych za badanie danych wygłaszając tego typu teorie wstępnie odrzuciła możliwość występowania na Ceresie wody. Co ciekawe sonda Dawn od 30 czerwca nadal pozostała na tej samej orbicie i krąży po niej po dziś dziej. Naukowcy rzekomo potrzebują uzyskać nowe dane aby zrozumieć charakter usterki i zaktualizować plan lotu.
 
Niemalże od razu teoretycy spiskowi zaczęli sobie zadawać pytanie: Co takiego NASA odkryło na Ceresie, że zaimprowizowaliby nawet usterkę własnej sondy? Niektórzy sugerują, że na Ceresie rzeczywiście odnaleziono wodę i to nie jedynie w postaci gór ale i nawet w stanie ciekłym. Inni konstruują już nieco bardziej złożone obrazy, ale zgodność występuje przynajmniej w jednej kwestii. Na planecie karłowatej Ceres odnaleziono coś co nie miało prawa tam być.
 
 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

Blokowanie postępu moralności

Blokowanie postępu moralności i rozwoju religii na Ziemi:
       Kolejnym dowodem na okupację Ziemi przez moralnie zdegenerowanych UFOnautów jest fakt nieustannego blokowania na Ziemi usprawniania religii, postępu wiedzy o Bogu, oraz rozwoju moralnego ludzi. Gdyby blokowanie to nie miało miejsca, nie byłoby możliwym iż np. przysłowia z czasów Rzymu ciągle są aktualne dzisiaj, zaś nasze główne religie nie uległy ulepszeniu przez ostatnie 2000 lat. Nie byłoby też możliwym, że praktycznie każdy nowy kult na Ziemi zostaje wypaczony i popełnia jakieś odrażające przestepstwa, zaś publiczne modlitwy w ostatnich czasach kończą się przegranymi rozprawami sądowymi wytaczanymi przeciwko tym co modlitwy te organizują (patrz artykuł "Costly fight in the name of Jesus" ze strony B2 wydania nowozelandzkiej gazety The Dominion Post datowanego w Tuesday, August 16, 2005). Nie zaistniałyby też owe zawzięte, wściekłe i nieustanne ataki na moralny i pokojowy totalizm który nic złego nikomu nie uczynił.
http://www.totalizm.pl/evidence_pl.htm

Portret użytkownika Q...

Proszę bardzo... otoczka

Proszę bardzo... otoczka plazmowa wokół "układu" Plutona. Nadal uważacie że przeskok ładunku statycznego resetujący nieprzygotowane na taką ewentualność sondy kosmiczne jest niemożliwy?.  http://pluto.jhuapl.edu/News-Center/News-Article.php?page=20150717-2  Na obecną chwilę oficjalna wersja wydarzeń podaje że przejście ,,New Horizons" w stan czuwania nastąpiło wskutek przeładowania komputera pokładowego nadmiarem poleceń z Ziemi.
Gdy ją wystrzelono nikt nie miał pojęcia że sonda kosmiczna może zostać trafiona ładunkiem elektrycznym w  środowisku tak mocno rozrzedzonego, zjonizowanego gazu jak to się stało min. z sondą ,,Cassini".

Portret użytkownika Maribas

Witam.To nic innego jak

Witam.To nic innego jak sztuczki takiej instytucji jak NASA sami wyłączają sondę a późnie ją włączją a po nadto sciemniają na jakieś tajemnicze ingerencje w działanie sondy.
Pozdrawiam
Marian

Portret użytkownika Homo sapiens

NASA improwizuje wiele

NASA improwizuje wiele rzeczy, zresztą między innymi jest po to powołana.  Proponuję zapoznać się z 5 minutowym filmikiem, w którym znajdą państwo informacje dlaczego starożytne artefakty zaginionych cywilizacji (przedpotopowych), a także szkielety lub resztki gigantów są skrywane przez światowe elity. Dodatkowo przedstawia się tam cenne uwagi na temat sytuacji społeczeństw, jak są manipulowane, dlaczego spora ich część jest zadłużana, te skryte i celowe działania mają jeden cel, jaki ? Wystarczy obejrzeć kilkanaście sekund tego materiału.
O co im chodzi ?
https://www.youtube.com/watch?v=_ZxA9sEOXDo

Obecne elity NWO już tak są silne, że Grecja poddała się ich dyktatowi, media odtrąbiły "SUKCES", a Niemcy-Merkel ogłosiła zadowolenie ! Grecja dzisiejsza to kraj uwikłany i bezwolny całkowicie, gdzie jego greckojęzyczni politycy oddali cały kraj w ich władanie.
A w Polsce ?
[...]gdy się wezmie pod uwagę działalność wspomnianej demonicznej partii obywatelskiej, stwarzającej dogodne warunki pasożytom energetycznym, fakt taki by nie dziwił. Stąd ruch na rzecz intronizacji Chrystusa na Króla Polski wpłynął by z pewnością na działalność ufonautów oraz organizacji pomocniczych wysysu energetycznego (banksterskich). Z czasem można by proceder taki ukrócić do minimum. Ceremonia zasadniczo składa się z dwóch części: z aktu ustanowienia króla oraz z aktu oddania się pod jego władzę, co dało by z pewnością efekt zbawienny.[...]
http://popotopie.blogspot.com/2015/06/implant-pamieciowy-coraz-bardziej.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika pasjonat

Przestań juz wklejac tego

Przestań juz wklejac tego podegzaltowanego kleche napecznialego od zycia w ubóstwie, nie ma tam slowem niczego o reptilianach jest gadka z ambony przeniesiona do tv czyli swiatopoglad czlowieka ktory zatrzymal sie w 1908 roku. Wydostaja sie na swiatlo dzienne rozne wiele wazniejsze sprawy ale 12 m szkielet lezy bezpieczny pewnie na dnie lochow w Watykanie. bycz plyzzz...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pati

cerez pewnie byl księżycem

cerez pewnie byl księżycem planety która dawno temu tam krążyła, odkryli ślady cywilizacji istniejącej tysiące lat temu, naszej cywilizacji , śladów tych jest w układnie słonecznym cała masa. Pytanie tylko brzmi-dlaczego dawno temu nasza cywilizacja została zniszczona.

Portret użytkownika Max87

Być może w wyniku wojny

Być może w wyniku wojny nuklearnej na Marsie, być może to własnie Mars był nasza planeta matką ... i na obecna chwile nie wiemy jaki moglismy posiadac stopein zaawansowania technologicznego. Kolejna ciekawa kwestia czym tak naprawde są piramidy 

Portret użytkownika jonnya

Powtarzam to już wiele razy.

Powtarzam to już wiele razy. NASA nie jest organizacją międzynarodową czy pożytku publicznego tylko agencją rządową USA. Inwestują miliardy dolarów w rozwój astronautyki nie po to, żeby dane naukowe otrzymane z misji rozsyłać za darmo po całym świecie. Przecież to oczywiste, że jeśli odkryją coś wartościowego, tajemniczego czy niezwykłego w jakimkolwiek sensie to zatrzymają to dla siebie. Jest to tym bardziej oczywiste wobec nasilającego się wyścigu w kosmos ze strony innych potęg. Na Ceresie coś odkryli. Mleko się wylało więc po podejściu sondy musieli coś więcej opublikować więc być może teraz są ostrożniejsi i nie chcą nic więcej publikować. To normalne i się temu nie dziwmy.

Portret użytkownika benet

Jasne, że NASA jest agencją

Jasne, że NASA jest agencją rządową USA która pochłania miliardy dolarów, ale jak się łupi pół swiata na grube miliardy, to lekką ręką można finansować rózne dziwaczne pomysły i wmówić masie różne dziwaczne rzeczy. Przez te wszystkie lata kasy na rzekomą eksplorację kosmosu poszło tyle, że Obama ze swoją świtą już dawno powinien urlop spędzać na Marsie, tymczasem są coraz wieksze wątpliwości czy tak naprawdę Amerykanie byli na Księżycu.

Portret użytkownika puchacz

Całkowicie się zgadzam, tym

Całkowicie się zgadzam, tym bardziej mogli odkryć "coś więcej", że sondy standardowo są wyposażone w spektrometry rentgenowskie analizujące widma metali. Na Ziemi tak się szuka złoży drogocennych kruszców, może na Ceresie odkryto diamenty? Diamentowa kulka? 

Portret użytkownika pasjonat

Poczytaj no z jakiej

Poczytaj no z jakiej odleglosci dziala spektrometr analizujacy metoda waporyzacji, bo z taka mamy do czynienia badajac sklad skal/planetoid. to nie jest widmo spalanego gazu jak mamy podczas badania np Słońca.

Myślę, więc jestem...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Q...

Jak to "nie bedzie"?. Wszyscy

Jak to "nie bedzie"?. Wszyscy tam bedziemy o ile nie staniemy się pożywką dla lucka i jego watahy, wykorzystujących energię naszych emocji i dusz do umacniania szańców "ich" królestwa.
Kosmos jest, nawet jeśli jest tylko strukturą quasi-holograficzną generowaną przez wysoce wydajną "kartę graficzną" i "wielordzeniowy procesor" o wydajności przekraczającej wielokrotnie to co mogą stworzyć ludzie.
Nie warto dawać się mamić ułudnością Wszechświata. Nie powstał bez przyczyny i niepotrzebnie. Nawet jeśli jest to jakaś symulacja to z naszego punktu widzenia jest ona wysoce realna i nie ma znaczenia jak jest tworzona. Trzeba żyć i nie dać się zbiesić.
Takie proste a jakie trudne!.

Skomentuj