Tajemnicze przesłanie z Nieba - nad Ziemią Świętą pojawił się krzyż

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Tajemniczy krzyż pojawił się nad Ziemią Świętą, czyli konkretnie nad Izraelem. Niektórzy nazwali to wydarzenie „znakiem z nieba”. Obraz został zarejestrowany przez anonima skrywającego się pod pseudonimem Rabbi i opublikowany na kanale o teoriach spiskowych pn. MrMBB333 na YouTube.

 

Na zdjęciu widzimy ciemny krzyż w chmurach z liczbą siedem obok niego. Pod swoim filmem z 8 lutego br. MrMBB333 napisał: „Ludzie wybrali się na wycieczkę kilka dni temu, gdy ktoś zauważył krzyż na niebie i krzyknął:„ Hej, tam jest krzyż na niebie ”.

 

Dla niektórych ludzi to prawdziwy „znak z nieba”.

„Wyszliśmy na wycieczkę z przewodnikiem, gdy ktoś zauważył przymierze z niebem” – napisał MrMBB333 pod video, opublikowanym 8 lutego br. „Mężczyzna odezwał się i powiedział:„ Hej, spójrz, na niebie jest krzyż”. MrMBB333 dodał, że „nie korygował filmu w żaden sposób”.

Rabbi (osoba, która nagrała wideo) wskazuje również, że po lewej stronie krzyża wydaje się być liczba 7.

„A co o tym sądzić? Wielka obserwacja z terenu Ziemi Świętej. Niektórzy mówią, że to znak, że „Jezus wkrótce przyjdzie”.

„Można nawet powiedzieć, że krzyż na niebie jest „znakiem Syna Człowieczego” w niebie” - dodał ktoś inny.
„Nie jestem badaczem Biblii, ale jeśli chodzi o obraz Rabbiego, czy w Biblii nie odnotowano 7 grzechów głównych? Pamiętam niektóre, ale nie wszystkie ”- skomentowała jedna osoba.

Ale wiele osób uważa również, że widok jest niczym więcej niż zwykłym kształtem chmury i zjawisko nie ma żadnego znaczenia.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Krzysiek9

 To najprawdopodobnieh chmura

 To najprawdopodobnieh chmura, ale Jezus wyraźnie powiedział do Faustyny: 

" Napisz to: Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki.

Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, [będą] wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym. "

To będzie tak spektakularne, że każdy nawet niewierzący nie będzie miał wątpliwości o istnieniu Boga, 

Skomentuj