Tajemnicze spirale widziane na całym świecie - portale podprzestrzenne czy awarie rakiet

Kategorie: 

Źródło: Internet

Od kilku lat na całym świecie dochodzi do powstawania dziwnych fenomenów. Na niebie pojawiają się wyraźne spirale, które zadziwiają obserwatorów. Okazuje się, że wyjaśnienie tego fenomenu nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać.

 

Takie dziwne spirale obserwowano już w Izraelu, w Libanie, w Norwegii, w Rosji a ostatnio również w Meksyku. W marcu fenomen taki powstał w stanie Oaxaca. Na dodatek pojawieniu się anomalii towarzyszyła podobna spiralna anomalia radarowa.

 

Tajemnicza spirala wzbudziła zrozumiałe zainteresowanie lokalnych mediów i badaczy zjawisk paranormalnych. Łączą oni pojawienie się fenomenu z aktywnością UFO. Być może jest to forma komunikacji, na przykład tunel podprzestrzenny, albo sposób na porozumienie się z ludzkością przez przedstawicieli innych cywilizacji.

 

Rzucone mediom wyjaśnienia zwykle sprowadzają się do stwierdzania, że spirale to produkt uboczny startu rakiet a ich kształt jest wywołany spadaniem w atmosferze któregoś z jej stopni. Potem jednak Rosjanie sugerowali, że spirala ta może być wywoływana jakąś magnetyczną anomalią. Niestety nie dodają co mogłoby ją spowodować.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Imadlo

Barra masz racje,beda

Barra masz racje,beda hologramy na niebie swietych albo obcych jeden szajs nie dajcie soba manipulowac,technologie maja ze ludziom w pale sie nie miesci.Michael Jakson dzisiaj byl jako hologram trojwymiarowy. W wiadomosciach!

Portret użytkownika barra barra

@IMADŁO. nie do końca

@IMADŁO. nie do końca podzielam myśl, że na niebie zobaczysz świętych. W mojej ocenie ujrzysz statki obcych i nic innego. pseudopapież za często mówi o ochrzczeniu obcych, gdyby się pojawili, więc uznaję to za wskazówkę, bo biznesmeni w długich czarnych i czerwonych "garniturach" są w to bezpośrednio zamieszani.
 
Ponownie obejrzyjecie Oblivion (Niepamięć). Tam jest wiel dat i odpowiedzi, kto jest "obcym". Dla ułatwienia dodam, że ludzie w przyszłości będę mieli dosłownie wyprane mózgi i wryte w nie informacje, iż Ziemię opanowali obcy, którzy tak na prawdę są ludźmi. I przeciw ostatnim ludziom na Ziemi po wielkich kataklizmach i wojnach, będzie zależało nie obcym a robotom przejąć kontrolę nad planetą. Robot z robotem nie wygra, tak jak człowiek z człowiekiem. jednak człowiek z robotem - TAK. Życie na Ziemi obroni się, tylko pozostanie garstka "życia" zarówno fauny jak i flory. Ziemia nigdy nie będzie "informatyczna", co kolwiek to znaczy dla kogoś/czegoś.

Portret użytkownika barra barra

czasami waszych wywodów

czasami waszych wywodów pseudonaukowców nie da się czytać.
Nie da się tego wytłumaczyć? Da się. O odpowiedż proszę zwrócić się do twórców tego "zjawiska".
nie tak dawno na Ziemi były testowane trąby. wkrótce dźwięk z obrazem zostanie połączony. głupi będzie ten, kto uwierzy w cokolwiek co zostanie wyświetlone na niebie. To taka forma mulimedialnej fontanny, która jet już w metropoliach.
PS. sami się uginacie nad idiotyzmami, które wymyślacie, zamiast trzymać sztywno kręgosłup umysłowy. Sami dajecie dowód na to, że nawet świadomych ludzi można manipulować a twórcy tego gówna mają bekę z lemingów.
 
PS. Oby w ten konkretny dzień - kiedy to ujrzycie - wasze nogi nie przestały iść a umysł zajmował się tym o czym myśleliście, zanim to ujrzycie. wówczas plan idiotów się nie powiedzie, bo ludzie nie poddadzą się tym chorym emocjom.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Te spirale to testy pocisków

Te spirale to testy pocisków magnetotorowych.
To jest broń rosyjska, która będzie użyta w najbiższej konfrontacji ze światem Zachodu...
 Uderzenie takiego pocisku w cel powoduje jego zniknięcie. Cel laduje gdzieś w nieznanym punkcie kosmosu i staje sie kosmicznym gruzem.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika robalex

Takie samo wydarzenie miało

Takie samo wydarzenie miało miejsce nad Norwegia w 2009 r.Prawdopodobnie była to nieudana próba wystrzelenia rosyjskiego pocisku >buława> z łodzi podwodnej , pocisk zaczął wirowac i prawdopodobnie stąd taki efekt, rosjanie temu zaprzeczyli jak zwykle , ale i tak nie ma pewności czy to efekt pocisku, czy przyczyny są inne . Jednak kazdy się chyba zgodzi że zobaczenie czegos takiego na własne oczy musiało być niesamowite ,czy to jako anomalia czy jako nieudana próba wystrzelenia pocisku Smile

Portret użytkownika Pacal

Pamiętny nieudany test

Pamiętny nieudany test "Buławy": 10-12-2009. W tabeli dotychczasowych prób "Buława R-30" podaje się że to była awaria silnika "III Stopnia". Podobno tego samego dnia rzeczywiscie widziano tą dziwną "spirralę" a ponadto nad moskiewskim niebem: "Tego samego dnia w którym spirala poszatkowała rosyjską rakietę, drążąc dziurę w jonosferze (co jest sprzeczne z prawami fizyki), nad Moskwą szybował potężny, przypominający piramidę tetrahedron, robiąc sobie kółka nad Kremlem – co pokazano później w rosyjskiej tv. Nikt z mieszkańców Moskwy nie widział pojazdu, oprócz dwójki „przypadkowych” facetów, którzy „przypadkowo” mieli ze sobą kamerę. " - cytat z http://nowaatlantyda.com/2010/02/05/dr-no-i-norweska-spirala-cz-2/.
O wszystkich dotychczasowych eksperymentach z Buławą", to naprosciej, znaleść jest na - http://pl.wikipedia.org/wiki/R-30_Bu%C5%82awa.
Dodam że nad samym ranem dn 10 kwietnia "roku pamiętnego" miałem sen o takiej spirali" i słysząc o nieudanych eksperymentach z "Buławą" sądziłem zę to było całkiem niedawno przed tym wypadkiem, wparę dni wstecz najwyżej. Nie sprawdziłem jak było z tym dokładnie ale po jakimś czasie zorientowałem się ze owszem, prawie w 2010 ponieważ w grudniu 2009 roku ale jednak nie w tym roku w którym ta "spirala" się pojawiła. Zaraz w tym dniu w jakim miałemtern sen, po przenbudzeniu, usłyszałem o Smoleńsku. Z podanej strony na Wikipedii nie wynika ze eksperymenty z "Buławą" mogły być prowadzone w pierwszych 4 miesiacach 2010-go ale może się mylą i ja dlatego też? Moze zrobili coś całkiem potajemnie? Kiedy naprawdę była nad Nowegią ta "spirala" ale w pierwszych miesiacach 2010 roku może? Bo niektórych z doniesień w Internecie a wiec i pod linkami jakie podałem jakoś, przepraszam, nie za wyraźnie to daje się wyczytać. Wszystko co czytam jednak mnie uprewnia /a skądinąd trochę dawno to było/ że jednak to był rok 2009-ty, nadto 9 grudnia. Pozdrawiam Smile

Strony

Skomentuj