Tajemnicze spirale widziane na całym świecie - portale podprzestrzenne czy awarie rakiet

Kategorie: 

Źródło: Internet

Od kilku lat na całym świecie dochodzi do powstawania dziwnych fenomenów. Na niebie pojawiają się wyraźne spirale, które zadziwiają obserwatorów. Okazuje się, że wyjaśnienie tego fenomenu nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać.

 

Takie dziwne spirale obserwowano już w Izraelu, w Libanie, w Norwegii, w Rosji a ostatnio również w Meksyku. W marcu fenomen taki powstał w stanie Oaxaca. Na dodatek pojawieniu się anomalii towarzyszyła podobna spiralna anomalia radarowa.

 

Tajemnicza spirala wzbudziła zrozumiałe zainteresowanie lokalnych mediów i badaczy zjawisk paranormalnych. Łączą oni pojawienie się fenomenu z aktywnością UFO. Być może jest to forma komunikacji, na przykład tunel podprzestrzenny, albo sposób na porozumienie się z ludzkością przez przedstawicieli innych cywilizacji.

 

Rzucone mediom wyjaśnienia zwykle sprowadzają się do stwierdzania, że spirale to produkt uboczny startu rakiet a ich kształt jest wywołany spadaniem w atmosferze któregoś z jej stopni. Potem jednak Rosjanie sugerowali, że spirala ta może być wywoływana jakąś magnetyczną anomalią. Niestety nie dodają co mogłoby ją spowodować.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Imadlo

Barra masz racje,beda

Barra masz racje,beda hologramy na niebie swietych albo obcych jeden szajs nie dajcie soba manipulowac,technologie maja ze ludziom w pale sie nie miesci.Michael Jakson dzisiaj byl jako hologram trojwymiarowy. W wiadomosciach!

Portret użytkownika barra barra

@IMADŁO. nie do końca

@IMADŁO. nie do końca podzielam myśl, że na niebie zobaczysz świętych. W mojej ocenie ujrzysz statki obcych i nic innego. pseudopapież za często mówi o ochrzczeniu obcych, gdyby się pojawili, więc uznaję to za wskazówkę, bo biznesmeni w długich czarnych i czerwonych "garniturach" są w to bezpośrednio zamieszani.
 
Ponownie obejrzyjecie Oblivion (Niepamięć). Tam jest wiel dat i odpowiedzi, kto jest "obcym". Dla ułatwienia dodam, że ludzie w przyszłości będę mieli dosłownie wyprane mózgi i wryte w nie informacje, iż Ziemię opanowali obcy, którzy tak na prawdę są ludźmi. I przeciw ostatnim ludziom na Ziemi po wielkich kataklizmach i wojnach, będzie zależało nie obcym a robotom przejąć kontrolę nad planetą. Robot z robotem nie wygra, tak jak człowiek z człowiekiem. jednak człowiek z robotem - TAK. Życie na Ziemi obroni się, tylko pozostanie garstka "życia" zarówno fauny jak i flory. Ziemia nigdy nie będzie "informatyczna", co kolwiek to znaczy dla kogoś/czegoś.

Portret użytkownika barra barra

czasami waszych wywodów

czasami waszych wywodów pseudonaukowców nie da się czytać.
Nie da się tego wytłumaczyć? Da się. O odpowiedż proszę zwrócić się do twórców tego "zjawiska".
nie tak dawno na Ziemi były testowane trąby. wkrótce dźwięk z obrazem zostanie połączony. głupi będzie ten, kto uwierzy w cokolwiek co zostanie wyświetlone na niebie. To taka forma mulimedialnej fontanny, która jet już w metropoliach.
PS. sami się uginacie nad idiotyzmami, które wymyślacie, zamiast trzymać sztywno kręgosłup umysłowy. Sami dajecie dowód na to, że nawet świadomych ludzi można manipulować a twórcy tego gówna mają bekę z lemingów.
 
PS. Oby w ten konkretny dzień - kiedy to ujrzycie - wasze nogi nie przestały iść a umysł zajmował się tym o czym myśleliście, zanim to ujrzycie. wówczas plan idiotów się nie powiedzie, bo ludzie nie poddadzą się tym chorym emocjom.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Te spirale to testy pocisków

Te spirale to testy pocisków magnetotorowych.
To jest broń rosyjska, która będzie użyta w najbiższej konfrontacji ze światem Zachodu...
 Uderzenie takiego pocisku w cel powoduje jego zniknięcie. Cel laduje gdzieś w nieznanym punkcie kosmosu i staje sie kosmicznym gruzem.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika robalex

Takie samo wydarzenie miało

Takie samo wydarzenie miało miejsce nad Norwegia w 2009 r.Prawdopodobnie była to nieudana próba wystrzelenia rosyjskiego pocisku >buława> z łodzi podwodnej , pocisk zaczął wirowac i prawdopodobnie stąd taki efekt, rosjanie temu zaprzeczyli jak zwykle , ale i tak nie ma pewności czy to efekt pocisku, czy przyczyny są inne . Jednak kazdy się chyba zgodzi że zobaczenie czegos takiego na własne oczy musiało być niesamowite ,czy to jako anomalia czy jako nieudana próba wystrzelenia pocisku Smile

Portret użytkownika Pacal

Pamiętny nieudany test

Pamiętny nieudany test "Buławy": 10-12-2009. W tabeli dotychczasowych prób "Buława R-30" podaje się że to była awaria silnika "III Stopnia". Podobno tego samego dnia rzeczywiscie widziano tą dziwną "spirralę" a ponadto nad moskiewskim niebem: "Tego samego dnia w którym spirala poszatkowała rosyjską rakietę, drążąc dziurę w jonosferze (co jest sprzeczne z prawami fizyki), nad Moskwą szybował potężny, przypominający piramidę tetrahedron, robiąc sobie kółka nad Kremlem – co pokazano później w rosyjskiej tv. Nikt z mieszkańców Moskwy nie widział pojazdu, oprócz dwójki „przypadkowych” facetów, którzy „przypadkowo” mieli ze sobą kamerę. " - cytat z http://nowaatlantyda.com/2010/02/05/dr-no-i-norweska-spirala-cz-2/.
O wszystkich dotychczasowych eksperymentach z Buławą", to naprosciej, znaleść jest na - http://pl.wikipedia.org/wiki/R-30_Bu%C5%82awa.
Dodam że nad samym ranem dn 10 kwietnia "roku pamiętnego" miałem sen o takiej spirali" i słysząc o nieudanych eksperymentach z "Buławą" sądziłem zę to było całkiem niedawno przed tym wypadkiem, wparę dni wstecz najwyżej. Nie sprawdziłem jak było z tym dokładnie ale po jakimś czasie zorientowałem się ze owszem, prawie w 2010 ponieważ w grudniu 2009 roku ale jednak nie w tym roku w którym ta "spirala" się pojawiła. Zaraz w tym dniu w jakim miałemtern sen, po przenbudzeniu, usłyszałem o Smoleńsku. Z podanej strony na Wikipedii nie wynika ze eksperymenty z "Buławą" mogły być prowadzone w pierwszych 4 miesiacach 2010-go ale może się mylą i ja dlatego też? Moze zrobili coś całkiem potajemnie? Kiedy naprawdę była nad Nowegią ta "spirala" ale w pierwszych miesiacach 2010 roku może? Bo niektórych z doniesień w Internecie a wiec i pod linkami jakie podałem jakoś, przepraszam, nie za wyraźnie to daje się wyczytać. Wszystko co czytam jednak mnie uprewnia /a skądinąd trochę dawno to było/ że jednak to był rok 2009-ty, nadto 9 grudnia. Pozdrawiam Smile

Portret użytkownika H.R.

Też tak uważąm. Potem będzie

Też tak uważąm. Potem będzie można zobaczyć i usłyszeć na niebiosach gigantycznego Jezusa przemawiającego "z góry", lub samego Jachwe, albo kosmitów, nauczających ludzkość (w hebru, albo idisz), wszystko zależy od rejonu świata i przekonań. A potem ten "Bóg" ześle na Ziemię NWO, jako największe "jego" dobrodziejstwo. Amen.

Portret użytkownika Homo sapiens

Wszechświat należy do

Wszechświat należy do przyrody, w przyrodzie mamy różne zwierzęta, różne zachowania. Jedne są ponad innymi i je zjadają. Ufo istoty są podejrzane w swoim skrytym dzialaniu ! Częste argumenty jakoby były dobre są po zbadaniu nieprawdziwe. Ufo prowadzi skrytą działalność, a poprzez wpływanie na umysły ludzi na to co mają myśleć o nich ukrywają swoje działania. Chodzi w tym wszystkim by ludzie przestali wierzyć w coś co nie ma żadnego potwierdzenia oprócz słów tzw. kontaktowców ! Kim są kontaktowcy ? To są ludzie będący w psychicznym i duchowym kontakcie z tymi istotami, a jeżeli one są tak potężne to taki kontaktowiec jest zabawką w ich rękach i opowiada to co chcą te istoty byśmy myśleli ! Taki prosty mechanizm znany z dziedziny szpiegoskiej u ludzi zajmujących się wywiadem i technikami psychomanipulacji !!!
Dzieci i mlodzież, ale co najgorsze i badacze ufo łykają wszystkie tzw. przekazy by potem je nagłaśniać i ogłupiać społeczeństwo ! Całe rzesze ufologów propagują wizję istot przylatujących by nas  chronić przed samymi nami ! To jakiś absurd biorąc pod uwagę to co robią te istoty z porwanymi ofiarami ich łapanek !!! To są łapanki, wystarczy przebadać kilka przypadków by się rozeznać w tym co te istoty chcą byśmy myśleli o ich skrytej działalności hybrydalnej ! Te kilka przypadków w których nie ma przymusu jest podejrzanych bo mogą być tylko kolejnym krokiem na drodze uspakajania opinii publicznej spragnionej "dobrych kosmitów" !
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
Jakaś część ufologów staje się z biegiem czasu kontaktowcem ! Każdy ufolog propaguje jakąś ideę na ich temat ! Bez takiej działalności ufologowie w ich środowiskach nie są uważani za "naukowców" muszą więc coś propagować, jakieś pomysły na pochodzenie i ich zamiary, inaczej nie byliby ufologami..., spora część jest w kontakcie z ufo i nie może, ale co gorsza nie chce przyjąć do wiadomości wielu faktów potwierdzających niezwykle podejrzaną działalność tych bytów ! "Podejrzaną" to jest delikatnie mówiąc ! Wielu porwanych do ufo chodzi na sesje psychologiczne by się uwolnić od tych istot ! Co to są za "kosmici" którzy nie pozwalają by się mogli ludzie od nich odczepić !? Co to za napaści na ludzi by ich porwać ?! To co opowiadają ufo entuzjaści pochodzi głównie z przekazów kontaktowców i z wizji ufo jaką w sobie pielęgnują, a to jest głębsza sprawa podejścia psychicznego do tego zagadnienia. Z całym szacunkeim dla elity polskich badaczy tego fenomenu ale jednak część nie opowiada prawdy o tych bytach.
 
To co przedstawił admin jest określane przez wielu badaczy ufo jako portale międzywymiarowe, możliwe że otwierane przez ufo albo przez istoty duchowe będące na Ziemi lecz w innym wymiarze.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika eRHea

Dzoniemolu - mógłbyś zostawić

Dzoniemolu - mógłbyś zostawić dyskusję w spokoju? Wkur... mnie już wycinanie wątków w trakcie dyskusji - bo nie wnosiły nic? A skąd pan, panie moderatorze może wiedzieć, co komu co przyniesie i wniesie? Wycinanie całego postu i zostawianie ramki po nim wygląda jak... cenzura portalu.
Zostawcie forum urzytkownikom, proszę. Nie zrobimy sobie krzywdy wzajemnie, najwyżej pokrzyczymy, wykażemy się kwiecistą mową, soczystym językiem i inwencją słowotwórczą. Każda, nawet najniższych lotów dyskusja jest lepsza od ciszy zamkniętych ust, bo służy wymianie informacji (nawet jeśli dotyczą one naszych matek, ojców, żon, córek, sióstr, worków mosznowych i cycków - NASZYCH).
Mam wrażenie, że na tym portalu królują podwójne standardy - jeśli homo sapiens wkleja swoje wklejki, które do tematu mają sie tak, jak kaczka do lotów kosmicznych - wiszą na forum do usr...nia, mimo, że nie wnoszą nic do tematu. Posty zawierające wulgaryzmy
(jaka różnica czy napiszę KURAW SZAWA ĆAM, k...wa wasza mać, czy kurwa wasza mać- ja roznicy nie widzę - bo chyba te kilka kropek, czy przestawienie liter nie zmieni sensu tej frazy, ale może zmienić jej rozumienie przez moderatorstwo. Sposoby takie są wymyślone, by omijać boty moderatorskie, ale jak widać na moderatorów z naturalną inteligencją też działa - a propos - z inteligencją sztuczną i naturalną jest jak z cyckami - co z tego, że naturalne, jak nie można ich znaleźć? Więc adminie - może wydajniej i taniej będzie zatrudnić boty - one dają sie robić tak samo w konia jak moderatorzy żywi tego portalu, ale są automatyczne)
wiszą na stronie - ale nie wszystkie. I stąd moje pytanie - dlaczego nie wszystkie - nie wszystkie są cenzurowane albo nie wszystkie są publikowane.
 
Czy jest jakiś system określania, kto jest tutaj w jednym a kto w drugim standardzie?

Portret użytkownika John Moll

Nie stosuję podwójnych

Nie stosuję podwójnych standardów i kieruję się tylko poleceniami Admina - mam usuwać wpisy wulgarne, te które obrażają i/lub prowokują drugie osoby i te, które nie są na temat. Wyjątkiem mogą być jakieś interesujące komentarze. Jestem stanowczy ale nie wolno mi oczywiście nadużywać władzy.
 
Teraz nie pamiętam o czym tam wyżej rozmawialiście, ale w zasadzie to wolę za wczasu usuwać komentarze niż miałoby dojść do jakiegoś konfliktu między osobami. Prywatne pogawędki proponuję przenieść np. na czat. Jeśli natomiast ktoś nie zgadza się z tym jak moderuję, to najlepiej napisać od razu do Admina, on decyduje o wszystkim.

Portret użytkownika eRHea

John, co do wulgów -

John, co do wulgów - wulgaryzmy są obecne w naszej mowie i będą, nie usuniemy ich, bo wyrażają emocje a emocji nie usuniemy, chyba, że będziemy żyć w equlibrium, wyrównaniu. jaki więc sens jest wycinać posty z powodu wulgaryzmów.
Co do gróźb pod adresem userów, publikowanych na tym portalu, to wydaje mi się, że powinniście wiedzieć, co z nimi robić. Gdybyście jednak nie wiedzieli - nie możecie ich usuwać, o nie, musicie je zapisać, skopiować, kopię zarchiwizować i zgłosić organom ścigania. Niestety prawo telekomunikacyjne jest tutaj bezwzględne - odpowiedzialność za zgłoszenie ciąży na adminie (jako administratorze danych tele userów). I znów jakiś palant ściąga taki syf na ten portal.
//innemedium.pl/wiadomosc/quo-vadis-czyli-dokad-zmierza#comment-73898
 
I co dalej?
Moim zdaniem "dobrze że mozna już was usuwac bez uszczerbku dla ludzi,mnie nie przestraszysz bo widziałem twoją "piekną"gebę i możemy cię usunąc tak jak twoich koleszków z innych ciał" - mówi dokładnie o usuwaniu Osoby z ciała, czyli pozbawienie życia.
Znów nawiedzony oświecony przyszedł, pogadał a jak gębę na dobre otworzył, to szambem zaleciało. Znów smród będzie.

Portret użytkownika karwo

Od dawna reżimy świata

Od dawna reżimy świata staraja się pokazać ufo w jak najgorszym świetle tak aby ludzie się ich bali, tak aby pomoc nie przyszła z ich strony. Ty natomiast namiętnie Homosapiens poszerzasz te lęki w śród ludzi, działając im na rękę, kompletnie zapominając przecież że są ufo z którymi rządy współpracują i są ufo które chcą nam pomóc. A jak myślisz, którym teraz pomagasz a którym przeszkadzasz?

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Karwo... nie bądź naiwny jak

Karwo... nie bądź naiwny jak dziecko... Gdyby te istoty chciały nam pomóc, to by pomogły setki, czy tysiące lat temu... Twoje przekonanie wynika z lęku, że nikt i nic nie może nam pomóc... To trochę podobne do mojej nadziei, że pomoże nam Putin... UFO to złe i pasozytnicze istoty, które hodują nas niczym mrówki mszyce od czasu, gdy pierwsi ludzie zostali wyrzuceni z Edenu... Odpowiedz sobie na jedno tylko pytanie: co zrobili dotychczas, by zbawic ludzkość? Podaj jeden tylko przykład... Towarzyszyli i wspierali Hitlera, Teraz USA...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Rydwan Rozpusty

"Okazuje się, że wyjaśnienie

"Okazuje się, że wyjaśnienie tego fenomenu nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać."
 
Najwybitniejsi profesorzy, specjaliści od każdego tematu i fachowcy w każdym fachu z forum "innemedium" rozgryźli ten fenomen zanim on się w ogóle pojawił. Miliardy komentarzy pod tym artykułem w którym każdy wyłoży nam swoją teorię na ten temat tym charakterystycznym "jawiemlepiej" tonem pokażą, że dla tutejszych speców nie ma spraw niewyjaśnionych.

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Z tego co nawet pokazali na

Z tego co nawet pokazali na samym filmiku wychodzi na to, że tych zjawisk jest coraz więcej i są coraz krótsze odstępy czasowe między nimi. Skoro tylko w tym roku były już dwa (zarejestrowane, bo może być dużo więcej niesfiilmowanych), to to mówi samo za siebie. Obecna czasoprzestrzeń w której się znajdujemy zaczyna się rozpadać. Coraz więcej w niej dziur. Następuje jej zrównywanie z naturalną kosmiczną czasoprzestrzenią. Mam na myśli naturalną, bo ta obecna w której żyjemy to sztuczny twór zaprojektowany jako więzienie obejmujący całą przestrzeń wewnątrz heliopauzy. I w dodatku jest tak zaprojektowana, że nie da się praktycznie do niej otworzyć portalu i efekty ograniczają się ledwie do takich zjawisk jakie widzimy. Więzienie niemal idealne - umiejscowienie Układu Słonecznego w sztucznym niedostępnym wymiarze. To między innymi dlatego jest tak mało spotkań z kosmitami, bo zwyczajnie nie mogą tu wlecieć. Mogą za to wlatywać przez poziomy niefizyczne (eter, astral, mental), a ci co widuje się ich fizycznie to ci co zostali wewnątrz tego wymiaru podczas jego budowy.
Zrównanie z naturalną czasoprzestrzenią będzie oznaczać masowe spotkania z wieloma rasami obcych, którzy będą już tu mieli niezakłócony dostęp, tak jak wszędzie. Będzie oznaczać napływ większej ilości wysokowibracyjnych energii, które naturalnie występują w kosmosie. Spowoduje to dużo szybsze niszczenie blokad energetycznych, budzenie Kundalini, odblokowywanie DNA, słowem wszyscy zaczną odzyskiwać zdolności zwane dla zmyłki paranormalnymi. Oczywiście dla tych, którzy są energetycznymi wampirami, pasożytami z rządzami władzy i są z szarych niskowibracyjnych energii skutek będzie odwrotny, co już daje się wyraźnie zaobserwować u niektórych.
Tego panicznie boją się iluminaci, masoneria, kościół i rządy. Oni o tym wszystkim wiedzą i robią wszystko żeby to powstrzymać, ale tylko opóźniają to co nieuchronne. HAARP, chemtrailsy, rozmaite rytuały magiczne, klątwy, zaklęcia, oni używają tego jak tylko mogą żeby trzymać świat (czyt. więzienie) w letargu jak najdłużej mogą i blokować te portale. Ale ich dni są policzone. Prędzej czy później albo zabiją ich naturalne energie kosmosu i/lub kosmici, albo do tego czasu sami się wytłuką rozpętując III wojnę światową czy wytrują się szczepionkami, aspartamem, fluorem i chemtrailami.
 

Portret użytkownika Ol

Z tym że na poziomach

Z tym że na poziomach nie-fizycznych czwarty i chyba niższe piątego też nałożona jest kwarantanna. Więc jeśli podróżnik natrafia np na jakiegoś jahwistycznego aniołka z arcy-tytułem to bynajmniej nie jest to zawsze powód do radości. Trzeba go "sprawdzić". Doskonale potrafią tworzyć hologramy i imitować swiatło. Miłości i wysokich wibracji nie potrafia naśladować.
Napływ wyższych energii jest bardzo intensywny szczególnie ostatnimi czasy i trzeba to wykorzystać. Chcą żebyście popadali w niepokój, lęk i nierównowagę emocjonalną oraz uwierzyli w iluzję oddzielenia (zresztą kiedy tego nie chcieli), a to tylko utrudnia nasze własne wyzwolenie. Kosmici stacjonujący poza kwarantanną może i mogą ale nas tu nie uratują. Mogą oczywiście wesprzeć. W tej grze nie chodzi o sam ratunek co o zdobyte poważne lekcje i nauki. My jako ludzkość i pojedyncze jednostki mamy się wyzwolić, a wieczne oczekiwanie na zbawicieli z zewnątrz tylko opoźnia proces. Poza tym nie na darmo w takiej koncentracji na Ziemi manifestują kosmici i różne istoty spoza kwarantanny, z tego co pisałeś na innym portalu, jeśli dobrze pamiętam to też nie przyjechałeś na wakacje.
I jeśli moja wypowiedź obraża określonych z góry zbawców, mesjaszy religijnych i to sorry, ale właśnie ma ich obrażać. Bo żadna wysokoroziwnięta istota ani Stwórca wszechrzeczy nie każe siebie uwielbiać z obawy przed tym, że np zniknie. Dosyć pasożytowania. Przestańcie kierować energię do bożków obsypanymi tytułami czy do małostkowych wydarzeń w Polsce i na świecie. A zamiast tego ustabilizujcie i ukierunkujcie właściwie myśli oraz wzmacnijcie intuicję, a ten tzw matrix rozdupcy się wcześniej niż przewidziano. I tak juz uwijają się jak w ukropie, nie wiedząc za co się chwycić by podtrzymać władzę. A zabawa dopiero się zacznie.

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

No no, dobrze gadasz A

No no, dobrze gadasz Wink A całkiem możliwe że i na niektórych niefizycznych mogą być jeszcze bariery, ale te bardzo łatwo rozwalić, dla mnie to kwestia sekund. Najgorsza jest ta fizyczna. Z jahwistycznymi sługusami 100% racji. To cholerni uzurpatorzy udający różne inne rozmaitości, ale marnie im to wychodzi. Wystarczy odrobina intuicji i można ich łatwo wywęszyć, nie mówiąc o tym jak łatwo ich rozwalić. W końcu u nich panuje kult słabości i ilości, a nie siły i jakości. Ponadto jahwiści czy inne elohimy często sami sobie zakładają blokady żeby być słabsi, bo jak twierdzą "tak kazał bóg i tak należy żyć" Wink Wiem bo multum razy miałem mentalne i astralne wizytacje takowych "misjonarzy" i zawsze po spotkaniu ze mną nic z nich nie zostawało Smile
Napływ energii to też fakt bo się zwiększył i chyba ciągle się zwiększa, ale to i tak za mało. Jak ten proces będzie taki mozolny to NWO wejdzie szybciej niż myślimy.
Kosmici poza kwarantanną wymiarową to ci co chcą uwolnić swoich towarzyszy uwięzionych na Ziemi. To ich rodziny i koledzy. I wszyscy nienawidzą i tępią wszystkich projahwistów jak tylko mogą. I z innych planet-więzień ciągle uwalniają kolejnych, ale idzie to o tyle łatwo że na żadnej innej nie ma barier czasoprzestrzennych. Ziemia ma taką bo to więzienie numer 1, więzienie stołeczne jahwistów i najgorsze ze wszystkich. Chyba nie muszę mówić dlaczego najgorsze, bo wszystko widać dookoła i co się tu dzieje. I fakt, nie jestem tu dobrowolnie, a każdy kto przyczynił sie do uwięzienia mnie tu, każdy kto chciał mnie zmieniać, każdy kto mi szkodził bardzo słono za to zapłaci. Bo od razu mówię, ze mną i z moją rasą nie ma żartów. I wszyscy jahwiści i syjoniści doskonale o tym wiedzą.
No i słusznie że wszystkim "stwórcom i zbawcom" sie należy "obraza", zresztą oni sami siebie już kompromitują własnym istnieniem i poczynaniami Smile I tylko jahwiści i ich agentura sie za takowych uważają. Żadna inna rasa nie potrzebuje modłów i wychwalania. A ja nigdy do nikogo żadnych modłów ani energii nie kierowałem, bo nie mam niewolniczej mentalności Smile Intuicja od zawsze bardzo dobrze mi służy, stąd wiem co wiem Smile A co do iluminatów i ich uwijania się w ukropie... czasami słychać ich takie mentalne wrzaski że nie można się skupić na graniu na kompie Smile
Pozdr... Smile
 

Portret użytkownika Zenek

    Chaos i Nicość pożera

 
 
Chaos i Nicość pożera reptoidy, yahwoidy i inne aaronoidy okupujące ten świat, dlatego wzrasta... Mozliwe nawet iz nastapi "przeskok" po jakim świat stanie się luźniejszy o 4 miliardy robactwa.... Kto wie co będzie, kto wie... ;p

Portret użytkownika KREATOR

   Wkurzony Kosmito ...    ty

   Wkurzony Kosmito ... 
  ty tak na poważnie czy żartujesz  , bo cO  jeśli wygrałem  lotto  np 6000000  , zbudowałem , dom , przeleciałem  50 laseke, jeżdzę  porsche tzn cyt : ''Obecna czasoprzestrzeń w której się znajdujemy zaczyna się rozpadać. Coraz więcej w niej dziur. Następuje jej zrównywanie z naturalną kosmiczną czasoprzestrzenią.'' 
 
  tzn .  :    ŻE  MI TO WSZYSTKO  W   H..J  SIĘ ROZPADNIE   ! ???  

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Nie nie nie, nie o taki

Nie nie nie, nie o taki rozpad mi chodzi że wszystko sie będzie rozlatywać na kawałki.  Chodzi o to, że obecna przestrzeń/czasoprzestrzeń/rzeczywistość/wymiar zrówna się z naturalnym kosmicznym a rozpada się bariera która go podtrzymuje.

Portret użytkownika aron jasnowidz

Pisałem że będzie wam dane

Pisałem że będzie wam dane zobacz wszystko i ze nic z tego nie zrozumiecie bo wasza ignorancja i wiara w naukowców jest przerażająca i teraz kiedy widzicie coś tak niezwykłego to gdzie ta wiedza? Napisałem wam że od 15 do końca czerwca zostanie wam pokazane wszystko ,ale czy zrozumiecie ,macie przed sobą portal ,odsyłają nim tych co siedzą tu na ziemi w nas i koło nas ,skąd wiem bo widziałem je wiele razy w medytacji a także planety po drugiej stronie portali ,napisałem wam że nie macie się martwić o to co wam lata nad głowami tylko o to co macie w sercu ,nad głowami macie walkę o zimie ,macie zmiane wymiaru ,będziecie mieli znaki a także potwierdzony kontakt z obcymi ,wiec czego się dziwicie ze coś takiego jest na ziemi ?gdybyście chociaż raz otworzyli oczy i schował do kieszeni ignorancja i pusty rozum ,zauważyli byście jeszcze więcej ale to dopiero początek znaków ,miłego oglądania .heh heh.

Portret użytkownika aron jasnowidz

widzisz że twoje marne teroie

widzisz że twoje marne teroie zostały wysmiane ,samkrólujesz  na liście komików tego portalu ze swoimi teroiami nicości ,projektanata ,no patrzac na twoje wpisy to faktycznie musiałeś powstać z marnego projektanta który wziął co miał w nicości aby cie stworzyć buhahahahha

Portret użytkownika Sajgoniarz

To chyba Twoja ignorancja

To chyba Twoja ignorancja sprawia że nie widzisz że wielu uzytkowników zdaje sobie sprawę z zachodzących zmian, tylko żaden nie chce należeć do Twojej sekty wyznawców Aronizmu i podchodzimy do tych spraw z dystansem który nazywasz ignorancją. Wszystkie religie, dowody fizyczne, podróznicy po Astralu, każdy kto się trochę rozejrzy jest świadomy wojny toczonej o nasze dusze i wybacz ale nie potrzebujemy Twoich g*** widzeń jak to ktoś kiedyś ładnie napisał (pewnie Baca) Bo piszesz rzeczy tak oczywiste, że aż smutek je czytać, tylko czekam na Twój komentarz w rodzaju "Niebie będzie niebieskie! Zważcie moje słowa, alebowiem nadciągają dni końca!" Wybacz ale chyba nikt z tego poratalu nie chce należeć do Aronistów i rzucić się na kolana gdy gdzieś zawiśnie piramida rodem z Immortala, z bliżej nie określoną zawartością. Jeżeli objawią się nam "Kosmiczni bracia" to wątpię że będą chcieli żebyśmy oddawali im pokłyony, i trzęśli się na ich widok ze szczęścia, krzycząć "Oni nas wybawią" (tak jak Ty byś to robił?) Jeżeli jest w Nas dobro i będzie w Nich to to poczujemy, nie bez kozery ludzie od zawsze czuli panikę, totalną beznadzieję, strach nie do opisania, gdy ktoś spotkał szaraka, czy przedstawiciela innej złej rasy na ulicy, czy w parku. Chciałbym wierzyć że coś jest na rzeczy z tymi dobrymi i złymi ETI, że jedni udają Boga, by nam "pomóc" a przed drugimi, tymi którzy naprawdę chcą nam pomóc, się bronimi, odsyłając energię do tych 1. 

Portret użytkownika Kontrapunkt

Aronie jasnowidzący – mówisz

Aronie jasnowidzący – mówisz czasem jak opętany fanatyk religijny i mój ksiądz za dawnych lat na lekcji religii. Ale jakbyś zauważysz, że to coś spiralnego miało miejsce we wcześniejszych latach i to działo się zanim Tyś prorokował swoje rewelacje. Smile Ale jeśli wiesz co to jest, to bądź tak łaskawy i powiedz nam w końcu czym to jest – nie bądź sknera...

Portret użytkownika aron jasnowidz

ja nie każe ci w nic wierzyć

ja nie każe ci w nic wierzyć ,prosze abyc patrzył ,to ze nie rozumiecie albo denerwujecie się bo za chwile okaże się że  wszytko co wiecie jest bzdurą a co uwarzacie za bzdurę jest prawdą ,to normalne ,to ze zostaliscie oszukani daje irytacje ale to że wiadomosci dotaniecie teraz od ludzi którymi gardziliście to kara za głupotę i wiare w naukowców ,jak pisałem ja będe dalej sobie pisał to co mówia moi przyjaciele z Góry a wy dalej będziecie opluwać wszystko i cieszyć się ze zacznie wszytko padać do momentu 3 etapu ,ale na razie macie pierwszy i trwa on zaledwie 4 dni ,a tu prosze tyle juz tego pokazano no i nagle reszta jasnowidzów z autorytemtem zaczeła mówić to samo co ja pisze od 2 miesięcy,a najlepsze jest to że każdy mówi to samo o upadku ale nikt nie ma precyzyjnych danych bo wiedza jest zatrzymana abyście nie latali po świecie bo macie byc w tych miejscach gdzie macie być .Upadna 3 potęgi a potem rozsypie się cała Unia i co do Polski to na razie konsekwencje ekonomiczne ,potem anomalie pogodowe przy kórych ostatni deszczyk był kapuśniakiem ,a na koniec jak na razie powiedziano o zarazie i powodzi ,wiec nie dziwie wam sie że sie denerwujecie bo nie będzie pracy dla dzieci po studiach ,nie będzie wyścigu szczurów ,za to będzie przejście na nowy wymiar i napewno nie wejdą tam ignoranci bez wiary z nienaiwścią w sercu .Dano nam czas pisałem że miało byc 7 lat dla Polski ,zmienili czas na około 2 lat i to będzie zależało od was samych ,im więcej ignorantów typu no pokaż mi sie boże lub ufoludku bo nie uwierze jak do mnie soobiscie nie przyjdziesz ?to czas będzie jeszcze bardziej okrojony bo po co trzymać takie prymitywne jednostki ,zostaną odprowadzone w 3 etapie i będa musiały znów odprawcować to co teraz ,ale co ja tam wiem przecież nic się takigo nie dzieje ,to normalne żę wszytlko się trzęsie ,wali ,pali ,topi ,zestrzeliwuje ,lata nad nami ,ale jak się siedziało na tym portalu tyle lat i nie potrafiło rozróznic prawdy od fałszu ,to co ja się dziwie że teraz jest ten sam problem z tym ze w kóleczko ignorantów wtrącił sie ktos kogo poproszono aby pokazał dzieciakom że jest inna strona medalu niz mówiono i dobrze że wiekszość zrozumiała a kilka ślepców będzei miała teraz okazje zrozumieć ,wiec zapraszam do kina życie na sektakl pt ,oczyszczanie ,hehehhee a wyzywanie mnie i tak nic nie zmieni bo kto traktuje poważnie  kogos kto jako argumentów uzywa wyzwisk ,jak pisał wasz geniusz tego oprtalu  buhahahhaha na wasze wyzwiska ,bo nas przybywa a was ubywa ,a oczyszczanie trwa nadal ,dobrze że po za Polską-- na razie.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Za dużo gadasz... A do takich

Za dużo gadasz... A do takich nie można mieć zaufania...
 Po za tym miałes coś udowodnić...
Widze, że jest tu kilku naiwniaków, wierzących w te "anielskie" duchy... To sa złe istoty a ty im służysz za mamone i długie zycie? Znam te "cyrografy". które żydzi twojego pokroju podpisują rozsiewając zło na Swiecie

...Angelus Maximus Rex

Strony

Skomentuj